Zopet Jankovičevi idiotizmi

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.954
1.672
113
Ponavadi ignoranca ni naključna. Zoki ima pač še vedno veliko zaveznikov v vladi (konec koncev je tam tudi njegova bivša stranka).

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Tega se zavedam oz. možnosti za tak scenarij ampak si res želim, da nebi bil resničen, ker v takem primeru je pa naša država še veliko bolj v p33zdi kot pa mislimo, da je. Zato pa sprašujem v čem je fora oz. na podlagi česa si lahko vlada dovoli tak totalen ignore in dejansko sem upal, da bo erikson ali pa kdo drug nalepil link do kakšnega člena v zakonodaji, ki jih razrešuje obveznosti odziva ali kaj podobnega. Glede na več dni tišine z izjemo bizijevega spammanja pa žal očitno iz te moke ne bo kruha.

Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
15.879
1.565
113
Kočevska
Če so zate nekatera dejstva o gradnji, ki sem jih navedel, spammanje in trollanje, ti resno priporočam, da vsak dan popiješ kak kozarček brihtola manj, ker bo drugače potrebno zdravljenje.
Sicer pa o tej temi s tabo nimam več namena polemizirati, ker je tvoj edini cilj, da čimbolj oserješ ljubljanskega župana in ti za dejstva ni mar. :nigladek:

• Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Kaj je bizi, a ti je spet uspelo spisati kup besed a povedati nič konkretnega, še manj pa resničnega? Iskrene čestitke :aplauz:

Za dejstva mi je pa še kako mar. A veš to so tiste zadeve katere navedem in potem ti malo utihneš dokler ne pogruntaš kako bluzit ter se sprenevedat dalje. V zadnje sem ti navedel konkretne faile kanalizacijskega projekta tvojega ljubljenega mafijaša Zorana 15% Jankovića na katere si ti prav hitro začel pisati ugovore kot da sem jaz naredil strokovno revizijo ter podaj poročilo vjavnost. Tako da ne, da meni ni mar za dejstva, tebi ni mar za resnico. :nigladek:

Denis

Guru
22. jul 2007
21.355
1.485
113
Štajerska, večinoma Maribor :)
Itak težko razumet, da tegale pri vseh tožbah, vseh ovadbah, trditvah ljudi (čeprav samo rekla kazala), vseh odpisih in ostalih pi.zdarijah in maslu na glavi, še nekdo tako vneto zagovarja kot naš bluzi tukaj. Pa da bi vsaj tiho bil, ne, direkt se bere kot "pusti mojega zokčija"... v MB je Kangler hotel služit na račun ljudi, pa še niti prav začet niso mogli... :evil:

• Všeč mi je
Reactions: optiplex and Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Vrana vrani ne izkljuje očesa, obsodil (obsojal even) ga torej ne bo, tiho ne zna bit, zagovarja oz. zavaja pa prav tako slabo. Jebena situacija, jebena :valjamse:

kajpace

Guru
6. nov 2018
1.737
699
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Jaz imam tudi en full luštn "miselni vzorec" v povezavi s katerim se nekateri še dandanes sprenevedajo na polno in zanikajo Zokijevo vpletenost na premnogo koncih.

Janković&povezaveRTV_big.jpg

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.954
1.672
113
Mah, nič ne bo, pa tudi če bi slikali, kako odnaša denar.

Dejstvo namreč je:

1. nihče ni kriv, dokler ni obsojen
2. tisti, ki o tem odločajo, so njegovi simpatizerji in/ali simpatizerji njegove politične opcije
3. v politiki velja načelo: bolje pokvarjen in naš, kot pošten in izven vpliva

• Žalosti me

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Mah, nič ne bo, pa tudi če bi slikali, kako odnaša denar.

Dejstvo namreč je:

1. nihče ni kriv, dokler ni obsojen
2. tisti, ki o tem odločajo, so njegovi simpatizerji in/ali simpatizerji njegove politične opcije
3. v politiki velja načelo: bolje pokvarjen in naš, kot pošten in izven vpliva
bizi - daj še tukaj malo pokomentiraj in povej kaj je v resnici na stvari no, da ne bomo po krivem take pisali čez Jankovića :aplauz:
Lahko ti tudi softi pomaga, ker vem, da sta tu približno enako nastavljena :cheer:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Ah, očitno si tu pa ne upata trollat s svojimi prebliski o aboslutni nedolžnosti ter kvazienakosti z ostalimi obsojenimi kriminalcio Jankoviću, tudi prav.
Lahko bi se enako držala nazaj tudi v Čveku.

