Gonja proti sodnemu izvršitelju

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Očitno nekatere izredno moti, da se opravljajo izvršbe in da upniki dobijo svoj denar ali bolje rečeno, del tega.

Dopuščam možnost, da pri izvršbah občasno kdaj pride do kakšnih nepravilnosti, sem pa mnenja, da je poglaviten vzrok slabe volje, besa in konfliktov z delavci izvršiteljev preprosto v tem, da pride izterjati tisto, kar nekdo dolguje. In izterjujejo z vso pravico.

nekateri dolžniki so se očitno formirali v nekakšno združenje, link prilagam

klik

no, dokler se uporablja pravna pot, torej vlaganje ovadb zoper izvršitelja, ni s tem nič narobe (čeprav mislim, da kaznivo dejanje 'nedovoljeno fotografiranje tujega premoženja' pač ne obstaja
rolleyes-1.gif
),

večji problem je, ko pride s strani raznih brezjajænih neznancev do groženj in pošiljanj nekakšnega belega prahu (kamniški izvršitelj naj bi ga dobil že dvakrat v zadnjem času) - tu pa bi država morala zelo odločno in ostro ukrepati
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Očitno nekatere izredno moti, da se opravljajo izvršbe in da upniki dobijo svoj denar ali bolje rečeno, del tega.

Dopuščam možnost, da pri izvršbah občasno kdaj pride do kakšnih nepravilnosti, sem pa mnenja, da je poglaviten vzrok slabe volje, besa in konfliktov z delavci izvršiteljev preprosto v tem, da pride izterjati tisto, kar nekdo dolguje. In izterjujejo z vso pravico.

nekateri dolžniki so se očitno formirali v nekakšno združenje, link prilagam

klik

no, dokler se uporablja pravna pot, torej vlaganje ovadb zoper izvršitelja, ni s tem nič narobe (čeprav mislim, da kaznivo dejanje 'nedovoljeno fotografiranje tujega premoženja' pač ne obstaja
rolleyes-1.gif
),

večji problem je, ko pride s strani raznih brezjajænih neznancev do groženj in pošiljanj nekakšnega belega prahu (kamniški izvršitelj naj bi ga dobil že dvakrat v zadnjem času) - tu pa bi država morala zelo odločno in ostro ukrepati

sem osebno poznal dva, ki sta zaradi njega naredila samomor. prepostena cloveka za danasnji cas, pac malce smole v zivljenju in nista videla vec izhoda. tako, da odjebi. spravite se na velike ribe. najlazje malega cloveka zajebavati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
itak...

jest tud cist podpiram tole gonjo. brez obcutka za socutje.

sicer je pa le njegova sluzba sam vseen...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
No, mi smo pa po 8 letih čakanja poplačila vložili izvršbo.

Nazadnje bomo pa grozne pošasti. Pa dolg dejansko obstaja. Ni fiktiven.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Eno je, če ti dolguje nekdo, ki ima denar, pa izsiljuje, laže...
Drugo pa je, da ljudje dejansko nimajo od česa živet, praskajo zadnje € skupaj, da se postavijo na noge... In potem rubijo še en tisti bogi zjahani avto, od katerega je morda posameznik odvisen...

Zadnjič sem videl dostavcnika, na straneh pa na veliko rumene nalepke "ZARUBLJENO", spodaj pa izvršitelj bla bla, pozabil kdo. Za bruhat
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik ggg pravi:sem osebno poznal dva, ki sta zaradi njega naredila samomor. prepostena cloveka za danasnji cas, pac malce smole v zivljenju in nista videla vec izhoda. tako, da odjebi. spravite se na velike ribe. najlazje malega cloveka zajebavati.

Zaradi izvršitelja že ne, zaradi upnikov pa morda, oziroma svojih preteklih napak.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
bil je pika na i, ce smo natancni. spravi se na svojega j...ic-a z mehkim cjem, ki je posredno IN neposredno odgovoren za nestevilo taksnih samomorov spjev!! bo ze drzalo, da je smrt edina pravica na tem svetu. prekleti zagovedeni slovenci, ki si ne zasluzite svoje drzave.
prav rad bi videl tebe in se kaksnega junaka, ki se mora iz meseca v mesec prebiti z 200eur recimo. razvajeni otroci kapitalizma. smajli, ki bruha.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
Do vratu v drek-dolg, potem pa v jok, ko te nekdo rubi. A ni smiselno prej nehat delat stvari, ki ti ne gredo od rok.

