Xaomi A1 nakup da ali ne?

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Kaj te je zmotilo?
Mikrovalovka
evil.gif

Telefon ogromno nosim po žepu in zaradi bodočih otrok in lastnega zdravja žal ne želim imeti telefona s tako vrednostjo sevanja. Naprej mi bo služil star Huawei P9 lite, ki ima polovično vrednostjo sevanja proti Mi A1. Zaenkrat tudi nič več ne razmišljam o menjavi.
Čistega Androida sem se hitro privadil in proti P9 lite sistem deluje zelo hitro. Presenečen sem tudi nad Chromom pri katerem strani odpira ekspresno hitro. Fotoaparat dela zelo lepe slike v dobri svetlobi, čim pa pade noč se pa kvaliteta poslabša....skratka zelo dober telefon, ki mi ga je malo škoda, da sem ga prodal naprej...
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Tudi sami bi rad prodal Mi A1, pa ne zaradi sevanja ampak je enostavno prevelik in me moti. Telefon ima garancijo 2 leti, tako da če koga zanima, je naprodaj. Cena 210€
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Berem po tujih forumih pa se je veliko ljudi premislilo glede nakupa le zaradi sevanja. Ne rečem, da so drugi telefoni nedolžni, samo tale A1 bi pa res lahko omilili kar se tega tiče.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Tudi sami bi rad prodal Mi A1, pa ne zaradi sevanja ampak je enostavno prevelik in me moti. Telefon ima garancijo 2 leti, tako da če koga zanima, je naprodaj. Cena 210€
Iz kje pa si koliko je star in katere barve? Lahko tudi na privat.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
ksz
glede na to da se pogovarjate o budget telefonih bi pristavil zraven svojega huawei honor 9 ki je praktično nov in že skoraj 2 leti v garanciji za 300 eur, originalna embalaža in pa nalimano steklo ter zraven tudi ovitek

tisti ki rabite kaj bolj robustenga pa lahko za podobno razmerje novo proti moji ceni uredim še CAT S31 in S41
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Kaj je bolje izbrati če se naročuje iz EU skladišča (G-W-4): priority line ali expedited shipping? Priority line je 7€ dražje...
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Kaj je bolje izbrati če se naročuje iz EU skladišča (G-W-4): priority line ali expedited shipping? Priority line je 7€ dražje...
Jaz sem izbral navadno pošiljko iz G-W-4. Naročil v sredoi zvečer, v petek dobil "tracking number" z obvestilom, da bo pri meni v torek. V ponedeljek me kliče stric, da ima paket zame :D Je pa res, da sem poleg poštnine paket še zavaroval - cca 5€.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Nasplošno sem zelo zadovoljen s telefonom, vendar mi lahko kdo razloži zakaj ima eno (zgornjo) ledico za flash oranžne barve, spodnja je pa normalno bela? Razliko se vidi že ko je lučka zaprta.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Mi lahko prosim nekdo ki ima Mi A1 stestira ali mu v načinu "ne moti" zvonijo številke, katere so označene z zvezdico. V nastavitvah imam vse označeno tako kot mora biti (vsaj upam), ker pred avgustovskim updateom mi je normalno delalo...
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Ima še kdo po posodobitvi na 9-ko slabši signal? LTE mi ne dela vec tam, kjer mi je prej z lahkoto...
Kakšna ideja?
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Preko nizozemskega vpn-ja... Na YT polno tega kako se naredi...
Drugače ful zadovoljen, samo to nekaj štrajka... Upam da pride kakšen "naš" ota pa da vidimo če bo kaj bolje.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
impre kot kaze so nekaj zastrikali in pozabili na band 20 in 7. Nekje sem videl, da obstaja popravek. No sam bom rje pocakal na naslednjo verizijo
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Je že pri nas 9-ka? Ker danes sem jaz dobil novo posodobitev (82MB), vendar signal še vedno ne dela kot bi moral...
Kaj to pomeni, da bo vedno tako, ker sem takrat vnesel nizozemski vpn? Res mi ni nič več jasno...
Mi je že žal ker sem sploh posodobil na 9-ko...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
jah glej če nekaj čaraš je velika verjetnost da gre kaj narobe. Šit heppens.
Daj naloži gor original rom 8-ke in boš videl kaj bo