bizi

Guru
21. nov 2007
15.879
1.565
113
Kočevska
Še enkrat, dokler ni obsojen, je zame nedolžen. Vsak, ne samo Jankovič. Na medijsko pisarijo in gostilniška sojenja ne dam nič. Vas še ni izučilo, da ste v zadnjem času uničili karieri Lebnu in Koprivnikarju, za katera se je izkazalo, da nista bila niti med osumljenimi, kaj šele obtoženimi. Pa je bilo tako vpitje in risanje raznih grafikonov. Kako pa ta sistem diskreditacij poteka, je pa lepo opisal Goran Vojnovič v svoji kolumni:
Sam sem to, kako ta sistem deluje, občutil tudi na lastni koži. Pred časom so tako strankini mediji nekaj dni prežvekovali moje članstvo v društvu, katerega član sploh nisem bil, nedavno pa mojo izjavo na švedskem radiu, ki je sploh ni bilo. Obakrat je bil sprožilec tvit nekega anonimneža, ki so ga veselo retvitali strankini troli, nato strankini poslanci in funkcionarji, naposled pa še sam vodja stranke. In le hip zatem so se o mojem neobstoječem članstvu in neizrečeni izjavi razpisali strankini časopisi in portali. Isti članek se je istočasno pojavil na dveh, treh različnih portalih, da bi se naposled, kot ekskluzivna medijska vsebina, vrnil na družbena omrežja in sprožil nov val ogorčenja.

In? Nič. Tri dni sem bil na spletu nekdo, ki ga je treba prebutati, izgnati ali poslati tja, od koder je prišel, potem pa je šla karavana dalje, k novim vsebinam, k drugim čefurjem, migrantom in prisklednikom. Ker je vsa ta histerija sami sebi namen in zato na srečo v resničnem svetu običajno nima nikakršnih posledic.

• Haha

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Upoštevati to, da je vsak nedolžen dokler ni dokazano kriv je načeloma lepo in spoštovanja vredno načelo ampak to je pri Jankoviću že zdavnaj passe in ne zato, ker dejansko nebi bil kriv ampak zato, ker so dejansko že obstajali dokazi, da je kriv ampak se jih je potem izločilo oa to ne zaradi tega, ker nebi bili resnični ampak, ker niso bili pridobljeni na najbolj primeren način. Kriminal torej nedvomno zganja ampak je zaenkrat še premalo interesa, da se ga pospravi in trditi, da verjameš v njegovo nedolžnost, ker še ni bil obsojen in obenem vedeti za vse scene okoli njega je milo rečeno naivno. Dejansko smo zelooooo daleč od dejanske nedolžnosti in še dlje od trditve, da je Janković popolnoma enak kot ostala kriminalna falanga, ki je že bila obsojena.

Denis

Guru
22. jul 2007
21.355
1.485
113
Štajerska, večinoma Maribor :)
Ksz

Gledal Slaka in vidim eno firmo od Beca, ce si prijavljen, se vidi:

Vec let odprta firma in nikoli nic dohodkov od prodaje, gor pride le posojilo.
Zakaj to,v cem je to point? Firma se odpre, da prejme denar od druge firme in ga da naprej?

ferdo

Guru
3. sep 2007
5.464
1.193
113
Ljubljana
hmpg.net
Kot poroča portal necenzurirano.si, je Finančna uprava Republike Slovenije (Furs) po štiriletnem davčno-inšpekcijskem postopku Zoranu Jankoviču izdala odločbo, s katero so mu naložili plačilo skoraj 340.000 evrov dodatne dohodnine. Za zavarovanje tega davka so na njegove nepremičnine že vpisali tudi hipoteko, ni pa še znano, ali so posegli tudi po drugem premoženju ali po denarnih sredstvih na njegovem osebnem računu. Kot so sicer izračunali na portalu, gre za znesek najmanj osmih letnih neto osnovnih plač župana Mestne občine Ljubljana.
Na dogajanje se je za portal odzval tudi Janković, ki je dejal, da je odločba nezakonita in da bo v pritožbenem postopku razveljavljena.

Ali je t mogoče?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Me prav zanima ali smatra odločbo kot nezakonito ter upa bo razveljavljena zaradi kakšne napake v postopku ali zato, ker je ima dolg za brezpredmeten oz. neobstoječ in ga posledično ne priznava.

Po možnosti bo tip na koncu tako kot Al Capone pokasiral kakšno kazen ne zaradi korupcije, spretno vodenih mafijskih poslov in še česa ampak zaradi utaje davka, lol.

• Všeč mi je
Reactions: navlixx

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.517
3.859
113
Ah, seveda, napake v postopku, kakopak :cheer: Zanimivo, da te prilike ni izkoristil za izjavo, da svoje davke plačuje tako kotjih mora.

"Po mojem mnenju je odločba nezakonita in obremenjena ne le z absolutnimi bistvenimi kršitvami pravil postopka, temveč tudi z očitno napačno uporabo materialnega prava," se je odzval za necenzurirano.si.

Prav zares, ali je to mogoče? :valjamse:

• Haha
Reactions: Denis