Xiaomi Pocophone F1, Samsung A70 vs. Samsung A9

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Kaj od naštetega izbrati???

Gledam primerjave ter berem teste zgoraj navedenih telefonov...

https://www.a1.si/primerjalnik

- Po testih vsi hvalijo Xiaomija (precej bolj kot oba Samsunga)
- Ali je baterija (4.500)na A70 v praksi boljša kot na preostalih dveh glede na velikost zaslona
- Ali so tri kamere na A70 v praksi boljše kot na preostalih dveh ali je to bolj ko ne marketing
- Procesor na Xiaomiju bi moral posekati Samsunga

Predvsem me zanimajo izkušnje lastnikov aparatov...

Hvala
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Ne morem primerjat, ker omenjenih samsungov nimam in boš imel preklemasnko srečo, če boš dobil uporabnika ki je imel vse tri. Ćez pocota nimam večjih pripomb. moti me to da recimo ne moreš manjšat resolucije na fotkiču ((lahko sicer spreminjaš kvaliteto, ampak...).
Baterija je zaenkrat najboljša od vseh telefonov ki sem jih imel. REs da nisem imel nekih top telefonov ampak vseeno, kupoval sem telefone z močnejšimi baterijami. Recimo lenovo p70, 4ah baterija, prazna po nekih 5 urah srfanja
S7 zdrži več kot lenovo, vendar še vedno manj kot poco.
Če rad razbijaš ekrane, potem si pri samsungu hitro pri ekonomski totalki. Ker je ekran lahko "10"X dražji kot za pocota. Ima pa seveda AOD, pa lepši prikaz na ekranu ( primerjam ga z S7), ki sem ga imel pred pocotom, in ga ima sedaj žena.
kaj pa ima serija A pa se nisem poglabljal.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Plusi Pocota:
6gb rama in dober procesor
Dobra baterija, zdrzi mi ene 28 ur brez problema s stalno sinhronizacijo vkljucenim BT, WIFI in 4G...
Solidna kamera, za socialna omrezja cisto dovolj
Zaenkrat stalne posodobitve
Dela enako hitro kot prvi dan

Minusi:
Ekran ni najboljsi na svetlobi
Zvocnik je pretih
MIUI je dost kicast
Nima NFC (zame ni problem ker ga niti enkrat do zdej nism rabu)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi