Zarečenega kruha se največ poje...

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Gotovo se vam je že zgodilo. Naredili ste stvar, katere ne bi nikoooooli
stupid-1.gif
menda, ker ste vedno govorili, da vi pa tega že ne bi nikoli počeli/naredili....in ker sem trenutno v velikem precepu kaj je prav in kaj ne, kaj je bolj pomembno.... ne vem kaj naj naredim. Pa se ga bom spet nažla - zarečenega kruha. Ali kdaj podvomite v pravilnost svojih odločitev?

Ful sem žalostna.
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Hm, po moje se to vsakemu dogaja, tko da za tolažbo: NISI EDINA
roza.gif


Drgač je pa to res. Če se boš prepustila, kar bo pač bo, se bo samo porihtalo. Če pa imaš občutek, da tako ne gre več naprej in da moraš nekaj narest, se pa opogumi in stori to. Brez razloga ni nič.....
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Pravzaprav gre za pomembno življenjsko odločitev, ki pa za sabo potegne nekaj meni zelo ljubega, nekaj kar me je bodrilo zadnja leta. Eh jeba.....go with the flow menda.
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
ah loooove.
srce-1.gif


Ok, naj ti povem tole. Če imaš priložnost kariere in desc ne mora zravn....khm...dobro premisli. Si mlada, energična. Kdaj boš, če ne zdaj?

Če ima možnost bit zravn....se vsedita in pogovorta.

Pomembna življenska odločitev? Bi bilo lažje če bi vsaj malo namignila
wink-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
itak da je, zenske itak imate vedno s tem tezave. Zaradi kariere bi sele preko trupel najblizjih. Ali je res tolikšna problematika samozavesti pri zenskah? Poznam enga ki je kot kuzi se v na Madzarsko z babo v 3 pm. Verjetno bi tvoj naredil isto. Le pogovorta se. Mogoce je bolj jebiveter in bo storil kakor bos mignila. Ni se konc sveta.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ni govora o nobeni karieri. Mogoče ima srečo, da nisem karieristka in da mi za to res dol visi
d055.gif




In nisem to tle pisala, da bom razglabljala o mojem privat lajfu, ker ne bom. Zanima pa me res kolikokrat ste se že zaštihali
grin1.gif




Včasih pridemo v situacijo, ko se vprašamo ali je nekdo vreden tega kar bomo naredili. Samo to.
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Tudi jaz sem se enkrat prenajedla zarečenega kruha, ampak kaj češ. Zgodi se. In nemalokrat se po tem počutiš še bolj živega, bolj v stiku sam s sabo. Vsaj pri meni je bilo tako.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
mislim, da te razumem.
Pobaj pretehtat stvari. Pač zavrti malo v mislih čas naprej in poskušaj pogruntat, kaj bo tvoja odločitev potegnila za sabo, kako bo vplivala na druge in, ali res globoko v sebi misliš, da je nekdo tega efekta vreden.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Deluješ mi dečva, ki je dala že veliko skozi.

Pa vem kaj mi hočeš povedat. In vprašanje: če ne probaš ne boš nikol vedel?

ja to je res, da če ne probaš ne boš nikoli izvedel oz. drugače povedano, kdor ne reskira ne profitira. Ampak velik vprašaj je, če si sama pripravljena prevzeti ta riziko in se soočiti s posledicami tvoje odločitve tudi, če se situacija ne izide tako kot si predstavljaš. Dobro pretehtaj stvari, argumentiraj si jih. Nato pa poslušaj svoj zdrav razum, kateri argumenti prevladujejo. Ampak je pa res, da riziko obstaja zmeraj, vprašanje pa je tudi, kako velik je ta riziko.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Pravzaprav ne gre za riziko. Gre samo za to, da bi se morala nečemu odpovedat. In če se zadeva ne izide, bi me tisto čemur bi se odpovedala, še vedno čakalo. Ampak vseeno je težko.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Dane je napisal eno lepo pesem :
grin1.gif


ZA VSE BOŠ PLAČAL

Za vse boš plačal.
Največ boš plačal za svoje rojstvo.
Jata posmehljivih ptic te bo zasledovala
skoz življenje.
Ob uri miru
in ob uri nemira
se bo spuščala na tvoje prsi.
Terjala bo plačilo.
In ti boš dajal in dajal.
Ampak odrešitve ne bo nikoli.
Ker ni nikjer odpuščanja.
Nikjer ni odrešitve za človeka.
V sebi nimaš vrednosti,
s katero bi plačal.
In sam si plačilo za vse.

Torej,.......karkoli boš naredila, boš zato plačala....
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Jaz pa se ogromnokrat spomnim enega reka in ga tudi zelo spoštujem. Namreč:"Mi obračamo, Bog obrne." Anti-katoliki, chill out, besedico "Bog" lahko nadomestimo tudi z Brahma, Buda, Šiva ... Gre pa za enostavno zelo pogoste pojave v življenju. Ljudje se velikokrat trudimo za neko stvar, da bi jo dosegli, ali pa si mogoče delamo kakšne načrte, a nemalokrat se zgodi, da se stvar na koncu odvije na povsem drugačen način kot bi pričakovali in da smo na koncu še preveč presenečeni, kaj se je iz vsega izcimilo. Tu pa pride na koncu še Aristotelova misel:"Vsa živa bitja, vse stvari, misli ter občutki ... vse na tem svetu teži k nečemu dobremu." In mislim, da si s tema mislima lahko človek zelo lajša življenje.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
hm...ali je tista stvar za katero se odločaš, vredna tega čemu bi se eventuelno odpovedala?...če bi te tisto(čemur bi se naj odpovedala) še vedno čakalo, res ni rizika. vendar pa se mi zdi, da sama v sebi nisi sigurna ali to stvar za katero se odločaš 'za' ali 'proti' sploh želiš oz. zdi se kot, da je to neka velika življenska priložnost, vendar se je na nek način bojiš, ker se pač podajaš mogoče v neznane vode.
Zdi se mi, da se boš vedno spraševala (v kolikor se ne odločiš 'za'): "Kaj pa bi bilo če bi se odločila in šla tja/to storila".

Verjetno v sebi že veš odgovor.