Xbox One

I

Izbrisan uporabnik 3287

titanfall, gta 5, fifa 15, battlefield 4, cod ghosts, skylanders trapteam, lego: movie, super heroes, batman, forza horizon 2, nfs rivals, wolfenstein, kinect sport rivals, fifa 14, destiny, minecraft, watch dogs, thief, shadow of mordor, dragon ball xenoverse, sunset overdrive, halo masterchief, castle storm, assasins creed unity, assasins creed black flag, dance central, fast and furious, killer instinct, poolnation fx, powerstar golf, project spark, rayman legends, worms underground, evolve, battlefield hardline, plants vs zombies, far cry 4, ... pa se ene par bi jih moral imeti (je mali prenasal iz sobe v sobo in so nekatere zmesani z ps4 igrami). torej, kaj se igra?
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Mam titanfall, gta5, bf4, destiny, halo od totih.. od 19iga dalje pa se bo normalno spilalo samo witcherja 3ko :D zal fifo15 pa mam na kompu, vbistvu edini spil ki se ga ne mores navelicat..
ajde addaj me "HRCO0ff"
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Jaz uporabljam SLO karticno na Xboxu. Samo napisal nisem, da je iz Slo ampak iz amerike.
Normalno kupujem igre ali na samem xboxu ali preko PCja.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

resno? kje pa imas gold? katera kartica? na katerem marketu kupujes? ker, vsi zadetki na googlu povedo, da to kar si napisal ni mozno. bi pa to tudi jaz rad imel. ker tudi paypala ne sprejme (z slo naslovom), kaj sele slo kartico.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Dve vprašanji:
1. Kaj je razlika med novim in starim modelom?
2. Ali bere koznola sedaj tudi igre od xbox360? Kupiš špil, ga daš notri in igraš?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

razlika je v sliki (po domace). je kar nekaj let med njima. pa v tem, da se novega ne da odklenit. pa v tem, da so igre drazje. ima pa vec funkcij. naj bi bralo za nazaj zdaj - zdaj. je mozno, a nisem siguren ali je micro ze dal v uporabo ze ven za navadne smrtnike. so pa imeli predstavitev za to ze par mesecev nazaj. novi je vecji, dodas mu lahko zunanji disk (cisto uradno, brez zahebancije). disk bos potreboval, ce bos imel vec iger "aktualnih" za igrat. so igre kar tja do 70GB. kupis spil, ga das notri, cakas na instalacijo in update le te. potem pa sele lahko igras. vcasih traja in traja. se kaj? lp
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
kartice kupujem na cdkeys. Mislim, da so tam tudi najcenejse. 12 mesecna lahko pride priblizno 30e kar dobim takoj nazaj
smile-1.gif


Paypala nisem uspel urediti. Mastercard mi deluje. Mislim, da imam vpisan US naslov.
Poskusi narediti nov email account in ga takoj postavi v zda. Ne vem, ce deluje, ce prestavis trenutnega. Nato se prijavi na konzolo z njim. Na njega pripni MC z ameriskim naslovom.
Riskiras tistih 30e za kartico. Mogoce bos rabil kak dan ali dva igranja in seljenja po svetu, ampak ko prime, prime in drzi
smile-1.gif
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Od tega meseca naprej mislim da bojo 360 igre delale tudi na xbox one. Ampak ne vse. Mislim da za zacetek okoli 100 iger. Dobis seznam na internetu.
Bojo pa vse, ki bojo brezplacne za 360 preko gold programa igrabilne tudi na xbox one.

Zunanji disk pa moras paziti, da je velik vsaj 500GB. Manjsi niso podprti.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Hvala smt. Mislil sem bolj na razliko med starim in novim xbox one in ne med xbox one in 360. Kakor gledam na goblin povsod piše nek nov model in s tem po moje mislijo nov oz. prenovljen xbox one..
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Hvala smt. Mislil sem bolj na razliko med starim in novim xbox one in ne med xbox one in 360. Kakor gledam na goblin povsod piše nek nov model in s tem po moje mislijo nov oz. prenovljen xbox one..
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Med starim in novim one? Disk je v novem vecji. Mogoce odpravljena se kaka pomankljivost. Mislim, da pomembnejsih razlik ni.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Hvala smt. Mislil sem bolj na razliko med starim in novim xbox one in ne med xbox one in 360. Kakor gledam na goblin povsod piše nek nov model in s tem po moje mislijo nov oz. prenovljen xbox one..

Če maš v glavi to da bo nwm boljši procesor al pa grafična, pol si se zmoto.. Razlika bo samo v kapaciteti diska pa verjetno v velikosti same konzole..

Z 12. novembrom lepo pride novi ui, backwards compatibility itd na čisto vsako xbox one konzolo, al je nova al stara...
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

konzola ne bo (zaenkrat) nic manjsa. disk je zdaj lahko 1tb. ni pa to nekaj novega. so ze prej bile verzije z 1tb. dejansko naj bi (poudarek na bi) bili vsi novi xo z 1tb. sicer pa se gor lahko obesi zunanji disk (min 250 gb in usb 3.0). jaz sem dodal 4tb in vse igre ze v startu dodajam nanj. edino kar mi gre na k. je to, da vcasih novo igro nalagas celo noc pa se vedno ni koncano. vcasih pa se ustavi npr.: na 21% in tam obstane. vcasih pa napise, napaka xxxxyyyy in moras zbrisati in se enkrat naloziti od zacetka. novi ui bo za vse konzole.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

lecter: ni mi cisto jasno. kje dobis kartico z us naslovom? ce se ti da, prosim za 1.2.3 navodila (korak za korakom). sem na us acc. imam tudi uk acc. jaz kupujem vecinoma v trgovinah na dvd-jih. par sem jih kupil preko neta (kljuc za igro in jo potem dal potegnil. so pa vcasih kake direktno na mstoru prek xo zelo poceni.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
je tole dober deal?

Prodam Xbox One, kupljen pri nas z garancijo računom, 2 leti.
Zraven so 3 igre GTA 5, Farcry 4 in Battlefield Hardline.
Dva kontrolerja, eden ima battery pack, ki se polni na konzoli.

325€?