Zvočniki

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Res je. Koliko je premer zvočnikov v vratih? Da vidimo kaj ti priporočat.
 

mitja155

Pripravnik
19. apr 2008
569
12
18
42
LJ
vprašanje je ali bodo delali zvočniki kaj bolje... glede na dobro investicijo v dražji radio pripročam še eno tako inekcijo ojačevalec/izolacija/zvočniki

lp
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Jaz sem sebi menjal spredaj v vratih dva bassa, pa povezal še visokotonca na amraturko ter zadaj na polico dal dve elipi in igra dovolk glasno. Ojačevalca sploh ne rabiš. Že zdaj butajo basi preveč da o glasnosti ne govorim. Strošek za vse zvočnike pa je bil 130€, naredil sem sam...
Pa ne rabiš nekih močnih zvočnikov, ker več kot tolko ne podpira radio.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sicer res, da so potrebe različne ampak če je že privoščil si radijo višjega razreda verjetno ni glih problem dat še tistih 300€ pa si konkretno prednji sistem poštima. Razlika med sistemom z ojačevalcem in sistemom brez ojačevalca je pa kar občutna. Pa ni vse v glasnosti...
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Neki je tud v kvaliteti
smile-1.gif
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.146
330
83
38
Hi, jaz sem pa glih cez vikend si zmontiral sistem v avto. Radio je blaupunkt hamburg mp68, za zvocnike sem pa uzel razred velocity... sicer jih je full hvalil, sam sem bil pol mal razocaran. prikloplene mam pa na 4 kanalni ojacevalc... pac, najcenejsi k je bil. od jbl street edition 3800gto al kaj je... pa mi zadeva igra zelo v redu. aja, tisti zvocniki so me kostali 145€.

drugace imam pa se ta ojacevalec, pa bi s temi zvocniki sel odlicno skupaj... pa se cena ni ne vem kaksna JBL

aja, sem mel pa problem napeljati napajalni kabl od akumulatorja not v avto. niti ene lukne nima nikjer, niti ene gumice...

aja, zdej sem bl zadovoln sz zvocniki, ker ni vse v moci, ampak je tud treba kej nastimat :D pa se vedno nimam odlicno nastimane, ampak je dost bols kot ko sem vklopil :D

lp
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
men je spredn sistem špilu čist gnilo, sub je preveč pokal, potem si je kolega vzel čas in mi nastavil vse skupaj in sedaj igra odlično. popolnoma dovolj za moja ušesa
wink-1.gif
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.146
330
83
38
ja, pr men je tud blo tko... mi en frend nastavla... sam smo sam mal 1x na hitru, ker nima casa... ga cakam, da ga do konca mi nastavi... da bom lahku poslusal
cheer.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Verjemi da če je človek do sedaj poslušal muziko na prvotnih zvočnikih v avtu, ne glede na to da je imel zelo dober radio, mu ojačevalec ne bo potreboval oz. ne bo občutil prave razlike z ojačevalcem ali brez. Nabijanje volumna na max. je pa itak nepotrebno, ker že pleh zvija in popolnoma neuporabno, saj človek več kot toliko decibelov med vežnjo ne more poslušati. In če začne hreščat pri max. glasnosti radia je povsem normalno oz. znak da je muzika že prenaglas. Govorim za med vožnjo, če mu bo avto služil kot glasbeni zvočnik pa rabi ojačevalc
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno: