zakaj Kosovo, ce je ze Albanija?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Se pravi podpiraš odprtje rezervata na kosovem, pod pogojem da tam ostanejo.
grin1.gif



Dvoličnost.
grims-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Dvoličnost.
grims-1.gif

ja
crazy1.gif

pac situacija je kaksna je... ceprav mi ni prevec vsec nacin, kako so vse skupaj izvedli.

hipoteticno gledano, da mi ne bo kdo zdaj kaj ocital; recimo da bi bilo v prekmurju cez 90% madzarov (izbral sem glavo kokoske zato, ker jo je navidezno najlazje odrezati, ne mi prekmurci ocitat, da sem jo prodal
crazy1.gif
, sem rojen v MS!), a bi to se vedno bil del slovenije?? ma ne vem no ce bi bil...in ce bi se vseh 90% odlocilo da hocejo na svoje?

tako se je tudi kosovo odlocilo. ce hoce nek narod, ki je v veliki, res veliki vecini, na svoje, naj gre... nima pomena jih zadrzevat. saj se ne morejo pocutit srbe, ce to niso. vsakemu svoje, pa mirna bosna (
crazy1.gif
)
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Eno je želja naroda, drugo je mednarodna kuhinja, ki jo omogoči uresničiti. Imam hipotezo, da "kuharji" upajo na nekaj reči:
1. Mogoče se kak Albanec iz EU vrne domov.
2. Vsekakor jim ne bo treba izdajati vizumov za politične emigrante.
3. Kmalu ne bo potrebnih mednarodnih sil na Kosovu.
4. Območje se bo umirilo.

Mnogi, ki stvari bolj poznajo, so mi že rekli, da se bo pri prvi točki zgodilo ravno obratno, 3 in 4 pa je tudi močno vprašljivo.
Mislim, da tudi 1999-leta ne bi NATO bombandiral Srbije, če ne bi bilo navala beguncev. Če bi Miloševič znal in hotel zadržati bregunce znotraj meja, se ne bi noben preveč sekiral. Žal... Tako je pa ubral malo napačno taktiko, ki v Evropi ni zaželjena. Zato imajo ostale težnje v Evropi po samostojnosti bolj malo realnih možnosti, razen, če jih večinski narod pusti.
 

Francoz

Pripravnik
Z današnjega teleteksta TV Slovenija:

Dušan Čaplovič, podpredsednik slovaške vlade, je Kosovo zaradi trgovine z drogami preimenoval v Drogovo.
aplauz.gif


"Vsi vemo, kaj se tam dogaja, vemo, odkod v Evropo pridejo mamila, belo blago (prostitutke) in orožje" je v pogovoru na slovaški TV povedal Čaplovič, ki je zadolžen tudi za evropske zadeve.

Očitno je nova država svetel vzgled ostalim v regiji...
bonk.gif


In ne bit naiven in mislit, da se šipci v Sloveniji ukvarjajo samo s prodajo sadja in bureka.
Imamo (pač) super sodržavljane...
 
Nazadnje urejeno:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Francoz pravi:
Z današnjega teleteksta TV Slovenija:

Dušan Čaplovič, podpredsednik slovaške vlade, je Kosovo zaradi trgovine z drogami preimenoval v Drogovo.
aplauz.gif


"Vsi vemo, kaj se tam dogaja, vemo, odkod v Evropo pridejo mamila, belo blago (prostitutke) in orožje" je v pogovoru na slovaški TV povedal Čaplovič, ki je zadolžen tudi za evropske zadeve.

Očitno je nova država svetel vzgled ostalim v regiji...
bonk.gif


In ne bit naiven in mislit, da se šipci v Sloveniji ukvarjajo samo s prodajo sadja in bureka.
Imamo (pač) super sodržavljane...

@topic

Kosovo je danes priznala Nemcija
cheer.gif
 

Francoz

Pripravnik
Mogoče so Merklovi šipci obljubili 5% od prepeljane droge?

Si pa malce otročji in s takimi misliš, da imaš prav. Upam, da te bo realnost (NEpriznanje v Združenih narodih) demantirala...

In upam, da v današnjih demonstracijah v Beogradu razbijejo najmanj vse šiptarske trgovine (če ne še kakšnega šipca zraven)...
 
Nazadnje urejeno:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Francoz pravi:
Mogoče so Merklovi šipci obljubili 5% od prepeljane droge?

Si pa malce otročji in s takimi misliš, da imaš prav. Upam, da te bo realnost (NEpriznanje v Združenih narodih) demantirala...

In upam, da v današnjih demonstracijah v Beogradu razbijejo najmanj vse šiptarske trgovine (če ne še kakšnega šipca zraven)...

Pa ti ves da mesta v UN niso zahtevali? Da ni bilo nikoli predvideno?
stupid-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.