Združitev 2 vaj v eno, je mogoče?

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.319
943
113
Titograd
Po pomoti sem kolesarjenjem prekinil vajo, tako da sem iz iste točke začel z novo. Rad bi združil obe vaji v eno, da bi bila zarisana ena ruta ter skupni podatki o višinskih metrih ter povprečni hitrosti. Se to da in kako?

Vaji imam shranjeni na suunto movescount
 

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Tudi jaz imam enako težavo oziroma iščem isto rešitev.
S tem da jaz aktivnosti nisem prekinil po pomoti, ampak mi je ura sama med pavzo shranila aktivnost. Nisem našel opcije, da bi nadaljeval s shranjeno aktivnostjo, zato sem moral začeti z novo. Ura Suunto Spartan trainer wrist hr.
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
526
35
28
Sairach
Tako na pamet bi rekel da se izvozi obe aktivnosti v fajl, potem pa se ta 2 fajla v enega združi ročno.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Vtipkaj v googla gpx merge. Sem že delal pred časom in je zadeva zares preprosta.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Za Suunto sicer ne vem - za Garmina obstaja možnost, da se "aktivnost" izvozi kot "fit file" - samo potem rabiš "majstra", da jih pravilno "zlepi" saj sicer ne zna pravilno sešteti razdalje, časa itd.

Očitno se vi s ta slabšimi urami (sorry - moral sem, ampak kar je res je res :norec:) ubadate s podobnimi problemi.

Kratko googlanje "merge suunto moves" vrne npr. tudi tole - kar daje slutiti, da ne obstaja neka "enostavna rešitev".

Edit: opala - tole pa zna biti zanimivo - izvoz obeh delov kot "fit file" - uporaba orodja - potem pa ročni uvoz v movescount ozr. garmin connect!
 

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Meni je uspelo urediti zadeve (združiti dve aktivnosti v eno) v Stravi, medtem ko v Suunto App ne najdem te možnosti. Združi profila poti, razdalje, hitrosti,...

Če kdo išče rešitev za Stravo, navajam postopek:
- v Stravi izvoziš obe aktivnosti v gpx file
- greš na https://gotoes.org/strava/Combine_GPX_TCX_FIT_Files.php
- uploadaš oba gpx fajla
- določiš lahko dodatne parametre združitve
- dobljen gpx file uploadaš kot novo aktivnost v Stravo
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.319
943
113
Titograd
Jaz sem uspel združiti obe vaji, je lepo združilo vse podatke, žal pa suunto movescount pospravi vajo samo v library, ne vidim pa je med opravljenimi vajami. Krnekaj.....

Endomondo jo medtem odloži med vaje in je normalno vidna vaja, kot vse ostale.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Narediš deset posameznih aktivnosti in jih združiš v eno samo, je to v redu ? Čemu torej združevanje, tudi če pomotoma prekineš se vidi potem takojšne nadaljevanje.