Word - težava s tiskanjem risbe

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Če lahko kdo pomaga, prosim.
V CorelDraw imam risbo, ki jo Copy-Paste v dokument v Wordu. Na monitorju jo vidim, izprintati jo pa noče. Tam je prazno polje.

Help.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Tudi sam sem parkrat neletel na podoben primer, sicer ne v Wordu pa vseeno. Zadevo sm resu tko da sm najprej sprintal v PDF, potem pa sm PDF sprintal na papir, pa je delal.

Ce se nimas PDF printerja, ga dobis tukaj. Brez skrbi, je brezplacen.
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
A je to tako kot Akrobat ?
Če bi v Wordu shranil dokument kot .pdf in potem iz akrobata printal ? Samo zdi se mi, da so se mi nazadnje ( je že kar nekaj časa ) outlini na risbah spremenili.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
PDF creator ti instalira navidezni "tiskalnik", ki ti omogoca, da dokumente namesto na papir natisnes v pdf dadoteko. Pdf nato odpres v Adobe Readerju in ga stiskas na papir.

Kot receno, na tak nacin sem jaz resil tezavo pri tiskanju iz nekaterih programov (ni bil MS Office). Probas lahko, stane te nic.
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Težava je rešena, rešitev sem pa dobil na Mobisuxu. (Sem že nekajkrat dosedaj opazil, da so 'mojstri' kljub vsemu ostali tam ! )
In sicer s Paste Special funkcijo. Ni še čisto 100%, ker so outlini različni ali pa pregrobo vzorčenje pri bitni sliki (zrnasta risba), kar bi pa morda kdo vedel za rešitev, se priporočam.

Vsekakor hvala za pomoč in z veseljem naprej.
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Iz Corela izvoziš jpg in uvoziš v Word, tako bo slikca točno taka kot v Corelu.
 

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
Citat:
Uporabnik stilo pravi:

Iz Corela izvoziš jpg in uvoziš v Word, tako bo slikca točno taka kot v Corelu.




Iz Corela lahko tudi izvozis v wfm ali eps (vektorski format), potem uvozis v word.
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
grafiko iz corel draw lahko direktno izvoziš v word dokument. sicer pa ti tudi jaz priporočam izvoz v WMF sliko.
149629-export.png
 

Priponke

  • 149629-export.png
    149629-export.png
    67,9 KB · Ogledi: 237

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
V Corelu konvertiraj v krivulje-curve in bo slika zagotovo ostala takšna kot si jo narisal.