Zakulisja olimpijskega komiteja Slovenije

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
Glej, če bi mene nekdo obtožil spolne zlorabe in tega nisem naredil, bi takoj ustrezno ukrepal in zahteval javno soočenje, da se zadeva razčisti.
Če tisti, ki bi me to obtoževal, ne bi hotel tega narediti, bi šel na sodišče.
To je to. Jaz nisem ničesar ugotovil, ker nisem bil nikjer niti blizu tega dogodka.
Mi je pa zanimivo, da tip (vodja takrat) ne ve zakaj je kar naenkrat najbolj perspektivna smučarka v timu nehala smučat. In so jo starši sredi noči prišli iskati, ter se je umaknila v zasebnost. Če bi bil jaz na njegovem mestu, bi probal zadevo razčistit že iz tega vidika, da imam zadeve pod nadzorom, ker sem jaz odgovoren za njih in seveda, da se takšna stvar ne ponovi več. Je pa pogoj za to seveda, da si res nedolžen. Pa ne pravim, da ni, ampak mi je čudno to obnašanje. Recimo čisto možno je, da je Svetova doživela živčni zlom. Čisto možno. Ampak kot ODGOVOREN za njo, bi jaz to HOTEL vedeti. Tip se je pa 40 let delal neumnega, da ne ve, zakaj se je Svetova umaknila od njega. Ne me je...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Saj mu je sedaj menda povedala, kaj je bilo krivo. Brez tožnika pa ni sodnika, pa če te firbec še tako matra.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
Nimaš pojma oz imaš pravo balkansko miselnost. Si šefe, samo odgovoren nisi za nič. Še enkrat: 40 je… let mu je dol viselo za to. Ne me je… Šef pa tak. In še to ga je Križaj “presenetil”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in BuDi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
Ker razen njiju to nikogar ne briga?

ok, zakaj potem vsako leto tak medijski pomp okoli tega?

kle nam skoz mecejo drobtinice, povedat pa nocjo nic.

ce je to njuna stvar, naj tega ne razglasata naokoli in se zadeva da v pozabo.

lepo pa, da sta se zmenila, in da bo zdej konc tega medijskega rajcanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

PujsaPepa

Pripravnik
12. feb 2011
90
0
8
Pa kaj tolk bluzite z #MeToo, sej ni vedno vse v tej smeri.... morda je pa res čist v denarni smeri, da so Mateji prišepetavali, da ji je Vogrinc preprečil miljonsko pogodbo z Rosignolom - pa je bilo res samo, da je ni mogel potrditi, ker bi mu Gorenje zaprlo pipico - ji je lepo govoril, da nej še mal počaka par let, in bo lahko služila kot je Bojan, da se bo Gorenje takrat omehčalo... a se ji ni dalo čakat. Sej je mela prav. Kaj bi se za male pare uničevala zdravje. Še sploh če morda ni zelo rada smučala ali preživaljal na snegu in metežu.
Lahk je pa čist kaka tretja al četrta zgodba... mi pa samo bluzimo, ker imamo prevč cajta :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Pa kaj tolk bluzite z #MeToo, sej ni vedno vse v tej smeri.... morda je pa res čist v denarni smeri, da so Mateji prišepetavali, da ji je Vogrinc preprečil miljonsko pogodbo z Rosignolom - pa je bilo res samo, da je ni mogel potrditi, ker bi mu Gorenje zaprlo pipico - ji je lepo govoril, da nej še mal počaka par let, in bo lahko služila kot je Bojan, da se bo Gorenje takrat omehčalo... a se ji ni dalo čakat. Sej je mela prav. Kaj bi se za male pare uničevala zdravje. Še sploh če morda ni zelo rada smučala ali preživaljal na snegu in metežu.
Lahk je pa čist kaka tretja al četrta zgodba... mi pa samo bluzimo, ker imamo prevč cajta :)

Mogoče je marsikaj, dvomim pa, da je opolnoči klicala domov starše naj pridejo po njo. Nekako to ni čas za pogovore o sponzorstvih, ki običajno trajajo tedne ali mesece, ne pa deset minut pred polnočjo.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
31a1ba9ff4d09dbab867_62856555.jpg



Nekdanja slovenska smučarska zvezdnica Mateja Svet je Slovenskemu smučarskemu muzeju v Tržiču predala vse svoje lovorike, ki jih je osvojila v kratki, a izjemni tekmovalni karieri alpske smučarke. Ob odprtju zbirke je prišlo tudi do javnega spravnega srečanja Mateje Svet in takratnega vodje slovenske smučarije Toneta Vogrinca.