Zopet Jankovičevi idiotizmi

erikson

Guru
25. avg 2007
15.093
523
113
Ja, govora je o restavraciji v stavbi FURS.

Danes sicer Ivan Simič na Twitterju pojasnjuje nekatere neresnične mite o Zokijevih delnicah in davkih.

ferdo

Guru
3. sep 2007
4.609
627
113
Ljubljana
hmpg.net
Davki (to je nekdo namenoma objavi) so nekaj čemur se ne moreš izognit, niti če se pišeš Jankovič
No Furs in Simič sebosta lahko pogovarjala na sodišču, ne na twiterju.

Ne razumem pa, zakaj Jankovičev osebni posel mora pojasnevati PR od MOLa. Hiša je last ZJ, delnice so bile last ZJ, podjetja je kupoval in prodajal ZJ, davek naj bi utajil ZJ, zakaj naj bi potem odgovarjal MOL?

optiplex

Majstr
13. dec 2015
1.741
496
83
Davki (to je nekdo namenoma objavi) so nekaj čemur se ne moreš izognit, niti če se pišeš Jankovič
No Furs in Simič sebosta lahko pogovarjala na sodišču, ne na twiterju.

Ne razumem pa, zakaj Jankovičev osebni posel mora pojasnevati PR od MOLa. Hiša je last ZJ, delnice so bile last ZJ, podjetja je kupoval in prodajal ZJ, davek naj bi utajil ZJ, zakaj naj bi potem odgovarjal MOL?
Davkrarija očitno ne bo delala napake, da bi pred izvršbo opankar začel obremenjevati hipoteke z fikitivnim vknjiženjem dolga. Wiliju pa tudi ni bilo jasno, kaj ima opankar z Electo...

Z fiktivnimi terjatvami hoče nadmudrit vse nategnjene vključno z davkarijo.
Vse skupaj je jasno iz avijona, kaj FURS dela tako dolgo pa je vprašanje za globoko državo.

Tudi zanimivo je da mali opankar ne zna pojasnit izvora premoženja saj troši okoli 2 M, prikaže pa bore malo. Tak denar se ne obdavči, ampak v celoti vzame, saj je nedokazljivega izvora.

Na Irskem te pozovejo o dokazilu izvora denarja imaš 6 mesecev obrnjen dokazni sistem in potem denar gre (VES) v proračun.
Seveda Wili bo rekel kriminal, komunajzerski sistem pa ga ščiti na državnem nivoju, saj ga organi praktično ne preganjajo. Oz ga začnejo tik pred zastaranjem.

Tak človek je na javni funkciji.

Še enkrat bom poudaril, kaj Opankar misli in zgleda da je res tako:

• Všeč mi je
Reactions: Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
15.093
523
113
Pri nas je podobna zakonodaja glede izvora premoženja (Zakon o odvzemu premoženja nezakonitega izvora - ZOPNI), vendar so jo v obojestranskem interesu levih in desnih delno razveljavili.

Po informacijah Dnevnika se umik pritožbe nanaša na postopek zoper nekdanjega mariborskega župana Franca Kanglerja, med devetimi tožbami pa naj bi bili "težkokategorniki". Glede na čas storitve očitanih kaznivih dejanj je tako mogoče sklepati, da so ali bodo umik tožbe dočakali predsednik SDS-a Janez Janša in nekdanji prvi mož Intereurope Andrej Lovšin.

Odvetnik družbe Čeferin Andrej Pohar, ki v postopkih po zakonu o odvzemu premoženja zastopa več strank, je za časnik Delo potrdil, da je prejel umik tožbe za nekdanjega direktorja agencije za pošto in elektronske komunikacije Tomaža Simoniča, ki mu je tožilstvo očitalo okoli 175.000 evrov premoženja nezakonitega izvora, ter zoper Marijo, Mateja in Ano Zagožen, dediče nekdaj vidnega člana SDS-a Jožeta Zagožna, ki se je zaradi očitkov o jemanju podkupnin znašel tudi v postopku v zadevi Patria.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.195
834
113
Tema je o Jankoviću. In tokrat se bo težko izmuznil. Hiša gre potem na dražbo, pa upam da se ne bo pustilo, da jo spet kupi kak "Bec".

Čaka ga pa še več, veliko več...

optiplex

Majstr
13. dec 2015
1.741
496
83
Tema je o Jankoviću. In tokrat se bo težko izmuznil. Hiša gre potem na dražbo, pa upam da se ne bo pustilo, da jo spet kupi kak "Bec".

