mobisvet

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
kaj pomeni "polažejo"?
stupid-1.gif
 

TilnK

Zelenc'
16. sep 2009
2
0
1
Bi mi lahko kdo ki že dalj časa spremlja to spletno trgovino mogoče povedal, če se cene mobilnih telefonov, ki so v ponudbi, večkrat spreminjajo (padajo)?
Imajo mogoče kakšna posebna znižanja, ali pomeni, da ko je določen telefon pod rubriko "razprodaje", da njegova cena ne bo več padla? In če pod rubriko "razprodaja" spadajo mobilniki, ki jih v kratkem ne bo več v ponudbi.
Lahko vam povem tudi za dotična primera telefonov za katera se zanimam: Nokia e52 in Nokia e72.
To me zanima zaradi tega, če se splača počakati nekaj časa, da cena morebiti pade, a da hkrati ne bom prepozen in teh modelov ne bo več v ponudbi.

Hvala za odgovore!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.553
2.410
113
Če je na razprodaji ga potem pomoje ne bodo več prodajali.

Pa tako al tako so tam samo stari modeli, ki so pravilo manj kot 200€.
 

natleb1

Zelenc'
13. maj 2010
29
0
1
mene zanimajo izkušnje o trajanju popravila mobitela pri mobisvetu v garancijskem roku. kako dolgo so vam ga popravljali?
meni so rekli 2-3 tedne, pa je že sedaj četrti teden!!!!!!!!!!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.553
2.410
113
Jaz sem zadnjič več kot 7 dni čakal, ko sem naročil novga.

Mal sem razočaran, samo bom vseeno naročil pri njih še zmeraj.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
in kakšne ma veze nakup novga aparata z popravilom? kakor je meni znano Mobisvet nima svojga servisa in pooblaščenih serviserjev v SLO zato vsi aparati romajo v tujino na popravilo... dokler ne prekoračijo roka 45dni je vse v mejah zakona...
 

natleb1

Zelenc'
13. maj 2010
29
0
1
ja sej to sem tudi sam slišal, da jih pošiljajo v tujino.....me bolj zanima ali ima kdo izkušnje, da ni bil aparat popravljen v 45 dnevnem roku?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
to da jih pošiljajo v tujino je velik +, ker recimo teleray pri nas je ena polna pisarna bebcev ki bi morali rajši kombajne šraufat, ne pa telefone. bodi srečen če bo več kot 45, se lahko takrat tam oglasiš da si prišel po novega. sicer pa eno opozorilo: kolega je dal pri njih popravit telefon z zaščitno folijo. ko je prišel nazaj, je bil brez folije. vzemite jo dol, ali pa v zapisnik da je gor, ker potem se lahko samo yebeš ko je ni, tel pa je šel preko veliko rok v tem času
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
to da jih pošiljajo v tujino je velik +, ker recimo teleray pri nas je ena polna pisarna bebcev ki bi morali rajši kombajne šraufat, ne pa telefone. bodi srečen če bo več kot 45, se lahko takrat tam oglasiš da si prišel po novega. sicer pa eno opozorilo: kolega je dal pri njih popravit telefon z zaščitno folijo. ko je prišel nazaj, je bil brez folije. vzemite jo dol, ali pa v zapisnik da je gor, ker potem se lahko samo yebeš ko je ni, tel pa je šel preko veliko rok v tem času

Ampak je pa tako, da ti, ki bi po tvoje morali "sraufati kombajne", delajo ocitno bolj profesionalno (po normativih Nokie)... ker pri Telerayu so vedno, ko sem tja prinesel kaksen telefon, najprej dali gor se dodatno folijo ... da je telefon zasciten ze takoj ob prevzemu ... Pa tudi ce mobilnik posljejo v centralni servis, ga imas v roku enega tedna nazaj ... Jaz z njimi nimam slabih izkusenj... res pa, da nisem tam redni gost ...
smile-1.gif
 

mihapodb

Pripravnik
3. nov 2008
249
0
16
Jaz sem bil tudi z mobisvetom zadovoljen, dokler nisem potreboval uveljavljati garancije.

Da bom skrajšal: baterija je šla čez xxx cikolv zato postala veliko slabša, pošljem na garancijsko popravilo (zamenjavo). Vnaprej sem se dogovoril, da lahko pošljem samo baterijo, sam mobitel obdržim.

Po 1 tednu povprašam kako kaže, me napizdi g. Aleš, da ne bo sprejel samo baterije. Vredu, se le dogovoriva po nekaj njegovega vpitja.

Do poteka 45 dnevnega roka sem klical še 3x, vedno je bilo rečeno da bo naslednji teden.

Po 50+ dnevih sem zahteval novo baterijo. G. Aleš je bil, kot že rečeno, nemogoče aroganten. Po večkratnem klicanju, sem bil primoran začeti z inšpektoratom in varstvom potrošnikov. Začel je, da je garancije samo 6 mesecev na baterijo, saj se je to spremenilo medtem, ko je meni doma na garancijskem listu pisalo 12 mesecev, se pravi to ne more veljati zame.

No po nekje 60+ dnevih, okrog 2 uri pregovarjanja glede te baterije, grožnje da mi res pripada nova baterija, ampak kdaj pa le ta pride na moj naslov pa ne piše v zakonu. To seveda ni res, saj je v zakonu zapisano, da izdelke, ki jih je mogoče poslati takoj, da se jih pošlje takoj, ali pa se lahko oglobi prodajalca s 3000€ globe.

Po vseh teh grožnjah, že skoraj prošenju iz moje strani, da res nočem mu nakopati tega, ampak bom žal primoran...

Me pokliče in se opraviči v tako nizkem tonu, da sem moral dati glasnost iz prešnjega minimuma (zaradi njegovega arogantnega dretja) na MAXIMUM in že sem imel baterijo doma. Seveda brez vse dokumentacije (opis napake, odprava napake, stroški itd.) Ampak sem jo dobil.
Res so profesionalni.



Dočim Teleray mi je zamenjal interno slušalko v N97 v ENEM dnevu. Nisem mogel verjeti, ko mi je poštar prinesel popravljen telefon naslednji dan.
 

vosela

Pripravnik
4. feb 2011
43
0
6
Samo te mednarodne prodaje in nakupi (Ebay) je tak, tak. Jaz sem kupil na Ebayu za nokio n70 notranji ekran in dela vendar tako da je slika obrnjena, kontra, če ga ugasnem in znova prižgem pa spet dobro. Pa nekaj cajta (včasih tudi več ur) dela, potem pa spet . Tak da to je tako, poceni in salbo (mogoče ne vse stvari, samo če je tak hudo poceni pol ziher ne more biti dobro).
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Pred par meseci so mi pod garancijo zamenjali ekran. Sedaj je telefon že izven garancijskega roka, pa mi je ta novo vgrajen ekran zopet šel rakom žvizgat. Imam na vgrajeni del garancijo?
smirk-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Pred par meseci so mi pod garancijo zamenjali ekran. Sedaj je telefon že izven garancijskega roka, pa mi je ta novo vgrajen ekran zopet šel rakom žvizgat. Imam na vgrajeni del garancijo?
smirk-1.gif
Jaz mislim da ja, ker začne garancija spet teči od takrat, ko si ga dobil s servisa, tako nekako.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.