zimski vitrex

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Jaz sem kupil v Šparu, ko imajo 6L vitrex, -30. Mislim, da je redna cena 6,99 EUR, ampak sem imel kupon za 25% popust, torej sem plačal 5,25 EUR (tam nekje).

Dodaj poceni za 6L dokaj dobrega vitrexa... sicer ga redčim 2:1 in ne zmrzne. Pa nima tako močnega vonja...

Verjetno se da dobit še kje ceneje, ampak mislim, da je kar v redu ta v Šparu s popustom.... pa še dobro pri temu vitrexu je to, da dobiš zraven nastavek, kateri ti olajša nalivanje.

Zgleda pa nekaj takega, samo da je 6L:

5PowerShine_zimska_tekoina_za_vetrobransko_steklo_5L.jpg
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
ni važno kje spar/lidl/tuš/hofer/... samo, da je 5l kantica pa da je vsaj do -25C. pa da je najcenej.
Nazadnje sem ga kupil v tušu je blo 5l mislim da 3,5 ali 3,99€ neka akcija.

Porabim pa na teden na obeh avtih cca 7-8L tega sraja. odvisno od vremena.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ta isti 5litrov stane v Lidlu 4eur, ko je akcija 3eur. Pa še nekje sem ga videl po Lidlovi ceni, mislim da leclerc.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
torej je nekje normalno 1l 1 €, da pa se dobit tut za 0,60.
pri nakupu 5 litrov, 10, ni neke enormne razlike. ne vem pa kako kurite 8 litrov tega na teden. no, vem..je ena bivša imela špricanej kar na ON non stop.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.243
5.807
113
jaz imam že drugo sezono 5l kantico -30 vitrexa za oba avta, pa ga ne redčim. bo malo ostalo še za naslednjo sezono.

res da en avto bol ali manj stoji, drugi je veliko na cesti
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.618
14.315
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ne vem pa kako kurite 8 litrov tega na teden.

Jaz imam posodo za tekočino za pranje stekel veliko za recimo nekje okoli 5l kar se mi zdi kar veliko oz. definitivno ne malo ampak, ko imam prižgane luči (ne dnevne) mi šobe za pranje luči zaradi visokega pritiska porabijo 10x več tekočine, kot jo gre v istem času na stekla. Če hočem šparat s tem je potebno ugasnit luči ter šele nato začeti prati vetrobransko steklo.
Tako da 8l na teden v slabem vremenu oz. pri vlažni cesti ter brez padavin (kar ti najbolj umaže steklo) v bistvu zame ni nič :\
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kle se strinjam. espace ni imel pranja luči in druga vozila tut nimajo. nisan ima, ampak..nimam občutka za porabo in dejstvo je, da imaš šipo tako gor, da malo prileti svinjarije.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
softi vzemi GSM/telefon v roke pa pokliči in ti bodo povedali ceno

sem zguglo cifro.

ps
a veš da mi je ratal un robnik zamenjat. moram rečt, da sem mislil, da ti bom glavo odtrgal. prsežem. kok sem se hebal, da sem dobil ven enega in ne razbil ostalih..ker to je bilo betonirano po celi dolžini, ne točkovno. šlo je par ur.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Če bojo naslednji teden temperature take kot napovedujejo (krepko pod -10)..ne bo od redčenih zadev popolnoma nič.

Je boljše prej s šlavfom potegnit mešungo ven in jo shranit za kasneje..in vlit noter čisto tekočino..ter seveda našpricat prednjo in zadnjo šipo, da se zamenja tekočina še v cevkah..ker če zmrzne na šobi ali cevki (kar je klasika) ti nobena vodica v rezervoarju ne pomaga..

Vsaj moje izkušnje so take