To pa prekleto dvomim, Jankovič je pr malemu že enkrat obrnil Izvšitelja pred kamerami. Kako to lahko naredi bo Wili povedal.
Ima tudi notarje, ki mu mogoče celo vknjižbo dolga za nazaj naredijo.

Rdeča zavesa je v pogonu.
Smrt fašizmu, svoboda narodu pravi opanka.....
in smrt Janši

pogoj, da se vse reši....

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
10.627
404
83
Marlbor

Plombo za hišo je sam dal pri FURSU narediti, ker ima zadaj enega drugega upnika, ki mu ima bajto res namen vzeti. Po moje se je pri FURSu samo zmenil, da blokira druge upnike.

• Všeč mi je
Reactions: optiplex

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.195
834
113
Poznam malo več ozadja in kakor vem ni tako.

Manevrer je lahko edino če VE kateri sodnik bo odločal o pritožbi ma izvršbo in je s tem sodnikom dogovorjen, da zadeva pade. In če je ees tako, potem je možno tudi, da se s to plombo rešuje pred ostalimi upniki.

V Sloveniji je vse možno. Moje mnenje pa je, da bo Šarec Jankoviča žrtvoval kotprimer delovanja pravne države. Vsa razkritja zadnjih tednov so bila očitno le preveč za slovensko javnost.

optiplex

Majstr
13. dec 2015
1.741
496
83
Poznam malo več ozadja in kakor vem ni tako.

Manevrer je lahko edino če VE kateri sodnik bo odločal o pritožbi ma izvršbo in je s tem sodnikom dogovorjen, da zadeva pade. In če je ees tako, potem je možno tudi, da se s to plombo rešuje pred ostalimi upniki.

V Sloveniji je vse možno. Moje mnenje pa je, da bo Šarec Jankoviča žrtvoval kotprimer delovanja pravne države. Vsa razkritja zadnjih tednov so bila očitno le preveč za slovensko javnost.
Mislim, da Šarec tukaj nima prava glasanja. Take posle opankar ne more voditi sam in je vključenih kup ljudi na različnih nivojih. To da leži vse v omarah je načrtno. Spomni se Elana in Š..... zdaj odvetnika.

Furs v vsej tej zgodbi je ameterski igralec ki po žnj letih dela, da se zdi da nekaj dela. Naj omenil, da so zadeve zelo stare. Tamal pa troši že iz časa Dinersa pod Lovšetom ogromno denarja, ki niti kar je za nohtom črnega ne sovpada z prihodki.

Medtem pa urad za preprečevanje denarja popisuje depozite ubogim komitentom bank....

Še enkrat komunajzerski sistem v vseh porah državnih organov. In noben še ni nikoli nič odgovarjal. Še vn jih ne morjo vržt.
pr nas je farsa
FURS
urad za preprečevanje denarja
NPU
BS
računsko sodišče
univerze
zdravstvo

.............

Wili pa še kar ne razume kaj komunajzerstvo je...

• Všeč mi je
Reactions: Cash

bizi

Guru
21. nov 2007
13.779
696
113
Kočevska
Če je vse zanič in farsa, kako da še nisi odšel v kako bolj urejeno državo, kjer bi tvoje kvalitete prišle bolj do izraza? :fredi:

• Všeč mi je
Reactions: erikson

wilburxxx

Majstr
29. sep 2010
1.268
327
83
Mislim, da Šarec tukaj nima prava glasanja. Take posle opankar ne more voditi sam in je vključenih kup ljudi na različnih nivojih. To da leži vse v omarah je načrtno. Spomni se Elana in Š..... zdaj odvetnika.

Furs v vsej tej zgodbi je ameterski igralec ki po žnj letih dela, da se zdi da nekaj dela. Naj omenil, da so zadeve zelo stare. Tamal pa troši že iz časa Dinersa pod Lovšetom ogromno denarja, ki niti kar je za nohtom črnega ne sovpada z prihodki.

Medtem pa urad za preprečevanje denarja popisuje depozite ubogim komitentom bank....

Še enkrat komunajzerski sistem v vseh porah državnih organov. In noben še ni nikoli nič odgovarjal. Še vn jih ne morjo vržt.
pr nas je farsa
FURS
urad za preprečevanje denarja
NPU
BS
računsko sodišče
univerze
zdravstvo

.............

