umiritev agresivnega voznika

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Včeraj .. AC KP - LJ ... delo na cesti in omejitev 80 kmh ...

Peljem 80, nakar se mi na rit prilepi ženska v majšem Fordu, reg. KP 74 43Z in blenda, kaže fakerja, zraven nje sedi hči, najstnica, hoče prehiteti .. pelje za ritjo .. faker gor, faker dol .. Se je za mano vozila 5km z dolgimi lučmi in sem razmišljal, kaj naj naredim, da ji "pokažem" svoje ... Sem se ji že hotel odmakniti, ampak po vsem tem se ji valda nisem ..

Naj plačam 10 EUR za fotko tistemu, ki slika zvite njene brisalce?
evil.gif


Ampak jaz sem ji hotel narediti nekaj takoj tam, pa me je tko razjezila, da se nisem nič spomnil
cry12bpy.gif


Kaj bi storili vi?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Ko ti je najbolj za ritjo stopiš na bremzo samo toliko da se ti prižgejo štoplampe
evil.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Nimaš kaj dosti naredit, razen da obrneš vzvratna ogledala, da ti ne sekajo dolge luči v glavo in pokličeš policijo, ter točno razložiš situacijo. Seveda z uporabo prostoročnega kompleta.
grin1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Desna noga na gas, z levo nogo pa božaš bremzo, kot je Matey predlagal.
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Najbolj jo znerviraš ampak tudi izpadeš najbolj moron, če začneš vozit čedalje počasneje.. tud 5kmh če je treba. Potem ko te hoče prehitet pa pospešuješ enako kot ona, ko vidi da ne gre, bremzaš enako kot ona, če gre kdo nasproti lih tok pospešiš da lahko pride za tabo in jovo na novo, kolikor imaš pač časa. Mislim, da bolj se ne da nagajat. Ona te pa lahko uniči tako, da čim spozna tvojo namero čisto ustavi, tako da ti pridobiš 50m razlike, potem si zgubu to bolano igro.
 

quagga

Pripravnik
4. jul 2015
111
1
18
Sem že imel podobno situacijo. Ustavil sem se, vklopil vse štiri smernike in počakal, da se je bedak spokal naprej.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
V parih primerih (vozniki v "normalnih" avtih) sem pokazal da sem jih posnel. Vsi so se po parih metrih zelo umirili iz afekta ter začeli voziti primerno trenutnm razmeram.

Ko sem bil mlajši se imel v stari kripi vzratno ogledalo malo pokvarjeno in nisem videl kaj se dogaja zadaj. Mislim da takrat ni bilo živčnih voznikov na cestah
grims-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.067
1.471
113
39
Če je proti večeru že malo mrak, da se ne vidi preveč je zelo učinkovito, da ga normalno spustiš naprej...in potem greš za njim in se mu prlepiš. on menja pas, ti ga tudi...
Hitro začnejo mislit, da gre provida za njim in kar naenkrat vozijo ko mucike
grims-1.gif
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik jakkaa pravi:
Pozabi na moteno babo pa pejt raj na en per...prekratk je lajf, da bi ga zabijal s takimi revčki...

+1

če se velik furaš po naših AC, tedensko doživiš take primere...

drugac bi pa verjetno že na zvrc meglenke trznala
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
mah, za ritjo se ji nisem hotel voziti, ker bi mi lahko ona zabremzala, pa bi jaz poču vanjo ...

Najprej sem zmanjšal na 50, pol pa 0 khm .. ker me je rasfukala. Pol sem se odpeljal dalje, on az dolgimi za mano ... ko je bila spet omejitev 130 je pa "zaostala" ...

Ponudba za sliko pa naj vseeno velja
wink-1.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Dva. Prehiteval sem tovornjake, ki so se peljali manj kot 70. Jaz sem jih prehiteval in se peljal 80. Ko sem se hotel umakniti se je pa pojavila tale zenska. In pol se seveda nisem.