Zanimivi filmčki in slike (7)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
0
16
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Jaz skoz drkam pa seksam.
Ironično, ker v tej temi so te gangbangali zaradi objave filma in smejanja. Zanimivo pa je, da so napadli tudi samooklicani zagovorniki različnih mnenj in opazk.

Zloraba posameznikove reakcije ali mnenja kot izgovor za osebni napad je ponavljajoča huda omejenost inteligence, do nedavnega jasno očitna iz zadnjih objav v tej temi. Kdor potegne črto pravice življenja med živalmi in ljudmi, pa tudi ni biser človeštva.

Nazadnje urejeno:

jtfc

Majstr
24. jul 2007
16.966
379
83
Jst čakam unga, v katerem pade v salamoreznico.

Nazadnje uredil moderator:

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.517
5
38
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
[cenzura].
Če bi aligator zagrabil tvojega otroka, bi se tudi režal in govoril o Darwinu?
Dej [cenzura] off, primerjat otroka in psa... [cenzura] debiln...

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
0
16
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
[cenzura].
Če bi aligator zagrabil tvojega otroka, bi se tudi režal in govoril o Darwinu?
Dej [cenzura] off, primerjat otroka in psa... [cenzura] debiln...
Zloraba osebne reakcije ali mnenja kot izgovor za osebni napad je dejanska ponavljajoča huda omejenost inteligence, jasno izražena v zadnjih objavah v tej temi.

Kdor potegne črto pravice do življenja med živalmi in ljudmi, pa tudi ni biser človeštva.

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.285
5
38
Ljubljana
za nekatere ljudi je pač pes kot otrok ali pa družinski član, zato tudi take primerjave z otrokom. Men je recimo tud filmček bolan in bolan je tudi tisti ki to gleda, ugasnil sem takoj ko sem vedel zakaj se gre... Mene taki filmčki ne spravijo u dobro voljo ampak kvečjemu pokvarijo dan in niti malo ni "hahaha" smešno

Mato

Fizikalc
3. okt 2007
1.741
67
48
Tukaj se super potegne vzporednice z našo vlado, saj je glavni akter bil globoko vključen v njo.
Ko vlada zajebe pol naroda, ko 1000 otrok strada in podobno oni nimajo pokvarjen dan, ampak se jim to zdi smešno in se režijo in si med sabo čestitajo, kdo je pokradel več.

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.517
5
38
Dej se ti model mal umiri...in ostali tut.

Snemal se je krokodila. In se zraven posnelo še psa kretena, ki kljub temu, da vidi da to pač ni pametna ideja rine v krokodila...če je pes glup je pa pač glup.

Če smo pa jest in ostali po tvoje bolani, k to gledamo, si pa ti bolan k gledaš filme kjer se tepejo, streljajo, koljejo...

pizdamaterna, kok ste eni neumorni, ej...

Nazadnje urejeno:

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.285
5
38
Ljubljana
film je eno, realnost je drugo, se ti ne zdi?? se ti zdijo zabavni taki filmčki da se moreš potem še "hahaha" naslajat? men je to bolano in to je to. Usak ima svoje mnenje, če nisi ljubitelj psov ti je potem zabavno da je psa doletela taka smrt.

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
21.080
497
83
38
Sej mamo doma psa ki ga imam zelo rad on pa mene. Sam faking da nism tako glup da bi ga pustil neprivezanega če vidm da je aligator tm.

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.904
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Dej se ti model mal umiri...in ostali tut.

Snemal se je krokodila. In se zraven posnelo še psa kretena, ki kljub temu, da vidi da to pač ni pametna ideja rine v krokodila...če je pes glup je pa pač glup.

Če smo pa jest in ostali po tvoje bolani, k to gledamo, si pa ti bolan k gledaš filme kjer se tepejo, streljajo, koljejo...

pizdamaterna, kok ste eni neumorni, ej...
Se vidi, da psov ne poznaš kaj preveč? Ne ti ne goba, ki se hvali, da ga ima doma in, da ga ima rad.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.