wm5 v wm6 - ne dela mesenger

jozef99

Zelenc'
30. avg 2008
1
0
1
Pred kratkim mi je kolega nadgradil fs 560 iz wm5 v wm6. Sedaj pa se mi je pojavil problem in sicer se ne morem več povezati na live mesenger in sicer mi napiše "Signing in to Messenger will add your Windows Live contacts to your phones addres book. Do you wish to continue?" Nato kliknem OK in mi napiše "There s connectivity problem. Make sure you re in an area with good phone reception an try again"
Lepo prosim, če mi lahko kdo pomaga, da lahko ponovno uporabljam Mesenger (mesenger je prej na WM5 delal normalno). Na net pa sem povezan preko wifi in Internet Explorer mi dela normalno sedaj.

Hvala
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Katero verzijo pa uporabljaš? badguy777: kako pokvarjen, to zanima tudi mene, če se mi slučajno zgodi kaj takega - imam namreč isti PDA upgradan na WM6...
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Jaz ne uporabljam win messengera na pdaju oz. zelo redko. Jaz mam že predinštaliranega na romu od Khanx-a. Pa ziher dela na Udk romu R8 in swtos-ovih romih.
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Hello!
Sedaj sem nabavil novo kartico (SDHC) in naredil hardreset PDA. Nikakor mi zdaj noče zagnati messengerja, instalira ga pa lepo (na internal mem). Poizkusil sem že marsikaj a ne pomaga, zanimivo pa je, da mi je prej delal brez problema. Trenutno imam instalirano tole (če mogoče obstaja "momentalno nesodelovanje" aplikacij):
  • Paragon Software PenReader
  • JetCet print5 SDK
  • Chapura PocketMirror
  • Microsoft .NET CF 3.5
  • Garmin Mobile XT
  • DVHA_79 Adobe Flash3.1 plugin
  • Adobe FlashLite
  • Opera Software 9
  • Macromedia flash Player ActiveX
  • SPB Weather
  • Pocket Xpdf
  • WebIS FlexMail
  • Spb GPRS Monitor
  • Pocket Mechanic
  • Resco Explorer
  • Resco Keyboard Pro
  • GreateVK & 777-Team - SD Drivers for SDHC
  • SoftMaker office 2008 rev 494
 
Nazadnje urejeno:

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Še enkrat sem naredil hard-reset in instaliral najprej SDHC driver nato pa WLM in slednji ne dela... očitno je kriv driver... ima kdo podobne izkušnje in morda rešitev?