Zakaj se opoziciji mudi nazaj na oblast? Pravi razlog.

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
236
43
relativizacije in racionalizacije pa na nivoju vrtca. Karlo razlaga, da je za poslanca kandidiral bolj za šalo kot za res, prioriteta mu je bila pripeljati Desus v DZ, kandidat, ki mu je Karlo vzel volilni okraj in visoko mesto na listi, je najbrž kar bruhnil malo v usta. Zdaj razlaga, da so vzdržanih 6 v bistvu glasovi proti vladi. Šarec razlaga, da je on ves čas vedel in opozarjal, upa da ga bojo zdaj lutkarji končno začeli poslušat. Mesec pridiga, da bi morali poslanci glasovati po njegovi vesti, ne po svoji. Svašta res.

• Všeč mi je
Reactions: poldo

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.861
5.725
113
Če ni zdaj pod rušo potem res ne vem kje bi sedaj tičal in čemu ta PR stunt:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.861
5.725
113
No dejstvo je, da tisti post bizija, ki ga je citiral KameleON ne kaže ne na provokacijo, ne na hec. In tudi dejansko se (vsaj kar se jaz spomnim njegovih postov) res ni nikoli hecal iz kakšne smrti. Spraševanje o tej smrti Kramarja je res malo čudno oz. nekako ni na mestu ampak kot hec pa (vsaj meni) ne izpade.

netko

Guru
25. jul 2007
5.253
813
113
Tisti njegov post se lahko bere samo: včeraj sem priplaval po juhi, ali ravno sem stopil iz lune ali je Kramar res umrl, pa se bolj nagibam, da nič od obojega ni res ampak, da gre za pokvarjeno sprenevedanje kar smo od njega in njegovih vzornikov že navajeni in siti

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Tudi jaszt sem post dojel kot neko neumno sprenevedanje (pogosto počne v političnih temah!)

• Všeč mi je
Reactions: mosseero

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.259
113
Kočevska
Zakaj hudiča bi pa moral isti hip vedeti, da je nekdo umrl? :nigladek: Kolikor vem, sem v tistem postu spraševal, če je res umrl in nič drugega. Očitno nimate razčiščenih pojmov, kaj je norčevanje in kaj spraševanje.

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
12.863
1.382
113
kod Džej-Zija
Zakaj hudiča bi pa moral isti hip vedeti, da je nekdo umrl? :nigladek: Kolikor vem, sem v tistem postu spraševal, če je res umrl in nič drugega. Očitno nimate razčiščenih pojmov, kaj je norčevanje in kaj spraševanje.
Enkrat nakladaš, da bereš Le Monde, FAZ in Guardian (kaj pa Figaro, NYT, WP itd?) in kup domačih cajtngov, po drugi strani pa nisi vedel za smrt, ko to sploh ni bila več novica? Odloči se, kateri tvoj bullshit je pravi.