Windows mobile device center in BT povezava?

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Pozdravljeni!

Nekako mi ne rata vzpostaviti BT povezave med Windows mobile device centrom in telefonom (WM 6). Vedno ko hočem vzpostaviti povzavov preko računalnika, napiše da je naprav mogoče že povezana, ampak ko pogledam v WBDC pa je še vedno not connected?!

Ima še kdo podobne težave oz. kdo kako zadevi povezat preko BT-ja?

LP
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.461
5.470
113
naj gre za usb ali BT, jaz moram vedno izklopiti NODa. in to čisto, ne samo firewall.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.461
5.470
113
meni se sploh ne poveže, telefona sploh ne registrira, kot da ni priklopljen. ne javi pa nobene napake. disablam firewall in antivirus and spyware protection, potem pa vse dela.
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Sem onemogočil zaznavanje virusov in nezaželjenih programov (to je vse kar lahko naredim v nodu, popolnoma ga ne morem izklopit) ter izklopljen požarni zid, ampak še vedno javi enako napako.
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Sedaj sem popolnoma izklopil Noda in požarni zid, a mi še vedno ne uspe povezati. Je mogoče problem v Visti 64bit?
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Zdj sem ugotovil da verjetno ni problem v WMDC, saj se že prej noče povezati. Ko prideš v WMDC more biti naprava ža povezana. Pošiljam in prejemam brez problema na obeh napravah, a stalna povezava ne deluje. Na telefonu se sicer vklopi zelena lučka, kar pomeni da je zadeva povezana...

Še kakšna ideja?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.461
5.470
113
a hočeš sinhronizirati? Poskusi s telefona to začeti. Se pravi Activesync, pa tam poglej, če se poveže in od tam sinhroniziraj. enkrat vem, da mi je na računalniku kazalo, da ni povezan, s telefona sem pa brez problema sinhronizirala.
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Jabe hvala! Zadeva deluje če jo sinhroniziram preko telefona. Na računalniku je ikonca še vedno belomodra (nepovezano)...