Zakaj se opoziciji mudi nazaj na oblast? Pravi razlog.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.228
789
113
Levo desno naprej nazaj!?!?
Kje v delovanju SD, LMŠ, LDS, DESUS, SAB da so to leve stranke, oziroma v delovanju SDS, NSI (čeprav bi tu rekel da je desna, samo sedaj pala pod vpliv SDS), SLS, da so to desne stranke.

Kolk jaz vidim je to ena kolobocija, vsi pa z ozadjem lovk pijavk, strici iz ozadja... , razen pri SDS kjer ima štruce, ampak je glavni samo en stric. Vsem pa isti cilj, napajanje na koritu državnih jasli.

Nobeni vladi do sedaj ni prišlo na pamet počistiti okol korita in postaviti jasna pregledna pravila glede jasli.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
23.326
4.603
113
nemoreš počistit korita s katerega ješ ti in tvoj krog ljudi...
...s sistemom, ki bi načeloma počistil tudi tebe in tvoj krog (glede na to da gre za bolj kot ne enake sorte svinje okoli korita).
Če bi se pa nekako zavaroval bi bil pa itak demokratični volji nasprotujoč diktator :D

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
veš kaj je edini problem, da imaš o eni osebi popolnoma izkrivljeno sliko, ki jo dobivaš iz političnih aktivistov aka novinarjev.
Zelo malo spremljam medije. Včasih sem gledal 24ur, zdaj mogoče 1krat na mesec, RTV dnevnika že več kot 20 let ne. Moje mnenje o JJ temelji 99% na njegovih objavah na twitterju

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
isto je pri trumpu. on je vrhunski troll, ampak ko uspeš sfiltrirat vse to sranje, njegova stališča so korektna pri veliki večini stvari, se mu pa vidi da ni politik. ampak spet ... pri njegovi konkurenci je problem ker so poklicni politiki, pri njemu pa ker ni :D
Pri trumpu me motijo njegova dejanja, ne pa to kar lapa na tistih njegovih shodih. Moti me, ker je zjebal net neutrality, svojim miljardersjim kolegom znižal davke. ...

Denis

Guru
22. jul 2007
21.919
1.798
113
Pri trumpu me motijo njegova dejanja, ne pa to kar lapa na tistih njegovih shodih. Moti me, ker je zjebal net neutrality, svojim miljardersjim kolegom znižal davke. ...
Je pa hecno, kako deda, ki še ni naredil vojne (razen vaj v siriji), ki je "kolega" z dvema skoraj malo nevarnima modeloma (putika in kim) krvavordeca fajonka oznaci za avtoritarnega uzaljenega voditelja, ki rusi svetovni mir in se omenjena "prmejduš" izdaja za resiteljico vseh nasih tezav...

• Všeč mi je
Reactions: AndrejD and tomi

Denis

Guru
22. jul 2007
21.919
1.798
113
Dober je tale, menda je vedno oboje obdelal, ne? Ali pa se že pozna novi lastnik?

Fonzl

Guru
5. sep 2007
3.843
933
113
Evo najboljši medij za novice v Sloveniji:

A je tudi tale podkupljen ? :)
sej ni noben podkupljen, vsaj direkt ne

pr nas je pač tko, da se splača bil lev... da je kdo desen, še na anonimnem forumu ne upa priznat, levi pa peticije na veliko podpisujejo
tko pač je, eno odpira vrata, taka al drugačna, drugo je pa pač nezaželjeno

• Všeč mi je
Reactions: Denis

darko11

Fizikalc
21. jul 2007
1.118
78
48
To je humor al se je kdo usr... ? :D
Kje te najdejo to revščino, najbrž je za fdv "intelektualce"....

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Je pa hecno, kako deda, ki še ni naredil vojne (razen vaj v siriji), ki je "kolega" z dvema skoraj malo nevarnima modeloma (putika in kim) krvavordeca fajonka oznaci za avtoritarnega uzaljenega voditelja, ki rusi svetovni mir in se omenjena "prmejduš" izdaja za resiteljico vseh nasih tezav...
Kolikor se spomnim, je kimu grozil s “Fire and Fury”. Kot posledica njegovega enostranskega izhoda iz nuklearnega sporazuma z Iranom, oni sedaj veselo razvijajo nuklearne reaktorje naprej. Full pozitivno za svetovni mir ja.

McGiver

Guru
14. avg 2009
11.085
2.462
113
Artača bi še dodal, pa vedno bolj Slakonjo. Mogoče pa je z nami kaj narobe, ker folk kar gleda tole. :sprasujemse:

Romzi

Guru
4. sep 2008
7.091
1.837
113
Dobrova pri LJ.
Če si (dober) igralec, performer in/ali imitator, to niti približno ne pomeni da si (dober) voditelj.
Artač, Godler, Hribar, Slakonja, Slon&Sadež, .......
Se spomnim tandema Poles-Valič in je funkcioniralo. Poles zlahka fura tudi sam, Valič solo je tema.

Denis

Guru
22. jul 2007
21.919
1.798
113
Valda, ne znate odmislit in se sprostit :)
Meni je celo radio gaga snemanje kul, cez Tosa ga pa itak ni, ceprav je omejen bolj na naso stajersko..

Romzi

Guru
4. sep 2008
7.091
1.837
113
Dobrova pri LJ.
En kup stvari je, ki jih ti tipi obladajo odlično. Radio GaGa crkujem od smeha.
Ampak to je show od prve sekunde naprej.
Če se spomniš oddaje Hri-Bar ... :bruh: