10 najbolj seksi služb

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
hysterical-1.gif

Za dildo si že kdaj slišal?
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Ko si zaželi kvikija, zavije v prvi s-shop in si ga privošči.
grin1.gif

A ni to fajn - vsakič z drugim
grims-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Jawohl, herr šturmfirer
grin1.gif

Ena bolj seksi služb je tudi biti moderator/ka na Alterju
wink-1.gif

Ali pa recimo frizerka ali zobozdravnica, če je mal bolj obdarjena in ti med posegom glavo pritisne na oprsje
cool-1.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Ali pa recimo frizerka ali zobozdravnica, če je mal bolj obdarjena in ti med posegom glavo pritisne na oprsje
cool-1.gif

Se mi je zgodilo pri fotografinji, ko me je nastavljala v pravo pozicijo za osebno. Malce preveč se je nagnila naprej. Fotografije bi vejetno bile zanimive, če bi jih razvila. Potem sva se zmenila še za eno serijo z zaprtimi usti.
evil.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Ali pa recimo frizerka ali zobozdravnica, če je mal bolj obdarjena in ti med posegom glavo pritisne na oprsje
cool-1.gif

Žal sem bil tega deležen samo med osnovno šolo.
cry12bpy.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
...
Se mi je zgodilo pri fotografinji, ko me je nastavljala v pravo pozicijo za osebno. Malce preveč se je nagnila naprej. Fotografije bi vejetno bile zanimive, če bi jih razvila. Potem sva se zmenila še za eno serijo z zaprtimi usti.
evil.gif

Ufff, si me spomnil na eno podobno sceno pred nekaj tedni, ko je v firmo prišla revizorka (preverjanje varnosti nekega bančnega sistema ...), ki sicer ni bila izrazito obdarjena, vendar je imela v določenih položajih precej (preveč?
wink-1.gif
No, ampak je bila tudi nasploh kar simpatična in sem nekako ocenil (po vedenju), da tisto kljub vsemu ni bilo namenoma ...
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.126
56
48
122
Citat:
Uporabnik Georgie pravi:
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
...
Se mi je zgodilo pri fotografinji, ko me je nastavljala v pravo pozicijo za osebno. Malce preveč se je nagnila naprej. Fotografije bi vejetno bile zanimive, če bi jih razvila. Potem sva se zmenila še za eno serijo z zaprtimi usti.
evil.gif

Ufff, si me spomnil na eno podobno sceno pred nekaj tedni, ko je v firmo prišla revizorka (preverjanje varnosti nekega bančnega sistema ...), ki sicer ni bila izrazito obdarjena, vendar je imela v določenih položajih precej (preveč?
wink-1.gif
No, ampak je bila tudi nasploh kar simpatična in sem nekako ocenil (po vedenju), da tisto kljub vsemu ni bilo namenoma ...

Ni dosti žensk, ki bi se s tem ukvarjalo.
Drugače pa na enih firmah vidim take tajnice, da bi najraje tam ostal.

Edit: pa tako zobarco imam, da mi je vseeno kaj dela z mano, čim dalj, tem bolje.

LP
 
Nazadnje urejeno:

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
hysterical-1.gif


Hmm, glede (slovenskih) revizork (informacijskih sistemov) - ne boš verjel, ampak mislim, da jih sploh ni tako malo.
grims-1.gif
Se da prosto preveriti tudi na spletu.

Tajnice so ponavadi prvi stik z gosti, tako da se ni za čuditi temu pojavu.
smile-1.gif
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.126
56
48
122
Citat:
Uporabnik Georgie pravi:
hysterical-1.gif

Ma mi je zobni kamen čistila, pa se je mogla malo tudi prislonit. Na splošno nimam problemov z zobarcami, so mi pulili 4x mlečne + 4x stalne pa se nisem sekiral.

Za revizorke inf. sistemov: večina (pooblaščenih)jih je starih 40+, pa ene par v zgodnjih 30, sam niso ravno biseri.
 

brezkomentarja

Pripravnik
19. jul 2007
92
0
16
nekoč želela biti št. 8, šla celo študirat v to smer,.....

zdaj (po parih spremembah zakona) čist druga smer,....