Xperia XZ3

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.303
5.333
113
Se je kdo uspel že kaj poigrati z njim. Na Xperii z5 mi peša baterija. Bom poskusila zamenjati vendar seveda obstaja možnost, da ga sferderbam. Pol moram pa kaj drucga kupiti. Sonyji so mi všeč.

Vedno bolj, ko so fotkici dobri na telefonih, pa mi tudi to predstavlja nekaj, kar je važno. Če je imel kdo možnost se poigrati z njim, lahko kaj reče glede kvalitete slik v slabi svetlobi. S tem ne mislim toliko, da v hudi temi nekaj slikala. Bolj notri v sobah, kjer pač zadeve niso idealne. Sploh ce se subjekt malo premika. Fotk kasneje ne urejam kaj dosti. Važno mi je, da pridejo s telefona že takoj solidne.

Druga opcija mi je p20 pro, kjer verjetno s foticem ne morem falit, vendar sem res malo zvesta sonyju. Poznam sicer Huaweia, ampak se težko spravim na kaj drugega. EMUI me trenutno kar živcira, čeprav bi se ga itak sčasoma navadila...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.303
5.333
113
Gsmarena sem pogledala. Tudi tistih nekaj posnetkov na YouTube. Na dxomark ga ne najdem.

Sicer nima nihče nič kaj reči čez fotic, sploh pa ne kamero, razen pač da so od Pixla pa Huaweia ponoči boljše fotke. Zato me zanima tudi, če je že kdo kaj poslatal pa sprobal ta telefon. Sprijaznim se s tem, da ni najboljši, če je le še v kategoriji dobrih. Sony mi res ugaja s kvaliteto izdelave, s programjem oziroma njihovo varianto Androida in nasploh sem z njihovi telefoni od vseh najbolj zadovoljna. Bili so pa pri bajti skozi leta flagshipi od htcja, Samsunga (tega ne kupim več nikdar niti pod razno) in nazadnje Huaweia.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.812
2.069
113
Na dxomark ga ni še, ostaja pa glede na njih test prejšnjih modelov in noben ni ravno pri vrhu oziroma podpovprečno. Verjetno pa zadostuje za marsikoga.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.303
5.333
113
hvala za ta link. Kot vidim ko mularija gleda tv, so noge, ki migajo spacane. Moj večen problem so migajoči se otroci v takih okoliščinah. Zna to huawei p20 pro bolje opraviti? sploh kateri zna?
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Jaz sem telefon naročil, čakam ga ker imajo pri telekomu zaenkrat samo črnega...naj bi sredi novembra prišel zelen. To bo moj prvi android in Sony izbiram zaradi domnevne stabilnosti in podpore. Fotke delajo dobre vsi high end telefoni....nekaterim so bolj všeč realistične barve, drugi so bolj pristaši močnega procesiranja. Kaj je komu všeč....vsake oči imajo svojega malarja. premikajoči elementi v slabih svetlobnih pogojih....samo xenon flash….to pa sta imela Nokia 808 in lumia 1020. Programsko, hitrost...nekaj več zuma s 3 lecami....so dosegli.....vse ostalo je na istem nivoju.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.303
5.333
113
Prosim, ko dobiš pa en čas uporabljaš kaj več napisi. Se o bateriji. Hvala.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.303
5.333
113
No, jaz sem sedaj nabavila zadevo. Glede baterije nimam še kaj dosti povedati. Logika softwarea enaka kot pri pokojnem z5 in meni zelo všečna.

Če ima kdo vprašanje kako, rade volje poskusim odgovoriti.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.303
5.333
113
Kupila sem en trden TPU ovitek. Prvič v življenju. Prej sem vedno mehkega vsako leto kakega, ker se grdo obarvajo. Da vidimo, kako se obnese. Edino, kar me skrbi je, da bodo šli ti ovitki preveč preko robu in bodo motili ekran pri strani in pa poklic stranskega menija. Jaz imam to funkcijo vklopljeno. Je bila grajana sicer na testih in res še nisem 100%, ampak sigurno, ko dobiš občutek za to, zna biti bolje. Na hitrih testih je najbrž vse problem, če zahteva kaj vaje.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.303
5.333
113
Jaz sem zelo zadovoljna zaenkrat. Zadeva leti in dela brezhibno. Ekran je fantastičen, fotkic tudi. Malo manj dela je bilo z nastavitvami ker uporabljam androida in Sonyje že en čas in kliknem samo sync pa sem praktično fertik
 
Nazadnje urejeno: