Xperia X10 mini pro

nakoruzi

Pripravnik
8. mar 2008
209
0
16
Enim je bolj pomembno, da gre telefon v žep, ker ne nosimo vsi lacoste pedertaške s seboj. In mislim, da poanta Androida ni v tem, da so koledar, kalkulator in google zemlja na istem zaslonu.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
In zakaj je sedaj Lacost pedertaška? Potem so vse ženske s svojimi torbicami lesbe?
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik nakoruzi pravi:
In mislim, da poanta Androida ni v tem, da so koledar, kalkulator in google zemlja na istem zaslonu.

Hvala, s tem komentarjem si vse povedal, se umikam iz debate.
hysterical-1.gif
 

nakoruzi

Pripravnik
8. mar 2008
209
0
16
@Jado:
Ne, sej tvoja Lacost pa že ni pedertaška... Glupa primerjava. A, če se gayi šminkajo, potem so vse ženske, ki se šminkajo lezbe? No, saj me ne zanima, tema je Re: Xperia X10 mini pro.


@maddog: Tudi jaz se umikam, hotel sem ti samo povedat, da je Android na teh mini telefonih operacijski sistem, ki je samo plus in ne minus, kot ga ti komentiraš. Strinjam se s tabo, da je na 2x večjem zaslonu izkušnja boljša. Če pa hočeš mini telefon, pa je po moje to trenutno najboljša izbira. Sploh wildfire.

Fajn se mejte.
wink-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Malo več pomankljivosti:

* QVGA resolution doesn’t do Android graphics justice and limits the number of compatible apps
* Dated OS version
* Limited Android homescreen functionality
* No alternative battery covers bundled
* No smart dialing
* No Bluetooth file transfers from the gallery
* No Flash support for the web browser
* Basic camera interface and features
* Web browser lacks intuitive zooming methods

Test: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_mini_pro-review-491.php
 

Leks

Zelenc'
14. jan 2010
6
0
1
Danes dobil ta mobilnik... in na prvo oko... mi je zelo všeč... najbolj velikost
smile-1.gif


imam pa že prvo težavo... ve kdo kako se programi in igre... instalirajo iz računalnika ??? ... v telefonu samem tud ne najdem upravitelja datotek... da bi lahko tu probal...
Drugač se mi pa zdi vse tk preprosto... in se pomojem da hitro privadit... in poenostavit....
so pa to moji prvi koraki v Amdroidu
smile-1.gif


Zamenjal je pa 4leta staro Nokio N73
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Ko telefon malo bolj spoznaš, prosim malo napiši koliko časa zdrži baterija, kako odziven in občutljiv je zaslon, kako kaj dela wlan, gps...

Trenutno se odločam med X10 mini pro in HTC Wildfire in sem v dilemi katerega kupiti.
 

Leks

Zelenc'
14. jan 2010
6
0
1
glede baterije je tako... da sem ga zdej v 5dneh moral že 5-6 polniti...
smile-1.gif
...predvsem požrešena je osvetlitev ekrana in WLAN... (nimam najbolšega signala... in tako mora večkrat iskat... drugač WLAN deluje super)...
GPS še nisem sprobal....

kar me pa zelo moti je to da nemoreš pošiljat kaj prek bluetooth in da lahko imaš samo en grednik naenkrat na zaslonu (ura,kolendar,vreme,...)

nadgradnja OS naj bi pripšla septembra... sam tud samo 2.1 ...upjamo da bodo dosti kaj spremenili.

ta Wildfire se men na prvo pogled bolj dopade... močnejša baterija, novejši OS, večji ekran,...