Zdravstveno stanje Janeza Drnovška resno?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Po doooooolgem času se strinjam s kozarcem in njej podobno mislečimi, da je ta tema že tam nekje od tretjega posta zrela za zaklep in izbris.

O takšnih stvareh se ne govori po načinu rekla kazala. Pokopavanje nekoga, za katerega se ne ve ali je mrtev ali pa je mogoče v Tibetu je milo rečeno bolano.
crazy1.gif
Vedenje določenih uporabnikov v tej temi me je zelo presenetilo in o marsikomu sem močno spremenil mnenje (v plus in v minus).

Naj se prosim nekdo od moderatorjev "opogumi" in temo zbriše iz strežnika. Ali je dostojanstvo bivšega predsednika Republike Slovenije, dolgoletnega predsednika vlad in doktorja znanosti manj pomembno kakor nekaj zabeleženih klikov?
frown-1.gif


Če pa se ta novica uradno potrdi pa se pač odpre nova tema, kjer se bo seveda pisalo RIP in podobne neumnosti.
crazy1.gif
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
Citat:
Uporabnik grube386 pravi:
Po doooooolgem času se strinjam s kozarcem in njej podobno mislečimi, da je ta tema že tam nekje od tretjega posta zrela za zaklep in izbris.

O takšnih stvareh se ne govori po načinu rekla kazala. Pokopavanje nekoga, za katerega se ne ve ali je mrtev ali pa je mogoče v Tibetu je milo rečeno bolano.
crazy1.gif
Vedenje določenih uporabnikov v tej temi me je zelo presenetilo in o marsikomu sem močno spremenil mnenje (v plus in v minus).

Naj se prosim nekdo od moderatorjev "opogumi" in temo zbriše iz strežnika. Ali je dostojanstvo bivšega predsednika Republike Slovenije, dolgoletnega predsednika vlad in doktorja znanosti manj pomembno kakor nekaj zabeleženih klikov?
frown-1.gif


Če pa se ta novica uradno potrdi pa se pač odpre nova tema, kjer se bo seveda pisalo RIP in podobne neumnosti.
crazy1.gif

boljše ne bi mogel opisat in predvidet dogodkov. Podpis.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Jest sam povem, kaj sem slišal. Nisem rekel, da je res in ne bi nič napisal, če ne bi bila tema že odprta.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Zakaj bi zaklenili, ko pa se tako veča število pogledov teme in št. odgovorov. Če se dejansko potrdi, bo tako vidno, da je bil alter med prvimi, ki je objavil Drnovškovo "smrt". Morda 24ur. povzame kako info s foruma? Saj je samo 90% pisalcev v tej temi za izbris tega, do uradne potrditve, če do nje sploh pride.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
spirit je zajebal s prvim postom in naslovom, ker ga je napacno napisal. lahko bi napisal tako: ima tud kdo drug se kaksne informacije o stanju ex-prezidenta? jaz sem od "zanesljivega" vira izvedel da bi naj umrl...ve kdo kaj vec???

se mi ne zdi nic taksnega, ce se odpre taksna tema, morda je tud tu gor kaksen osebek ki ima tud taksno informacijo. drnovsek je javna osebnost in bivsi prezident, tako imamo nekaksno "pravico" o tem spekulirat. kozarec, ce bi dobila ti od zanesljivega vira vceraj info, da je gospod cez ruso, a si prepricana da nebi objavla kaksnega posta v primeru, ce kdo se kaj ve? si 100% da nebi?

jaz sem napisal vse v prvem postu... RIP v kolikor je res in pa pocakajmo na uradne informacije. da bi ga pa ze prej pokopali, se pa tud meni ne zdi primerno
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
kaj zdej..je mrtev ali kaj..sem bil pijan cel vikend, zdej pa sam buljim nad novimi novicami..pa šiptariji so zase, pa Drni ..?
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Tema takšna kot je, je zrela za izbris. Kar se mene tiče so tukaj za*jebali samo moderatorji.

Hvala bogu za oglase in klike :norec:
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Vsi mediji imajo (že nekaj časa) pripravljeno osmrtnico za Drnovška. Tako se dela. Imeli so jo tudi za papeža, Arafata, itd. Mislim, da je bil nedolgo nazaj škandal v USA, ker se je ena osmrtnica prehitro pojavila.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
Vsi mediji imajo (že nekaj časa) pripravljeno osmrtnico za Drnovška. Tako se dela. Imeli so jo tudi za papeža, Arafata, itd. Mislim, da je bil nedolgo nazaj škandal v USA, ker se je ena osmrtnica prehitro pojavila.

To je meni zelo jasno. Samo da pa se tukaj govori o človeku kot da je že mrtev pa ni podobno ničemur. Branje prvih parih strani me je dobesedno sililo na bruhanje.

Seveda pa je debatiranje o podpisih in žužkih v takšni temi, dober pokazatelj nivoja uporabnikov tega portala.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik grube386 pravi:
Seveda pa je debatiranje o podpisih in žužkih v takšni temi, dober pokazatelj nivoja uporabnikov tega portala.

naj ne leti to na mene! mene moj podpis ne moti
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
... kozarec, ce bi dobila ti od zanesljivega vira vceraj info, da je gospod cez ruso, a si prepricana da nebi objavla kaksnega posta v primeru, ce kdo se kaj ve? si 100% da nebi?
..

Kozarec tu pleza po živcih kupu ljudi, ko se zgraža nad različno obravnavo slavnih direktorjev, pa namigovanjem o smrti bivšega predsednika, pa o obravnavi "neperspektivnih" bolnikov, pa o tem, da je narkomane baje itak škoda reševat.... ti pa še vedno trdiš, da bi sama pa objavljala/delala kaj takega?
ne-ne-1.gif


BTW - Zakaj že misliš, da kozarec nima nobenih javno zanimivih informacij? Samo zato, ker je tiho?
wink-1.gif
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Se strinjam z zgornjimi pozivi.

Na drugem forumu je bila podobna tema zaprta z besedami:
"Špekulacije o smrti na smrt bolnega človeka, še predno je umrl, so nedostojne odrasle osebe.
Mladoletniki pa itak ne veste kaj delate. Ali pač?"
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Sem "preveril" pri kolegu, pa je rekel da ni nič posebnega v službi kar se tiče Drnovška. Sem pa skoraj siguren, da bi vedel če bi bil že na žalah oziroma na obdukciji.
Tako da...bolan je že dolgo, zadnja leta tudi "psihično", umrl pa še ni.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
284
113
hja... mene tud ne moti tale tema! in to zame ni špekuliranje, ampak pač objava neuradnih podatkov! mediji molčijo zato, ker so taka navodila protokola... in prehitevate tisti k to kr takoj verjamete in rip pišete in vrtnice polagate... počakajmo na uradno objavo, in to je to! pač vsaj ne bo tok velik šok! in če prihaja iz toliko zanesljivih virov, pol nekaj je na tem... mogoče je naslov res mal pretiran, ampak to se da popravit...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.