Zakaj se opoziciji mudi nazaj na oblast? Pravi razlog.

ynos

Vremenko
18. jul 2007
21.706
907
113
davorinm.wordpress.com
A mi kdo lahko razloži, zakaj se opoziciji na vsak način tako zelo mudi nazaj na oblast? Zakaj ne na redne volitve? Zakaj nujno takoj???

Ena od razlag, ki sem jo slišal iz medicinskih krogov in ji tudi verjamem je, da se je začelo, zategovati pasove in strogo nadzirati pri dobavi medicinske opreme. In preden se ta hobotnica zruši, si želijo čimprej nazaj v vlado.

Verjetno je takšnih primerov se več. Zapiranje pipice s free sredstvi in panika.

Ali pa mi pomagajte razumeti kakšen drug razlog. Zakaj se tok mudi, da je treba dati gor novo vlado sredi največje zdravstvene krize od osamosvojitve?

tomi

Guru
1. sep 2007
12.899
2.879
113
36
MB
A mi kdo lahko razloži, zakaj se opoziciji na vsak način tako zelo mudi nazaj na oblast? Zakaj ne na redne volitve? Zakaj nujno takoj???

Ena od razlag, ki sem jo slišal iz medicinskih krogov in ji tudi verjamem je, da se je začelo, zategovati pasove in strogo nadzirati pri dobavi medicinske opreme. In preden se ta hobotnica zruši, si želijo čimprej nazaj v vlado.

Verjetno je takšnih primerov se več. Zapiranje pipice s free sredstvi in panika.

Ali pa mi pomagajte razumeti kakšen drug razlog. Zakaj se tok mudi, da je treba dati gor novo vlado sredi največje zdravstvene krize od osamosvojitve?

sej je vsem jasno da se gre za odtegovanje od cicka :D sem pisal zadnjic za speharja ...

piagolo

Guru
22. nov 2009
2.830
716
113
Zakaj se opoziciji mudi na vlado? Za to, da se čimprej nehajo petkovi protesti.

sandra

Majstr
10. dec 2007
2.558
477
83
Ja ker so verjetno zmenjeni kako pa kaj , čeprav nam servisirajo da se kregajo da se potem raja med sabo krega ... deli i vladaj.

Demz

Guru
15. avg 2010
12.818
2.725
113
Premalo dela imajo :fredi: . Če bi ga imeli kot treba - ne bi nihče imel - časa razmišljati na neumnosti.

Pssssst, .. ljudem je treba dati delo in mir na zemlji.

Moj recept - zmetati 2/3 zaposlenih iz JU na cesto. Plačati odpravnine itd ... že marsikaj smo plačali, pa smo preživeli. Potem se naj znajdejo po svojih sposobnostih. Župnik pred oltarjem večkrat pove, da smo jih čisto vsi dobili že ob rojstvu točno dovolj za brezskrbno življenje in celo napredovanje :fredi: .

• Všeč mi je
Reactions: Najbolji

sandra

Majstr
10. dec 2007
2.558
477
83
Premalo dela imajo :fredi: . Če bi ga imeli kot treba - ne bi nihče imel - časa razmišljati na neumnosti.

Pssssst, .. ljudem je treba dati delo in mir na zemlji.

Moj recept - zmetati 2/3 zaposlenih iz JU na cesto. Plačati odpravnine itd ... že marsikaj smo plačali, pa smo preživeli. Potem se naj znajdejo po svojih sposobnostih. Župnik pred oltarjem večkrat pove, da smo jih čisto vsi dobili že ob rojstvu točno dovolj za brezskrbno življenje in celo napredovanje :fredi: .
Saj mogoče pa računajo da jih bo dovolj pomrlo ... to poslušam zadnje čase, manj penzij...

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.844
5.714
113
Balast slovenske druzbe se zbira ob petkih v LJ ,ker vec ali manj vemo kdo se tam zbira ,oziroma kdo zaukazuje zbiranja ,mislim da je jasno zakaj ta balast hoce spet vladavino in stanje self servisa kot je bilo pred to vlado.

[sarcasm on]
Kaj zdaj to bluziš? Kaj ne veš, da gre za popolnoma spontane proteste s samoiniciativnimi udeleženci, katere podpirajo bolj kot ne vsi državljani? Zato pa tudi je teh kolesarjev več deset tisoč in številka iz petka v petek samo še raste.
[sarcasm off]

• Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Demz

Guru
15. avg 2010
12.818
2.725
113
Saj mogoče pa računajo da jih bo dovolj pomrlo ... to poslušam zadnje čase, manj penzij...

Slabo računajo. Tale kitajski super sirup je zelo podoben običajnim gripam, ki nas zadnjih 30 let po točnem dnevnem razporedu bombardirajo -izgovor stroke pa je točno tak, kot ga imamo tule pri covid-u. Virus mutira in se ga ne da zajeziti.

Torej, Matilda mora biti sita. Če ni vojne - bo pa nek virus poskrbel. Če se zadeva primerno zapakira, v neko ovojnico "epidemije" , ne bo nihče nevemkako užaljen, če bo moral malce umreti vmes :norec: .

Takole .. prosto po Demzu.

cappy

Guru
8. apr 2010
5.717
2.577
113
Po mojem pa zato, ker hočejo imeti vlado pred snegom.

Mimogrede smo že dali gor novo vlado sredi največje zdravstvene krize od osamosvojitve
rofl ker razlog.
če ga še hardcore fanatiki ne najdejo (razen ta očitnega, ampak tega ne smemo na glas povedat) potem je stvar jasna.

ferdo

Guru
3. sep 2007
6.303
1.564
113
Ljubljana
hmpg.net
Verjetno (zgolj retorično, ziher je isti) je odgovor enak, kot bi bil na vprašanje:
"A mi kdo lahko razloži, zakaj se je IJ na vsak način tako zelo mudilo nazaj na oblast? Zakaj ne na redne volitve? Zakaj nujno takoj???"
Oblast je ljubica, ki se je ne naveličaš nikoli in nikoli je ni dovolj. Vseeno kateremu svetovnemu nazoru pripadaš, to velja.

endvatri

Guru
2. mar 2018
10.922
3.246
113
Sneg je že. Čakajte zdj najmanj eno leto :valjamse: :valjamse: :aplauz:
Po mojem pa zato, ker hočejo imeti vlado pred snegom.
Zajeta slika.PNG

ynos

Vremenko
18. jul 2007
21.706
907
113
davorinm.wordpress.com
Verjetno (zgolj retorično, ziher je isti) je odgovor enak, kot bi bil na vprašanje:
"A mi kdo lahko razloži, zakaj se je IJ na vsak način tako zelo mudilo nazaj na oblast? Zakaj ne na redne volitve? Zakaj nujno takoj???"
Oblast je ljubica, ki se je ne naveličaš nikoli in nikoli je ni dovolj. Vseeno kateremu svetovnemu nazoru pripadaš, to velja.

Zato, ker je Šarčeva vlada odstopila? Če bo Janševa vlada odstopila, naj se zagrebejo zaradi mene, če se znajo zmeniti za večino.

• Všeč mi je
Reactions: endvatri in 8888