Zanimivi glazbeni videi - predvsem zgovorni

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Tale je dober

Future (skupaj z Like a prayer)


Razlaga (no ena od možnih, je pa sam video zgoraj hudo zgovoren; meni celo izgleda grafika zadaj nad štegami kot stilizirana lobanja ...)


Tudi originalni Like a prayer je hudo zanimiv...

Like a prayer Madonna, Britney, Christina)
Tukaj naj bi šlo za simbolično (ritualno?) osvoboditev Britney in prenos na Christino


Gaga in Ariana - Rain on me


Podobno kot zgoraj? Izgleda (in sliši se) že tako. Besedilo obeh skupaj z videom je ...no, zgovorno.
Ko sem prvič videl video, ga nisem mogel gledati, tako odvraten mi je. Muziko sem slišal že prej, ampak nisem posvečal pozornosti na besedilo. Po videnem pa je besedilo zelo važno...


Še kakšen tak zanimiv? No, madonn ima še kakšnega na zalogi, pa gaga tudi ...
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Daj prosim popravi v naslovu v "glasbeni".

Bi, pa pošteno povedano ne znam. Iščem možnost zadnjih petnajst minut, vključno s funkcijo iskanja po temah, pa mi ne uspe. Bom vesel usmeritve. Drugače pa prosim osebje foruma, da to naredi zame, če gre.

Sicer pa, od vsega te je zmotila napaka v eni besedi? Rituali očitno delujejo....
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
O spotu se govori, namen je dosežen :evil:

Namen je dosežen, pa ne zato ker se o njem govori.

Kot recimo o temle:


Ko sem videl odlomke, nisem mogel verjeti očem. Otvoritev Gotthard tunela v Švici (dolga luknja ...) 2016. Prisotna smetana politike in industrije.

Ena od razlag ceremonije

 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Bi, pa pošteno povedano ne znam. Iščem možnost zadnjih petnajst minut, vključno s funkcijo iskanja po temah, pa mi ne uspe. Bom vesel usmeritve. Drugače pa prosim osebje foruma, da to naredi zame, če gre.

Sicer pa, od vsega te je zmotila napaka v eni besedi? Rituali očitno delujejo....

Lepo, pohvalno!

Sicer pa ja, na tako grobo kršitev pravopisa se mi zdi smiselno opozoriti.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Novo leto v Seatlu


Razlaga 1

Razlaga 2

Dodatek: razalgi sta enaki, pri drugem je dodano še malo verske blaznosti. Kar pa ni čudno, ker je tudi šov posledica verske blaznosti.
 
Nazadnje urejeno: