Xtreamer - medijski predvajalnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

beironxx

Pripravnik
6. avg 2009
31
0
6
Pozdravljeni,

Ker verjamem, da se bo in se že na veliko govori o omenjenem predvajalnu odpiram novo temo.

Več o predvajalniku na: Xtreamer uradna stran

xtreamer.jpg


Seveda prosim za kak feedback, prednosti, slabosti, etc.... Osebno ga še nimam imam pa naročenega
cheer.gif


lp, D.
 

beironxx

Pripravnik
6. avg 2009
31
0
6
Sem si prebral vendar je splošno mnenje izredno pozitivno in naj bi ponujal več za svojo ceno....kolega je imel pa res smolo....še vedno ga lahko vrne in prejme novega, če je seveda upravičn do garancije in ga ni skuril sam
wink-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ja sej mu bodo poslali po pošti novega, starega pa mora poslat nazaj (itak).
Če bo hardware vsaj približno zanesljiv, potem bo tole znala biti kmalu zelo ok napravca, glede na to da naj bi bil opensource firmware.
 

beironxx

Pripravnik
6. avg 2009
31
0
6
Včeraj sem preletel nekaj forumov in prebral splošna mnenja in zadeva je trenutno zelo vroča....seveda do prihoda konkurenčnejšega izdelka....
Kolikor sme spremljal njihov forum je tudi poprodajna podpora zelo dobra... sicer pa se za 120 eur s poštnino ne sme pričakovat vesoljske ladje...opensource firmware rulz
wink-1.gif

BTW .. ima tudi že SLO znake ....
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Sem ga naročil pred cca 14 dnevi in jih je takrat zmanjkalo, tako da mi ga pošljejo po 10.8.2009. Za tak denar pomoje ni kaj dosti za razmišljati, saj po funkcijah premaga praktično vse (dosti dražje) izdelke. Pri Xtreamerju obljubljajo še več in zelo pogoste nove FW. Zaenkrat samo dobre stvari.
 

beironxx

Pripravnik
6. avg 2009
31
0
6
Mark:... ko ga prejmeš bi seveda prosil še tvoje mnenje....

me pa zanima ali je možno z Xtreamerja preko mreže dostopat na hišni server od koder direktno vrtiš filme ipd.....odgovora se mi ne da iskat po forumih
wink-1.gif
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Zadeva lahko streama vsebine iz hišnega serverja. Je pa tako, da je trenutno hitrost prenosa neoptimalna, zato se pri wired povezavi zna zgoditi da kakšna 1080p vsebina šteka, pri wireless povezavi pa HD vsebin ni priporočeno predvajati. Je pa res da bo FW, ki je trenutno v delu, popravil oboje. FW naj bi prišel v kratkem (teden, dva).

Edina stvar, ki me moti je ventilator, saj je kar glasen. Lahko pa da imam jaz problematičen vent.

Drugače sem pa na splošno zadovoljen z zadevo. Dosedaj nisem naletel na vsebino, ki jo ne bi znal predvajati.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Saj v tisem reviewu piše, da podpira sambo. Se pravi da se lahko priklopiš na windows share in predvajaš vsebino od tam.
 

beironxx

Pripravnik
6. avg 2009
31
0
6
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Saj v tisem reviewu piše, da podpira sambo. Se pravi da se lahko priklopiš na windows share in predvajaš vsebino od tam.
No to je pa lepo slisat...raje vprasam kar po domace kot pa da se lomim in raziskujem kaj pomeni, da ima SAMBO. Kak laik kot sem jaz bi verjetno razumel, da ima posebno podporo za vrtenje glasbe ala samba :D

Torej predno ga prejmem bo imel po vsej verjetnosti že novi FW.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

beironxx

Pripravnik
6. avg 2009
31
0
6
Mislim da lahko svoje naročilo spremljaš preko njihove web strani, potrebno se je logirat ipogledat pod Order Status...
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Pri meni piše takole..

Order Status: Awaiting Fulfillment
Order Date: 16th Jul 2009
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.