Windows Sound recorder ne uploada fila

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Na neki internetni strani bi moral s pomočjo njihovega vmesnika, ki je mislim, da java programček posneti svoj glas in ga potem uploadat na njihov server. Zadeva mi normalno posname glas kot opcijo mi ga pusti shraniti na disk, ko pa kliknem na gumb "submit" pa mi javi "The sound recorder failed to upload the recorded voice file". Kaj bi lahko bilo narobe. Probal sem že izklopiti Win firewall pa ni pomagalo. Edino kar še nisem probal je, da bi na routerju odprl kaki port. Ampak niti ne vem katerega, ker nimam pojma kako sound recorder pošilja to na server.
Kaka ideja? Zadeva pa mi je kar nujna, ker je povezana z enim izpitom na faksu.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Finta je v tem, da je dmeva uspelo uploadat, ampak sta dve ženski, ki nimata pojma kako sta uspeli. Jaz sem probal na 2 različnih PC-jih na različnih lokacijah pa ne gre.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.861
3.889
113
Poskusi z manjšim fajlom, večina teh "uploaderjev" uporablja HTTP protokol ki samo po sebi ne zahteve nobenega odprtega porta ali kakšne specialne nastavitve, je pa dostrikrat omejitev v velikosti fajla (recimo na pamet, večina webserverjev omogoča 2MB po defaultu).
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Če je neka custom java ali flash aplikacija, je lahko vzrok karkoli. Edini, ki ti lahko pomaga je skrbnik strežnika, ki pozna delovanje aplikacije. Vse ostalo so le ugibanja.

Lahko je problem dolžina. Če ti krajši posnetek naloži, je to to. Še vedno mora skrbnik povečati omejitev.