Xiaomi Pocophone F1

mihajakli

Zelenc'
26. jun 2018
7
1
3
Slo cena ima davek, kitajska ga nima. To je ena razlika. Slo cena ti nudi garancijo, kitajska ti je ne. Slo telefon je v dveh dneh pri tebi. Kitajski bog ve kdaj bo.
Jaz sem tudi raje na mimovrste vzel za 45€ več kot se jebal s kitajci.
Torej je bila cena pri mimovrste 300€? Trenutno je razlika 100€ in ne 50. Ali pa sem kaj spregledal?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Ne kupoval sem drug telefon. Ampak ko si zračunaš se ti za tiste dve leti ne splača s kitajci zajebavat.
Drugo je če na pol leta menjuje telefon
 

ivano

Pripravnik
17. jan 2015
125
9
18
A se mi splača menjat Honor 8 za Pocophone F1? Spec. so itak na strani Pocota, hkrati se mi pa 8ka še nič ne zatika, bolj kompaktno je sestavljen..
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Evo, da kar jaz povem...naceloma se lahko zmenis s Honorbuy, ce se je tam kupilo telefon in potem oni posljejo na Kitajsko na servis. Koliko casa traja to, pa ne vem. Ker tudi na Mimovrste prodajajo Xiaomi in morajo tudi oni potem pomoje poslati na Kitajsko :rolleyes:
 

mihajakli

Zelenc'
26. jun 2018
7
1
3
Zdravo,
a je morda kdo poskusu naložit na pocophone google pixel 3 camera? A obstaja kak preverjen vodič? predvidevam, da default camera app ostane ob namestitvi google camera - drži?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primozb

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Kako se zadeva slisi v slusalki? Ali bodo imeli starejsi slisalko vedno na max, da bodo slisali kaj v mirnem.okolju, ali se tudi pri normalnem hrupu da kaj slisati v slusalki na srednji jakosti.
Tale test je precej hud,
jaz moram enostavno imeti se zascito ekrana, ker sicer kljuci, izvijaci, zeblji, vijaki svoje naredijo na ekranu, in potem se lahko samo pod nosom obrisem za lepo sliko

So se pojavile kaksne druge slabosti zatadi katerih ni vec tako wow telefon, ki nima konkurence za ceno 260 evrov
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.091
308
83
Regijo imam Slovenijo in sem dobil posodobitev že 18.1. Dober update :)

Slabosti... Za tako ceno je top telefon. Osebno me moti da ledica za obveščanje je samo bele barve.
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
253
263
63
Mislim, da posodobitev ni odvisna od regije. Sam je še nimam (regija - Italija)...
Kar se tiče stock kamere, se mi zdi , da je slika zblurana, spacana.