Wili pa še kar ne razume kaj komunajzerstvo je...
Sem pogruntal, vse kar ni po tvoje je komunajzarstvo

• Všeč mi je
Reactions: erikson

Spajky

Fizikalc
7. jun 2017
1.008
87
48
Obala
...Še enkrat komunajzerski sistem v vseh porah državnih organov. In noben še ni nikoli nič odgovarjal. Še vn jih ne morjo vržt. ..pr nas je farsa...
Mafija NIMA farbe in simbolov ... Samo "slučaj" :fredi: je, da veliko niti iz ozadja vodijo največkrat privilegiranci bivšega sistema in njihove oprode (oportunisti iz prejšnjih časov in njihovi potomci in somišljeniki ) ... Pač prefarbali so se ... Nekateri sicer drugače misleči, pa so se jim pridružili ...

"jaz sem samo upokojenec " in "jaz sem samo navaden kmet " (Toto Riina, šef mafije v IT) ... zveni nekam znano :gorjaca: ...

optiplex

Majstr
13. dec 2015
1.741
496
83
Če je vse zanič in farsa, kako da še nisi odšel v kako bolj urejeno državo, kjer bi tvoje kvalitete prišle bolj do izraza? :fredi:
Hehe, če bi bil sam nebi blo nikol dileme.
po pravici

Verjetno bi bil v Bracknellu, kjer sem že delal...
Still ko maš familijo je težko it.. Nobenega drugega razloga ni.

Je bla pa že debata, kva bomo z nepremičninami, kmetijskim zemljišči, psom in podobne floskule.
in jebiga smo tukaj.

Nazadnje urejeno:

optiplex

Majstr
13. dec 2015
1.741
496
83
Mafija NIMA farbe in simbolov ... Samo "slučaj" :fredi: je, da veliko niti iz ozadja vodijo največkrat privilegiranci bivšega sistema in njihove oprode (oportunisti iz prejšnjih časov in njihovi potomci in somišljeniki ) ... Pač prefarbali so se ... Nekateri sicer drugače misleči, pa so se jim pridružili ...

"jaz sem samo upokojenec " in "jaz sem samo navaden kmet " (Toto Riina, šef mafije v IT) ... zveni nekam znano :gorjaca: ...
Princip državnih organov je še vedno iz časov Yuge, kar se je na ZKP reklo tako se dela. Zato razlike, krivosodje... Ko vidiš da Zemljarič hodi na kliničnega z kovčom in potem reče da se ne spovne kaj je tam počel.....

Kučan stari prdec aktivno hodi na strakarske zbore komandira, dela politčne škandale (Španija) itd.... Potem težko rečeš, da to ni postkumunajzerskim sistem, ki ima pod kontrolo državne organe

sodniki so bivši particijci, tožilci, policaji itd...
zato ni ene reforme, nelogično toleriranje brezposelnosti, podpore itd...

Ko je blo soočenje na tarči organov, kjer za začetek predkazenskega postopka spisano na 12 listih porabijo 3-5 let in še vedno pravijo da je vse ok....

Wili tega ne razume.

FURS po 5 letih šele začne migat.

• Všeč mi je
Reactions: 8888

MrDaco

Majstr
11. sep 2007
5.378
437
83
Tako ke kot si napisal. Potem se pa samo en v kotu oglasi, "lej Janša gre" pa se že cela Slovenija trese, in volijo se zopet isti... Že 20 let...

MrDaco

Majstr
11. sep 2007
5.378
437
83
Drugače pa če je Furs mislil da bo opankar prodal bajto zarad 300 ušivih jurčkom... Malo morgen.
Za tem stoji ena igra. Igra za rajo. Po mojem zrežirano, češ bogi Zokan obubožan ker bo plačal kralju njegovo desetino. Opral si bo ime. Na naslednjih volitvah pa spet pol Ljubljane v parolah "Zoki je caR"

wilburxxx

Majstr
29. sep 2010
1.268
327
83
Princip državnih organov je še vedno iz časov Yuge, kar se je na ZKP reklo tako se dela. Zato razlike, krivosodje... Ko vidiš da Zemljarič hodi na kliničnega z kovčom in potem reče da se ne spovne kaj je tam počel.....

Kučan stari prdec aktivno hodi na strakarske zbore komandira, dela politčne škandale (Španija) itd.... Potem težko rečeš, da to ni postkumunajzerskim sistem, ki ima pod kontrolo državne organe

sodniki so bivši particijci, tožilci, policaji itd...
zato ni ene reforme, nelogično toleriranje brezposelnosti, podpore itd...

Ko je blo soočenje na tarči organov, kjer za začetek predkazenskega postopka spisano na 12 listih porabijo 3-5 let in še vedno pravijo da je vse ok....

Wili tega ne razume.

FURS po 5 letih šele začne migat.
Tud predsednik najbolj desne opozicije je bivši partijec, pa en kup članov tud.

Pa v NKBM je blo en kup desnih, pa desna je tud NKBM prodala....