Redar v gostilni, radar pa parkiran zunaj.

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Danes na Zaloški pri Petrol skladišcih novi radar v avtu VW UP ( ja, mali jajček), radar na zadnji polici, redar pa v STIK BARU.

Ima občina poleg novega VW Up še kakšen nov civiln avto??







 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Sicer nič takega, ker je tam pogosto redarstvo, sem se pa že kar nekaj časa nazaj ustavil tam, ga prav veselo zaparkiral z dostavnim vozilom, opravil nekaj telefonskih pogovorov in uredil nekaj papirjev, da ni blo treba v pisarni na kar po cca 20 minutkah neka uradna oseba potrka na okno in začne nekaj bluzit o mojem nepravilnem parkiranju, ampak glede na to, da ni table o prepovedi in nisem bil edini, ki je tam parkiral sva bila kar hitro zmenjena
wink-1.gif
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Aha, zakaj te že moti, da je nekdo v gostilni, pa tudi, če je uradna oseba?
Ker naša zakonodaja predvideva tudi malico to nebi smel biti problem, če pa med njo v blagajno pritaka denar pa še manjši .
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
haha... teli redarji pa nekaterim res ne pustijo spat.

kaj hujšega!!! nastavi radar, on pa na kavo. kaj pa nej dela na soncu v avtu?? trpi, ker bojo prehitri vozniki tud?

ccc...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
jap...

sej počasi bo en redkih teh letnikov, tko da se ga bo hitro spoznalo.

SIcer pa jest ga spoznam k ma senčnike ob straneh nabite..... pa zmer na istih placih.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.497
1.147
113
Moja opažanja v zadnjem letu

Ljubljana:
Roomster rdeč in siv
VW UP ( hvala lost1
smile-1.gif
)

Vrhnika z okolico:
Rdeč Clio

Postojna z okolico:
Siv Clio

Kranj:
Bel Renault Scenic
Bel hyundai i30?

Policija: beli kangooji (+ v Lj zelen) in clioti - tastari, beli VW Caddyi - novejši, beli focusi karavani - stari,


Nekatera občinska redarstva postavljajo radarje na nogicah, prav tako policija. Policija ga najraje postavi tako, da je pred radarjem civilni avto in potem ko greš mimo lepo slikca v ritko : )

traffipatrol-v.jpg




V glavnem dober radar detektor je zakon
tongue-1.gif
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Še boljš pa dobre oči, pa čim manj znakov skritih za živimi mejami sploh tisti za 30 cone v Lj, ki so nekateri prav posebno postavljeni (vidiš šele tistega za konec cone).