Kateri DUAL SIM ACTIVE (2 radijska dela) obstaja?

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Če pogledaš http://www.aliexpress.com/stor...1796927672.html

boš videl na screenshotu od about phone, da ima pod baseband version 2x zapis, torej ima 2x radijski del, gre pa za P6S model. Sploh če boš dejansko kupoval se ti splača pri temu na aliexpress kupiti, ker pošilja čez UK in bo šlo mimo carine, če boš izbral Fedex shipping.
Na kakšen način si našel tega prodajalca z možnostjo Fedex-a? Na Aliexpress je ogromno prodajalcev za ta telefon, vendar noben nima te opcije s Fedexom (ki se mi zdi super). Kako iskati na Aliexpressu, da najdeš take v redu variante, kar se poštnine tiče?
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Tukaj na alterju ga je en omenil v temi o OnePlus
smile-1.gif
Edino nisem siguren ali to velja čisto za vse telefone ali samo za tiste, ki imajo tisto "NO VAT" slikico. Logično bi bilo da za vse, če izbereš Fedex shipping. Pa če boš dejansko kupoval prosim javi kako je šlo, ker za dražje telefone je tole pomoje najcenejša opcija.
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Tukaj na alterju ga je en omenil v temi o OnePlus
smile-1.gif
Edino nisem siguren ali to velja čisto za vse telefone ali samo za tiste, ki imajo tisto "NO VAT" slikico. Logično bi bilo da za vse, če izbereš Fedex shipping. Pa če boš dejansko kupoval prosim javi kako je šlo, ker za dražje telefone je tole pomoje najcenejša opcija.
Sem kupil pri tem prodajalcu in lahko potrdim, da pride roba s Fedexom brez DDVja ali kakršnih koli drugih stroškov. Ko kupuješ izdelek moraš pri poštnini obvezno izbrati Fedex (29.- USD) in zadeva pride preko Anglije direktno do tebe. Moja pošiljka je prišla s Kitajske v 10-tih dneh. Res da je poštnina dražja kot z navadno pošto, vendar se zagotovo ogneš 22% DDVja in še nekaj evrov dodatnih poštnih stroškov.
Aja, še ena fora. Ko sem že kupil in plačal na Aliexpressu, mi prodajalec javi, da moj kraj prebivališča sodi med majhne kraje in da bom moral doplačati 30.- EUR za dostavo (po neki Fedexovi politiki), ali pa naj mu sporočim naslov v Ljubljani, kamor bi mi lahko poslal. Seveda sva se malo "argumentirala" in na koncu je popustil.
Kar pa se telefona tiče (kupil sem Huawei Ascend P6-S), lahko potrdim, da je to končno en spodoben telefon z DUAL SIM ACTIVE funkcijo (eden redkih).
Istočasno sta aktivni obe kartici, med govorjenjem preko SIM1 si dosegljiv tudi na SIM2, v slušalki zaslišiš pisk, da te nekdo kliče in lepo preklapljaš med obema pogovoroma.
Ko bom malo bolj stestiral telefon, bom napisal še ostale pluse in minuse.
Še povezava do prodajalca, če koga zanima:
Huawei Ascend P6-S
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik JosipBroz pravi:
Citat:
Uporabnik srv pravi:
he he, klikneš na link in se odpre okno "We ship to Slovakia
smile-1.gif
Ko jaz kliknem ta link, mi napiše Slovenia in ne Slovakia. Kje je fora?

Pojma nimam. Morda v tem, ker ne uporabljam Mozile v Slo, ampak USA
sprasujem se.gif