Youtube preneha predvajati

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Živjo

Torej, po določenem času (cca 30min -1 ure) mi Youtube preneha predvajati muziko in moram klikniti "DA" ob pojavnem oknu (samodejno predvajanje je začasno ustavljeno), da nadaljuje predvajanje muzike. Kako to izklopim, da mi bo predvajalo magari cel dan. Verjetno ste to tudi vi opazili, saj se mi pojavlja tako v službi, kot doma. Malo mi je tečno tole.

Hvala, l.p. Cash
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Res nobeden ne ve...se stavim, da je na Alterju vsaj eden ali 95 ljudi, ki ve, o cem govorim :jok:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.508
259
113
Živjo

Torej, po določenem času (cca 30min -1 ure) mi Youtube preneha predvajati muziko in moram klikniti "DA" ob pojavnem oknu (samodejno predvajanje je začasno ustavljeno), da nadaljuje predvajanje muzike. Kako to izklopim, da mi bo predvajalo magari cel dan. Verjetno ste to tudi vi opazili, saj se mi pojavlja tako v službi, kot doma. Malo mi je tečno tole.

Hvala, l.p. Cash

To je zihr zascita youtuba. Oni ti bojo rekl, da te varujejo pred preveliko porabo podatkov, dejansko pa nocejo da se vrti muzika iz youtuba cel dan v enem buflu.

Youtube vanced pa bo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Uf, pozabu odgovort....ja, to je ena nova pogruntavscina, samo da zagrenijo zivljenje...hvala. Bom probal Vanced