Woke!1!

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
kaj mu bo denar na računu, če pride na oblast Vladimir Putin ali pa recimo jaz? :evil:

sicer znano je, da je v svetu mode huda mizerija, če nisi na vrhu... za tega pa živ buh še ni slišal
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
ja, plus da moraš dat tudi takim ki ti niso všeč :evil: Služi pa podobno ko DEnise al kaj je že oni stvor...

tako da, nič mu ne zavidam.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
bog ve, kolikšen je rok trajanja - danes - na tej sceni?
ko je tega konec, je konec priliva :)
bo s takimi očmi šel v mcdonald? ali JU?
Povsot, kjer ni omejencev, ki se znajo zapičiti samo in le v njegov videz.

Če zna pokazati/dati od sebe še kaj drugega, kot poziranje, mu ne bo hudega. Če ne, pa jebat ga, njegov problem.
 

dask

Fizikalc
21. sep 2023
200
197
43
Povsot, kjer ni omejencev, ki se znajo zapičiti samo in le v njegov videz.

Če zna pokazati/dati od sebe še kaj drugega, kot poziranje, mu ne bo hudega. Če ne, pa jebat ga, njegov problem.
Zlo hitro se zadnje čase označuje ljudi za omejence in nestrpne, če samo kanček zdrave pameti pokažejo. Ker tole, kar tole bitje sporoča, definitivno ni zdrava pamet. In če meni ni do tega, da od enega takega poslušam jamranje, sori, njegov problem. Včasih so to zdravili, zdaj smo pa strpni. Kot družba gremo pa v k...., le zakaj.... ker se "sprejemajo" ekscesi vseh vrst, ne samo takale bitja. V vseh porah in na vseh nivojih moraš biti tiho, da nisi označen za nestrpneža, pa naj bo glede spola, migrantov, bluzatorjev na vladi..... Bullshit.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
Zlo hitro se zadnje čase označuje ljudi za omejence in nestrpne, če samo kanček zdrave pameti pokažejo. Ker tole, kar tole bitje sporoča, definitivno ni zdrava pamet. In če meni ni do tega, da od enega takega poslušam jamranje, sori, njegov problem. Včasih so to zdravili, zdaj smo pa strpni. Kot družba gremo pa v k...., le zakaj.... ker se "sprejemajo" ekscesi vseh vrst, ne samo takale bitja. V vseh porah in na vseh nivojih moraš biti tiho, da nisi označen za nestrpneža, pa naj bo glede spola, migrantov, bluzatorjev na vladi..... Bullshit.
omejenec
:evil:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Hi, Hi, Hi!

1714116613171.png