17. Ljubljanski maraton

guardy

Guru
3. avg 2007
8.407
973
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik irCAR81 pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Resno, kjer ti je fora, da greš telih bogih 10km se gužvat? A ni bolš, da greš nekam v naravo in tam zastonj prelaufaš teh 10km?
Ravn v tem je fora množičnih tekov. Sam greš lahko prov vsak dan.

Fora je gužvat se in plačat 35€ za to? Svašta...
Tek je od nekdaj individualen šport. Ne vidim poante se hodit kazat na te dogodke...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.407
973
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:

Zame ni bogih, ampak je ogromnih. Grem se, ker mi je to način druženja in uživam v tem.

Ne sodi drugih po sebi in ne bodi aroganten.

Ne gre se za bit aroganten ampak zato, da nekateri iz ene muhe delajo slona... Če nisi pripravljen laufat pač ne greš. Za 10km pa ne rabiš jest nič preden greš, letos sem ogromnokrat direkt iz postle odlafal 10 ali več km...

Še za testno 21ko sem imel sabo za test samo malo pijače za vsakih 5km za simuliranje osvežilnih točk... Pa me je prej ko ne motil bidon
grin1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.628
2.458
113
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Za 10km pa ne rabiš jest nič preden greš, letos sem ogromnokrat direkt iz postle odlafal 10 ali več km...






Ti pa tudi ne razumeš prednosti skupinskega teka
stupid-1.gif

bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik irCAR81 pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Resno, kjer ti je fora, da greš telih bogih 10km se gužvat? A ni bolš, da greš nekam v naravo in tam zastonj prelaufaš teh 10km?
Ravn v tem je fora množičnih tekov. Sam greš lahko prov vsak dan.

Fora je gužvat se in plačat 35€ za to? Svašta...
Tek je od nekdaj individualen šport. Ne vidim poante se hodit kazat na te dogodke...

467716-post_slo.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik irCAR81 pravi:
Groza grozeče grozna. Kaj boš pa zdej?

Letos nič, naslednje leto pa akcija - dopis MOL kako naj omogoči dostop, je preprosto, če se jim ne bo dalo, pa yebanje na US - svodoba gibanja pa te fore. Imaš še kakšno vprašanje?

Bi bilo pa zanimivo, kako bi ti skovikal, če bi jaz organizirano izvajal svojo rekreacijo recimo 50 metrov od tvojega okna
evil.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.628
2.458
113
Kajstvem, Franjo bi šel odvozit enkrat, prav zaradi tega ker so ceste zaprte in je event.


Tole pa res nevem, če se splača za 10km hodit. Za vsaj polmaraton mogoče....res pa, da nisem tekač.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:

Zame ni bogih, ampak je ogromnih. Grem se, ker mi je to način druženja in uživam v tem.

Ne sodi drugih po sebi in ne bodi aroganten.

Ne gre se za bit aroganten ampak zato, da nekateri iz ene muhe delajo slona... Če nisi pripravljen laufat pač ne greš. Za 10km pa ne rabiš jest nič preden greš, letos sem ogromnokrat direkt iz postle odlafal 10 ali več km...

Še za testno 21ko sem imel sabo za test samo malo pijače za vsakih 5km za simuliranje osvežilnih točk... Pa me je prej ko ne motil bidon
grin1.gif

tocno tako. jaz zjutraj vedno laufam na tesce, razdalje pa so od 5-10km. tudi 23km (iz gorenjske do siske v LJ) sem nekajkrat sel na tesce, samo je pa ze kriza. ne toliko med laufanjem kot z energijo in sesutjem "sistema" za kasneje.

tesce zato, ker mi paše. tezko laufam s polnim trebuhom. morda zato, ker sem vajen zajtrkovati jajca s slanino, ocvirki, tudi kaksno kranjsko klobaso, ce ostane od dneva prej ali pico. pahuljice in sport musli so za bruhat.
tongue-1.gif


ne komplicirajte za brezveze pa zacnite laufat.

planšarske zadeve (maraton in ovce) pa izpuščam.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
10km sem še jaz na tešče odlaufal, pa sem bil "tekač" lih 2 mesca, potem pa mi je dopizdilo
hysterical-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
10 kilometraši so bili kar zanimivi za videt, med njimi enkaj znanih fac, tudi ena s suxa...od nekaj resnih tekačev, do ljudi, ki so dobesedno motorični debili, mi je žal, da nimam kamere, bi jih direkt z balkona lahko posnel. Pol sva šla pa malo z zverino ven in sem ugotovil, da sesprehajava s hitrejšim tempom, kot pa ga zmorejo nekateri 'tekači'
grin1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
10 kilometraši so bili kar zanimivi za videt, med njimi enkaj znanih fac, tudi ena s suxa...od nekaj resnih tekačev, do ljudi, ki so dobesedno motorični debili, mi je žal, da nimam kamere, bi jih direkt z balkona lahko posnel. Pol sva šla pa malo z zverino ven in sem ugotovil, da sesprehajava s hitrejšim tempom, kot pa ga zmorejo nekateri 'tekači'
grin1.gif

No če bi šel teči, bi lahko pokazal uradne rezultate, tako pa ostaja pri blodnjah in nakladanju.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
10km sem še jaz na tešče odlaufal, pa sem bil "tekač" lih 2 mesca, potem pa mi je dopizdilo
hysterical-1.gif

No saj o tem govorim, brezvezno kompliciranje. skoda, da si prekinil, po 2 mesecih glih zanimivo rata.
smile-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
tocno tako, mene najbolj boli, ker zaradi debilov zaprejo celo ljubljano. namesto, da bi energijo potrosili recimo za kaj koristnega, kaksne delovne brigade. mater, da se zbere toliko ljudi na kupu imamo cesto vodice - komenda zrihtano v enem dnevu. da ne govorim za ostale odseke.
90% jih dela, ostali poskrbijo za klobase in pijaco in bi bili vsi zadovoljni. pa se rezultat bi se poznal naslednjih 10 let in bi bil konkreten.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
No, če s psom po pločniku brez težav prehitiš nekaj 'tekačev', je to kaj?
tongue-1.gif


Saj nič ne rečem, tista vodilna ekipa črncev na 42 km je orenk šopala, ampak potem pa ko vidiš, da nek starejši udeleženec (verjetno je tekel na 10 km) že po 3 km (poslovna stavba mercatorja) ne more več in samo čakaš, kdaj se zruši (za njim je peljal rešilec, ki je čez kakih 5 minut s sireno peljal nazaj proti centru, mogoče prav z omenjenim na krovu), se pa tudi vprašaš malo, kako in kaj. Z zaporami so bili letos k sreči kar fleksibilni, hvala bogu.
cool-1.gif


P.S. nekdanji suxovki je kar dobro šlo, edino rit se ji je z leti nekoliko odebelila...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.407
973
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Numy pravi:


No če bi šel teči, bi lahko pokazal uradne rezultate, tako pa ostaja pri blodnjah in nakladanju.

Evo sem šel en trimček po svojem barju, 10km, 49 min. Pa upam stavit da bom s tem trimčkom pred polovico "maratoncev" na 10km... S svojim najboljšim časom bi bil pa med 200 garant, če ne celo bolje...

Ampak seveda, moj GPS ni uraden čas pa ne šteje
evil.gif


Matr, drug let bom ob cajtu lj maratona povabil somišljenike na obljubljanski maraton po barju. Pa bo zastonj :p
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.411
5.910
113
pri taščici
Čestitam vsem ki tečete hitreje kot 10kmh. Tisti ki tega ne dosežete si ne zaslužite uporabljati naziva maraton. Razen če ste že več let v penziji.