Xiaomi Pocophone F1

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Jaz sem ga v ponedeljek naročil pri Kommdati, 128GB verzijo za 389,99€ . Dobavni rok je 3-5 dni tko, da ga še nisem dobil. Sem pa videl, da je sedaj 128GB verzija pri Kommdati že 419,99€, 64GB pa 379,99€. Me prov zanima, katero verzijo GB bom dobil, pa za koliko denarja.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
A, to je to. Hvala za odgovor
To je sicer res, ni pa relevantno.
Za razliko od ostalih modelov je F1 na voljo v globalni in indisjki (ne kitajski torej!) izvedbi. Kaksne so razlike, ne vem. Podpora omrezij je na prvi uc enaka, edina sprememba je v imenu (poco vs pocophone), sam pa kljub vsemu nisem upal tvegat in kupit indijske razlicice.
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Evo, prvi vtisi so. Po parih dneh sem se že navadu na telefon. (Prej sem mel huawei P9) Kamera solidna. Ista kot pri P9 . Baterija odlična. Zdrži 4 dni normalne uporabe. Uporabniški vmesnik MIUI je bolj preprost kot EMUI. Edina stvar, ki me moti, je da na orodni vrstici ni znaka za budilko, ali znaka za sporočilo oz. mail, ker ni placa, ker je tam kamera. Aja, pa vodno hlajenje se ful pozna. Pri igranju iger ali pa gledanju videov, se mi telefon ni nič segrel. Drugače pa hiter in odziven telefon.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Evo, prvi vtisi so. Po parih dneh sem se že navadu na telefon. (Prej sem mel huawei P9) Kamera solidna. Ista kot pri P9 . Baterija odlična. Zdrži 4 dni normalne uporabe. Uporabniški vmesnik MIUI je bolj preprost kot EMUI. Edina stvar, ki me moti, je da na orodni vrstici ni znaka za budilko, ali znaka za sporočilo oz. mail, ker ni placa, ker je tam kamera. Aja, pa vodno hlajenje se ful pozna. Pri igranju iger ali pa gledanju videov, se mi telefon ni nič segrel. Drugače pa hiter in odziven telefon.

vodno hlajenje? kak ma to
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Ma ni to neko vodno hlajenje ampak bakren toploni izenjevalec. Marketinško to imenujejo vodno haljenje.
 

jesenican

Pripravnik
1. dec 2017
60
3
8
Evo, prvi vtisi so. Po parih dneh sem se že navadu na telefon. (Prej sem mel huawei P9) Kamera solidna. Ista kot pri P9 . Baterija odlična. Zdrži 4 dni normalne uporabe. Uporabniški vmesnik MIUI je bolj preprost kot EMUI. Edina stvar, ki me moti, je da na orodni vrstici ni znaka za budilko, ali znaka za sporočilo oz. mail, ker ni placa, ker je tam kamera. Aja, pa vodno hlajenje se ful pozna. Pri igranju iger ali pa gledanju videov, se mi telefon ni nič segrel. Drugače pa hiter in odziven telefon.

Super, se pravi je vreden svojega denarja. Predvsem si ne predstavljam, da baterija zdrži štiri dni (jaz jo polnim dva do trikrat na dan, tako je že slaba). Si dobil 64 ali 128 gb verzijo?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.843
602
113
Ima kdo izkušnje z mishop.si ?
Pocophone imajo za 360€ kar je enako kot iz amazon.de s poštnino.
Se nagibam k amazonu zaradi lažjega reševanja rekalmacije, če bi bila potrebna kdaj?
Mnenja?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Evo, prvi vtisi so. Po parih dneh sem se že navadu na telefon. (Prej sem mel huawei P9) Kamera solidna. Ista kot pri P9 . Baterija odlična. Zdrži 4 dni normalne uporabe. Uporabniški vmesnik MIUI je bolj preprost kot EMUI. Edina stvar, ki me moti, je da na orodni vrstici ni znaka za budilko, ali znaka za sporočilo oz. mail, ker ni placa, ker je tam kamera. Aja, pa vodno hlajenje se ful pozna. Pri igranju iger ali pa gledanju videov, se mi telefon ni nič segrel. Drugače pa hiter in odziven telefon.
Malo pretiravaš. Ni pametnega telefona, kjer bi baterija zdržala 4 dni pri normalni uporabi.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.843
602
113
Sem se odločil in naročil Pocophone F1 120GB iz honorbuy. S kodo KIMOVIL me je prišlo 333€ iz EU skladišča.
Zdaj pa čakat... :p