Zakulisja olimpijskega komiteja Slovenije

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Boga punca ...

vogrinec.jpg


Če boste malo pobrskali, boste videli, da se o tem piše že dolga leta. Vse pa ostaja skrito pod preprogo. Težka tragedija!
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.637
3.871
113
Ne vem, kaj je res, vendar, Mateja Svet se mi ne zdi prav bogata?

Potrjeno? Tudi ona bogata, da molči?

Katera je torej bogata?

Vsem pove, noben ne objavi. To da se je tožila z Erjavcem zaradi pralnega stroja pa vsi?

Zakaj bi bla bogata? Bolj bedastega replaja pa še ne? Če je vzela denar ne pomeni, da je bogata in pomeni da je tiho potem. Znana praksa posiljevalcev, da se poravnajo, da ne pride na sodišče. Po navadi nobena žrtev ni od tega bogata.

Kr se tiče Erjavca pa je neumesno in sicer je zgubil tožbo. Vejo pa punce marsikaj tam in tudi čvekajo.

Vogrinec je svoj položaj izkoriščal za marsikaj. Mateja Svet jo je še dobro odnesla, mislim, da Korenova precej slabše.

V vsej tej zgodbi pa je najbolj zanimivo to, da je Mateji zaradi pritiskov lastni fant obrnil hrbet, samo iz vidika svoje lastne kariere. Upam, pa da veš o kom govorim. In to je bil tudi razlog, da sta se razšla.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: KrNeki99

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Ne vem, kaj je res, vendar, Mateja Svet se mi ne zdi prav bogata?

Potrjeno? Tudi ona bogata, da molči?

Katera je torej bogata?

Vsem pove, noben ne objavi. To da se je tožila z Erjavcem zaradi pralnega stroja pa vsi?
Mogoče so naredili poravnavo v dinarjih na 12 obrokov.
Za prvi obrok so kupili staro hišo, za drugi obrok so jo obnovili, za tretji obrok so kupili nov avto, za 4 obrok so šli za en teden na morje, za peti obrok so plačali položnico za elektriko, za 6 obrok so dobili dve žemlji, za sedmi obrok.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
...V vsej tej zgodbi pa je najbolj zanimivo to, da je Mateji zaradi pritiskov lastni fant obrnil hrbet, samo iz vidika svoje lastne kariere. Upam, pa da veš o kom govorim. In to je bil tudi razlog, da sta se razšla.
Čižman je varoval svoji rit. Tako kot Slovenčeki. Je že spoznal Tončeka in njegovo skupino :)
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
Sam sem bolj balkanskega karakterja in v primeru, da bi se kaj podobnega zgodilo moji hčerki:

 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.637
3.871
113
Mogoče so naredili poravnavo v dinarjih na 12 obrokov.
Za prvi obrok so kupili staro hišo, za drugi obrok so jo obnovili, za tretji obrok so kupili nov avto, za 4 obrok so šli za en teden na morje, za peti obrok so plačali položnico za elektriko, za 6 obrok so dobili dve žemlji, za sedmi obrok.....

Tona ni plačal nič, ampak zveza, ve se kdo je bil na čelu. Druga stvar k Tona bluzi, da je šlo samo zaradi zunanjega sponzorja. To se pogaja pred sezono ne med... Takih floskule lahko le bizi požre. Čeravno je taisto dovolil Križaju, Mateji pač ne.

Vendar to ni bil razlog, da je sred Bormia poklicala starše in takoj nehala. Temu spet verjame le buzi....

Čižmanu pa je bla obljubljena A reprezentanca....
Vse je Tona porihtal....

Mislim, da obstaja celo posnetek klica Mateje Svet!
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Tona ni plačal nič, ampak zveza, ve se kdo je bil na čelu. Druga stvar k Tona bluzi, da je šlo samo zaradi zunanjega sponzorja. To se pogaja pred sezono ne med... Takih floskule lahko le bizi požre. Čeravno je taisto dovolil Križaju, Mateji pač ne.

Vendar to ni bil razlog, da je sred Bormia poklicala starše in takoj nehala. Temu spet verjame le buzi....

Čižmanu pa je bla obljubljena A reprezentanca....
Vse je Tona porihtal....

Mislim, da obstaja celo posnetek klica Mateje Svet!
V enem od intervjujev je Tone Vogrinec izjavil, da je izginila in več tednov kao sploh niso vedeli, zakaj je izginila, kje je in niso z nikomer od njenih mogli vzpostaviti nobenega stika. Tak da veš, da se tu ni šlo za sponzorja ... Vogrinec je sam več različnih zgodb natvezil ...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tona ni plačal nič, ampak zveza, ve se kdo je bil na čelu. Druga stvar k Tona bluzi, da je šlo samo zaradi zunanjega sponzorja. To se pogaja pred sezono ne med... Takih floskule lahko le bizi požre. Čeravno je taisto dovolil Križaju, Mateji pač ne.

Vendar to ni bil razlog, da je sred Bormia poklicala starše in takoj nehala. Temu spet verjame le buzi....

Čižmanu pa je bla obljubljena A reprezentanca....
Vse je Tona porihtal....

Mislim, da obstaja celo posnetek klica Mateje Svet!
Kdaj sem pa jaz kaj pisal o Vogrincu? :sprasujemse::nigladek:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Za maske žvižgač ni problema!
V tistih časih je je bila pa Mateja res nekaj vredna. Bo kdo povedal kaj bolj kredibilnega ali splo neovrgljivega.
Da se Toni, Kocjančiču in ostalim zapre usta!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
zakaj se tega uradno ne razisce?
Ker ni nobenmu v interesu razen lačni javnosti.
Men je bil dovolj intervju z Mateje z Vesno milek, pa potem mučen minute, ko je se je omenjalo te scene o zaključku sezone, sem hitro prišel do zaključka kaj bi se lahko zgodilo.
No neko potrditev sem dobil v tej temi, prej pač zadeve nisem spremljal in poznal. Mi je bilo dovolj info in sam ne rabim epiloga če ga ona kao že ima. Itak je njen lajf bil in je.
še link: https://www.rtvslo.si/sport/zimski-...ojasnim-a-to-tezko-dam-ker-tega-ni-vec/446731
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Jaz osebno ne verjamem tem zgodbicam o zlorabah. Sploh, pa ne v teh časih, ko vsi čakajo na senzacije. Bi pa bilo zanimivo videt nekatere uporabnike tu gori , ki tako veselo obtožujejo ljudi zlorab, kako bi reagirali ob kakšnih mastnih tožbah s strani obtoženih. Me prav zanima, če bi še naprej bili tako glasni.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
... Bi pa bilo zanimivo videt nekatere uporabnike tu gori , ki tako veselo obtožujejo ljudi zlorab, kako bi reagirali ob kakšnih mastnih tožbah s strani obtoženih. Me prav zanima, če bi še naprej bili tako glasni.
Za enkrat obtožbe so. Obtoženci se niti ne javljajo!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
zakon saj se lahko sam odločiš:
Mateja je klicala starše iz Bormia sredi noči in posledično zaključila kariero ker:
- jo je tiščal grahek pod žimnico, ali
- je imela hude sanje, ali
- jo je en precej starejši ded od nje nadlegoval?