Wordpress plugin za piškotke

Za piškotke uporabljam.

  • Zastojn verzijo (Gorenc).

    Glasovi: 2 100,0%
  • Plačljivo.

    Glasovi: 0 0,0%

  • Skupaj glasov
    2
  • Glasovanje je zaprto .

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
352
113
43
Zanima me, tisti, ki se s tem bolj resno ukvarjate, kater plugin uporabljate za predstavitvene strani, ko potrebujete skladnost z GDPR. Je dovolj kkšna free verzija ali plačljiv (50 na leto oz. cookiebot okol 10 ojrov/mesec) plugin za piškotke. Kokr gledam free nimajo prevoda v Slovenščino.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
Sicer uporabljam Prestashop, ampak načeloma se da vsak modul prevesti? Jaz imam EU Cookie Law modul, ki je kul.

Lp SSS
 
  • Všeč mi je
Reactions: gimi

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Zanima me, tisti, ki se s tem bolj resno ukvarjate, kater plugin uporabljate za predstavitvene strani, ko potrebujete skladnost z GDPR. Je dovolj kkšna free verzija ali plačljiv (50 na leto oz. cookiebot okol 10 ojrov/mesec) plugin za piškotke. Kokr gledam free nimajo prevoda v Slovenščino.


Odvisno kaj vse potrebuješ. Cookie Notice by dfactory mislim, da je skladen in enostaven za uporabo. Ne bom pa rekel, da je najboljši. Če najdeš kaj boljšega se priporočam.

Aktiviran je na: https://www.hov-hov.si/
 
  • Všeč mi je
Reactions: gimi

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
Enako je bilo pri žabcu nekaj let nazaj. Ponujali SSL po izjemno nizki ceni, oni so bili pa brez :D No, zdaj ga očitno že imajo, sem preveril :)
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
Ni povsod free.. Pri žabcu je bil res free, ampak je bilo celotno gostovanje (na slabšem strežniku in s slabšo podporo) 2x dražji kot NEOserv, ki ga pa ne morem prehvalit! Ko sem bil še bolj na začetku sem jim kar pogosto pisal za osnove, pa so bili nenormalno prijazni in vedno podrobno odgovorili.

No, pri NEOserv SSL ni free, je pa ostalo toliko ceneje, da se vse izniči oz je še ceneje na koncu.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
EDIT: sem malo skril podatke :)
 

Priponke

  • NEOSERV.jpg
    NEOSERV.jpg
    49 KB · Ogledi: 116
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
881
113
Emona / Carnium
1. Ko želiš uveljavljati poslovno škodo zaradi napake v certifikatu. Plačljivi certifikati ponujajo različne nivoje zavarovanja v primeru, da pride do vdora (preko šibkosti v certifikatu).

2. Ko želiš na spletko pripeti ikono certifikata :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi