xbox one gift card oziroma us account dobroimetje

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik 3287

torej potrebujem 100 us na xboxu. kje kupiti? g2a odpade. oziroma kupim igro: star wars battlefront ultimate ali deluxe z season pass. vem ,pride cez "par dni" sele v prodajo. imam us acc in tam gor so vse variante ze mozne kupiti/prednarociti. nobena fizicna trgovina se nima niti podatka kdaj in koliko. kje hudica kupiti te xbox us gifte? amazon in ostali ne posljejo, ker moras imeti kartico z us naslovom za us dobroimetje na xo.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

g2a ima tako slabe (ogromno njih) feedbacke, da ti postane slabo. od ukradenih do blokiranih. je baje tako: dokler ne naletis na mino so super, ko imas problem: ko te hebe. cdkeys jih zal trenutno nima (to trenutno traja ze vec kot pol leta). pozna kdo: pcgamesupply.com? o njih gugl najde tezko kaj slabega.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Ne na pamet.. ce kupis preko njih je 100 posto da dobis, ce pa kupujes prek marketa pa ni g2a kriv, saj zato pa si stalno shield doplacas.. sem si prek njih vzel non oem winse pa so mi poslali napacne, sem prt screenal pogovor z microsoft staffom da so vidli da so se zmotli in so mi denar vrnili na paypal.. + live chat majo vrhunsko zrihtan.. tak da..
Drugace pa se mas kinguin
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

saj ne na pamet. sem prebral (med drugim recimo) na ebayu (kjer imajo tudi "trgovino" odprto. ze tam ti feedbacki dajo misliti. ce imas cas, preberi za foro vsaj tam. je pa zanimivo to: trdijo, da so legit 100% a vseeno ti dajo za placat shield. zakaj zascita, ce si 100% legit? ja vem, zaradi drugih, ki gor prodajajo. a vseeno, pac druge primes za vrat, .... ne vem no, zadnjih 12 mesecev 420 negativnih...pozitivnih sicer 75k... ne vem, te gift card, ki bi jih imel nimajo oni pac pa "drugi", ki prodajajo pri njih. kinguin? hvala, preverim. kaj pa za pcgamesupply.com si ze kaj uporabljal?
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Dejansko jaz malo krat doplacam shield, ce pa kupim prek marketa pa poglejam pac feedback prodajalca.. do zdaj se ni blo nic narobe, je pa res da lahko se kaj pripeti.. 420 od 75k še procent ni..
Ne poznam strani zal
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

daj mi malo pojasni prosim. imam us acc, cene so v us dolarjih. kreditne nimam na xboxu nobene. ce kupim te gifte, jih bom enostavno nalozil na xbox in kupil ali bo zatezilo najprej za moj "nacin placila" (kreditno kartico). berem po netu in mi ni jasno za xo. nekateri pisejo, da so tudi z paypalom (na ne isti drzavi kot je acc na xo) placali, drugi spet, da ne gre. nekateri pisejo, da je obvezno imeti podatke o placilu tudi, ce placas z gift karticami... jaz sem doslej kupil par zadev na cdkeys (5 iger, 12m livegold), vse ostale igre pa v fizicnih trgovinah. hvala. lp
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
kaj ni to čisto simple?

kupiš vrednostne xbox kartice na cdkeys.com in potem samo redeemaš na xbox store-u? samo glej, da so te vrednostne xbox kartice za us trg.

na cdkeys.com imaš že izkušnje in to je načeloma vse.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Ko kupis gift card, ga lepo redeemas na xbox strani ali v sami konzoli.. recma da mas 50$ gor, pol gres lepo na spil katerega hoces kupit na xbox storu in mas opcijo kreditna in ta denar.. k ta denar ti ostane na microsoft racunu tudi.. tak jaz delam.. kupim gift, pol pa kupim na xbox storu
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
A bi bil kdo tok prijazen in mi pogledal koliko stane igrica finn and jake na xbox one store USA.Pri meni na uk je 24 funtov in me zanima kolk je tam.

hvala!
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Še eno vprašanjce:) mam po novem usa region in ko hočem kupit igro vidim, da je na ceno še davek. Koliko znaša davek, če kdo maybe ve?

hvala.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Spet jst:) se je še komu zgodilo, da mu kupljena koda za gold live ne deluje. Kupil sem preko cdkeys in ko jo vnesem dobim error mesage. Pred tem sem kupi par igric preko cdkeys in vse je delovalo bp. Naj bi bila fora v različno nastavljenih regijah, venadar sem preveril in misli, da imam povsod nastavljeno enako regijo.

Ima kdo morda rešitev?:) Tamal bi igral plants vs zombies in brez tega gold live ne gre:)
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
popolnoma isti problem na isti strani z kodo za gold live. nekaj ur po nakupu je brat hotel kodo vpisat in si aktivirat live račun.itak, koda ni delala. po pogovoru z live supportom na microsoftovem oddelku smo ugotovili da koda je bila čudežno uporabljena pred nekaj dnevi.. potem sem zadevo uredil na cdkeys kateremu sem priložil case number iz microsofta (dispute number z katerega je razvidno kakšna je situacija). poslali so novo kodo, katera je delovala BP.