Zakaj se opoziciji mudi nazaj na oblast? Pravi razlog.

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.353
1.169
113
Nuku`Alofa
Predvsem je problem, ker janša nima kvalitetih kadrov, ki bi profesionalno vodili vse te inštitucije, ki jih sedaj minirajo. Zato pa dobimo potem priležnico prvega davčnega utajalca v sloveniji za direktorja NPU :bonk:
Pišeš kot da ima fujonka super kader. Saj je, ja, kot Kadunc, ki generira krasno izgubo potem pa pričakuje, da bodo njegovo nesposobnost pokrivali davkoplačevalci.

tomi

Guru
1. sep 2007
12.271
2.244
113
36
MB
Jaz šele zdaj vidim dejansko pristransko poročanje večine medijev. Prej sem si mislil, da desnica jamra, sedaj pa vidim, da je res. :oops1:Prav mediji so največja gniloba in največji pokvarjenci v tej Sloveniji. Slovenija bi rabila bolj uravnotežen medijski prostor, da bi lahko dobila kolikor toliko realno sliko.
vidim podobno pri sebi in mojih vrstnikih, oz mislim da sma tako tu tu po letih, v bistvu sem celo življenje volil bolj levo, oz janše še nikoli, čeprav sem tu označen za skrajnega desničarja :D nazadnje dal glas Cerarju, ok ... za šarca pa res nisem bil več dovolj neumen :D

nekak ko si nekaj let v realnosti (vsaj upam) da spregledaš te leve nastopače, njihovo neumorno sanjarjenje in ostale blodnje, ki imajo z realnim svetom bolj malo skupnega.

• Všeč mi je
Reactions: Gargy and Matey

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.353
1.169
113
Nuku`Alofa
torej hočej greznično poročanje kot na Nori24?

Kljub pristranskosti RTV, so poročali o okužbi Logarja in sprehajanju Šarca med čakanjem na rezultate testa. Nora24 Logarja niti z L. ni omenila, o Šarcu pa so se razpisali (pa teh primerov je več). Je pa res, da je RTV kot JU bolj nagnjena v levo, še posebej sedaj, ko jih PV napada preko twiterja.
S prevzemom RTV s strani SDS, bodo vse "slabe" novice o trenutni vladi odpadle, kar pa tudi ni O.K.

A hočemo, da bodo vsi mediji kot Nora24, in njihov stil poročanja :bonk:
NovaTV se obnaša kot protiutež režimskim trobilom, zato tak nivo. Nikoli ni bila mišljena kot uravnotežen medij. Če hočeš izluščiti resnico, moraš spremljati levega in desnega... žal.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N and Matey

Demz

Guru
15. avg 2010
12.516
2.515
113
Jaz sem stopil v to "realnost" nekje okoli leta 1995, ko sem spoznal brezupnost. Sistem je ugrabljen in zlorabljen, ko mi pa oblastniki še ponudijo možnost referenduma, mi pa pade tema na oči, najraje bi šel nekoga :obesise: torej likvidejšn tja v gnilo lublano. :mad:

bizi

Guru
21. nov 2007
16.904
1.924
113
Kočevska
NA POP TV je bil Logar glavna novica v prime TIME na TV-ju par dni. Šarca na TV niti omenili niso, na spletu je bil 1 uro v novici nekje višje, potem pa so ga pomaknili na dno strani. Na RTV SLO, pa na spletu ni bil omenjen večji del dneva, potem so dodali novico z naslovom, da je Šarec sam priznal, da je kršil bla bla... Kot da bi se sam odločil in stopil pred medije in priznal. Če šlo za Tonina bi pisalo "TONIN ZASAČEN PRI KRŠENJU..". In to mi gre na bruhanje. Ne morem zaupati ničemur kar mediji dajo ven. :obesise:
A črke v novicah si tudi preštel? In štopal sekunde? :cool:

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.353
1.169
113
Nuku`Alofa
Nekdo, ki ima reference In izkušnje. Sej vem, da je v sloveniji to utopično pričakovati. Na naj gre za leve ali desne. Zato bi morali politiko odstraniti iz enačbe pri kadrovanju.

Vedno sem bl kritičen. Tudi ko je SD plenil v TEŠ6. Samo če je nova 24 to kar si SDS predstavlja kot uravnoteženo novinarstvo, se nam slabo piše.
... in ravno tako se nam slabo piše, ker si določeni predstavljajo RTVSLO kot uravnotežen medij... ena drugi sta protiutež, le da je rtv prisesana na državni denar

jest5

Guru
18. avg 2007
19.642
1.687
113
Protiutež :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Nova 24 je kvečemu protiutež mladini, pa še tam moraš zelo spustiti kriterije primerjave, da bi ju postavil v isti rang

cappy

Guru
8. apr 2010
5.063
2.133
113
extremne levičarje je treba z veliko mere rezerve jemat.
torej v tem primeru je nova24 na popolnoma istem nivoju kot en 24ur.

hvala za potrditev tega kar že dolgo vemo.

• Všeč mi je
Reactions: Gavran and tomi

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.353
1.169
113
Nuku`Alofa
Nekdo, ki ima reference In izkušnje. Sej vem, da je v sloveniji to utopično pričakovati. Na naj gre za leve ali desne. Zato bi morali politiko odstraniti iz enačbe pri kadrovanju.

Vedno sem bl kritičen. Tudi ko je SD plenil v TEŠ6. Samo če je nova 24 to kar si SDS predstavlja kot uravnoteženo novinarstvo, se nam slabo piše.
... in ravno tako se nam slabo piše, ker si določeni predstavljajo RTVSLO kot uravnotežen medij...

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N and Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
5.063
2.133
113
Misliš reči, kar se ti je poblisknilo v glavi, ko si z njo butnil v steno :zmaga:
ne bit sedaj nesramen.
če se človeku pove da mu manjka ena noga in da zaradi tega ne more tečt kot nekdo ki ima 2 je to narobe?

in podobno je pri tebi in tebi podobnim.
sam priznat si ne upaš da se moraš z veliko mero rezerve jemat ko pride do politike, opazimo pa drugi.

v nasprotnem primeru bi pač znal zaznat da nekaj ni ok pri nas a očitno tega nisi sposoben.

• Všeč mi je
Reactions: tomi

jest5

Guru
18. avg 2007
19.642
1.687
113
ne bit sedaj nesramen.
Lej ga no. Opis dogodka, ki je privedel do tvojih idej, pa res ne more biti nesramnost.
Druge razlage za tako izkrivljen pogled in delovanje pač ne more biti.
Človek z normalno delujočim podstrešjem pač ne bo vsakega, ki misli malo drugače, pobruhal s skrajnim levičarjem.
edit. No še en pepček se je hitro pofočkal

• Haha
Reactions: tomi

cappy

Guru
8. apr 2010
5.063
2.133
113
ne ti, tvoji somišljeniki pa ta izraz (in še nekaj podobnih) bljuvajo ob vsaki možni priložnosti.

nisem te pa kot extremista pobruhal kar tako čez palec. saj sem dovolj dolgo na forumu brat pa tudi že znam. pred leti bi morda še enkrat premislil ampak izkušnje mi pravijo drugače.

ps: pokaži kje ti enega "popraviš" da to pa le ni skrajni desničar, fašist, nazi ipd (npr mare je to sedaj kar na polno začel vsakega, levičarji so pa le normalni ali si vedno le "modro" tiho

• Všeč mi je
Reactions: Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
5.063
2.133
113
domišljija dela tebi in tvojim somišljenikom, jaz mam kar problem s tem ker sem preveč realen pa direkten. v fantazije se res težko vživim.