Zapisati glasbo in podatkovni file na 1 CD

igi

Guru
13. okt 2007
5.394
1.013
113
Celje
Obišči stran
Pozdravljeni!

Na en CD bi rad posnel eno podatkovno datoteko (PDF) in nekaj glasbenih datotek (ne mp3).

Če v nerotu izberem opcijo "CD EXTRA" mi zadeva deluje ampak se mi kreirajo še dve mapi "cdplus" in "pictures", ki jih ne morem pobrisati.

Če pa izberem "MIXED MODE" pa glasba ni vidna....

Kako je to najlažje narediti in kako določiti, kaj se naprej "predvaja" ko vstaviš cd v računalnik (ali glasba ali podatki)?

Hvala

Igor
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.585
691
113
toti Maribor
Če boš delal glasbeni CD ne v MP3 formatu, potem ne boš mogel dodati nobenega fajla. Žal. Data CD lahko spečeš, samo, če imaš mp3.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
To pa ni res. Že 10 let nazaj se je dal posnet mix CD, data in audio skupaj. V index 0 se ti je posnel data, komade pa je špilalo kot pri navadnem avdio cd-ju.

Nero -> mixed mode CD.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.394
1.013
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Naglfar pravi:
To pa ni res. Že 10 let nazaj se je dal posnet mix CD, data in audio skupaj. V index 0 se ti je posnel data, komade pa je špilalo kot pri navadnem avdio cd-ju.

Nero -> mixed mode CD.

res je....
Nero -> CD extra je pa tisto, kar deluje OK. Na začetek zapiše glasbo na konec pa podatke. Pri mixed mode pa je ravno obratno in starejši cd predvajalniki ne predvajajo.

Pravkar stestiral in sedaj pečem. Motijo me le dve mapi, ki jih sam ustvari in jih ne znam odstranit... ampak je bilo zadovoljivo tudi to.... še 43 cdjev pa bo....
wink-1.gif