Še vsakega, ki smo ga dali rubit, smo prej preverili, da res ni v totalnem dreku.
Potem smo mu šli nasproti z obročnim odplačevanjem, ali pa sem sam iskal "kupce" za njegovo storitev. Ravno sedaj gliham dva odstopa terjatve, ki so zapadle pred dvema letoma.

Žal mi je, da d.o.o.- je nemoreš sterjat, tako kot sp-je. Zato si jih večina sedaj odpira d.o.o. in jebejo dobavitelje na polno. Prišli so do tega, da se dela samo po predračunu.
 
Nazadnje urejeno:

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
bil je pika na i, ce smo natancni. spravi se na svojega j...ic-a z mehkim cjem, ki je posredno IN neposredno odgovoren za nestevilo taksnih samomorov spjev!! bo ze drzalo, da je smrt edina pravica na tem svetu. prekleti zagovedeni slovenci, ki si ne zasluzite svoje drzave.
prav rad bi videl tebe in se kaksnega junaka, ki se mora iz meseca v mesec prebiti z 200eur recimo. razvajeni otroci kapitalizma. smajli, ki bruha.

Dej ne nabijaj, tudi pri meni je rubil že ta izvršitelj, vedno je bil korekten.
Krivi smo bili pa povsem sami za nastalo situacijo in jo tudi sami rešili.
Tako da sem probal vse od izvršitelja v bajti do luksuza danes in mi ne bodi tu ves pravičniški.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Če veš, da nekaj ne moreš plačat, se pojdi pogovorit z upnikom, kaj narediti... Ne pa problem pomesti pod preprogo in potem jamrati, ko se na vratih pojavi rubežnik.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Do vratu v drek-dolg, potem pa v jok, ko te nekdo rubi. A ni smiselno prej nehat delat stvari, ki ti ne gredo od rok.

Še vsakega, ki smo ga dali rubit, smo prej preverili, da res ni v totalnem dreku.
Potem smo mu šli nasproti z obročnim odplačevanjem, ali pa sem sam iskal "kupce" za njegovo storitev. Ravno sedaj gliham dva odstopa terjatve, ki so zapadle pred dvema letoma.

Žal mi je, da d.o.o.- je nemoreš sterjat, tako kot sp-je. Zato si jih večina sedaj odpira d.o.o. in jebejo dobavitelje na polno. Prišli so do tega, da se dela samo po predračunu.
problem je če delaš eno stvar samo za enega. potem pa ti ne plačuje pa obljublja pa izsiljuje. in če nehaš delat si spet brez vsega. pa ne mi rečt da vsaj nimaš stroškov, ker ko gledaš kako kaj propada ko si toliko časa gradil je to zadnje kar ti pade v glavo.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
Marsikomu je že in še bo šlo vse k vragu, pa se ne vesimo.
Kar nekaj kolegov sp-jašev je v tej "krizi" šlo v službe.
Tisti pridni še šušmarijo popoldne, eni pa so pač več v oštariji ali s familijo.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
podjetja štartajo in propadajo... ampak z polno ritjo je komot srat. ko pa enkrat prideš v krizo pa ne vem če bo še kdo tkole pametn...

itak pa na alterju so sami naj naj ljudje brez pufov, podjetniki 1. klase...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Eno je, če ti dolguje nekdo, ki ima denar, pa izsiljuje, laže...
Drugo pa je, da ljudje dejansko nimajo od česa živet, praskajo zadnje € skupaj, da se postavijo na noge... In potem rubijo še en tisti bogi zjahani avto, od katerega je morda posameznik odvisen...

Zadnjič sem videl dostavcnika, na straneh pa na veliko rumene nalepke "ZARUBLJENO", spodaj pa izvršitelj bla bla, pozabil kdo. Za bruhat

publishwall_resized_1421873068_4278257.jpg
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
malo pobrskaj po googlu,ga poznam osebno,oziroma kar nekaj izvršiteljev,poznam tudi način dela večine v slo in vsi se držijo nekih okvirov le on hoče bit in tudi je posebnež kar dokazuje že z reklamo na avtih
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Dejstvo je da je slovenski narod mentalno se v socializmu kjer je bilo vse nase vsi so kradli nobenemu se nic ni odvzelo...isto mislenje prevladuje ob prodaji drzavnih podjetij -leglu korupcije in mafijastva... Ta narod ni zrel za ta cas....ostal je globoko v socializmu in to je hudo...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Nisem našel kaj dosti drugega kot po mojem zelo neverodostojna pričanja ljudi, ki zakonodaje niso povohali niti od daleč (mogoče izjemoma kdo, ki je bil obsojen na kakšnem sudu).