Xiaomi Pocophone F1

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.852
349
83
ksz

ne vem če ste že kje kej omenil, ker nisem vsega prebral, ampak kako je z garancijo k se naroča prek Honorbuy, banggoods itd.. Se jo da uveljavljat pri nas?
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Za Banggood je bilo že rečeno, da garancije v EU ni. Je pa Kitajska garancija (eno leto). Kako sicer izgleda uveljavljanje take garancije, najbrž zanima še koga. Nemara jo je kdo s foruma tudi že poskušal uveljavljati...?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
gearbest ima po novem bojda spansko izpostavo za garancijske zahtevke
ni ravno eu garancija, ampak se vedno bolje kot posiljat nazaj na kitajsko

info s slo-techa
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Kako je pa z LTE signalom na tem Poco F1? So kakšni minusi v primerjavi z drugimi telefoni kar se tega tiče? Lahko kdo napiše kaj več po mesecu, dveh uporabe kakšne so izkušnje?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.842
602
113
Jaz sem pri HOT (A1 omrežje) in imam LTE praktično povsod (LJ, KR, Mavčiče)... YouTube dela na 720p brez težav.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.283
5.325
113
Jaz sem pri HOT (A1 omrežje) in imam LTE praktično povsod (LJ, KR, Mavčiče)... YouTube dela na 720p brez težav.

:D
Ne me hecat. 3/4 folka najbrž sploh ne ve, kje to je. Saj mogoče je pa to tudi nek podatek. A1 v vsaki vasi! Čeprav roko na srce, A1 mora imeti tam kar dobel signal. En znanec od tam gleda preko tega TV...
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.842
602
113
Ja no, nepoznavanje krajev ni moj problem.:p
Imajo pa res dober signal, ker je oddajnik na gasilnem domu, ki je direkt na sredini vasi...

BeerBelly:
Notificatione vidim na lock screenu ali pa ko dol potegnem top bar?
Notch ničesar ne ovira, imam pa vklopljeno "skrivanje" le-tega.
 

jesenican

Pripravnik
1. dec 2017
60
3
8
Nisem neki poznavalec, vendar meni Pocophone dela kot raketa. Notificationi se mi pa vidijo tako, da je ponavadi tista ikona (ki se je obvestilo tiče) označena s piko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primozb

sandiz

Zelenc'
10. dec 2018
17
0
1
Brat si ga je omislil in ga ne more prehvalit. Tudi sam razmišljam, da bi s Samsunga prešel na Xiaomi. Se mi zdi, da za manj denarja dobiš več. Ali se motim?
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Vem kaj je NFC in za kaj se lahko uporablja. Zato sem vprasal za kaj ga uporabljate V PRAKSI.

Meni ni se nihce nikoli nicesar poslal preko NFC. Ne pravim, da zato ni uporaben, samo zanima me. Ko imas enkrat od nekoga kontakt (ok, poslji preko NFC, da bo fancy), se mi zdi neumno se naprej telovaditi s tem, je lazje na 1000x drugih nacinov.

Jaz vidim morebitno uporabnost le pri placilih. To pa se mi zdi, da je se bolj v povojih.