Win 8-nadgradnja-problem?

bpangr

Pripravnik
7. jan 2013
57
0
6
Ker sem računalniško precej nepismen, prosim za mnenje strokovnjake. Pred časom sem kupil notesnik HP z nameščenim Win 8. Sedaj sem ga nadgradil z 8.1 , ki se je ponujal kot brezplačna nadgradnja (kao izboljšava obstoječega). Sedaj pa opažam, da se mi je sprejem Wifi signala skoraj razpolovil (prej sem imel na indikatorju 5 črtic, sedaj samo 3!) in to kljub dejstvu, da sedim zraven antene. Kaj storiti? Ali sem s tem zmanjšal možnost sprejema tam, kjer sem imel prej slabši sprejem(tri črtice)? (vem, da pišem kot v prvem razredu, vendar drugače ne znam
redface-1.gif
)
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Greš sem: http://www8.hp.com/si/sl/drivers.html

Vpišeš model svojega laptopa, ko ga najde izbereš svoj operacijski sistem (Win 8.1 in 32 ali 64 bit).

Pod ''Driver-Network'' preneseš vse gonilnike, ki imajo v imenu ''Wifi'' (2 ali trije).

Vsakega probaš namestit - pravilen bo sicer samo eden, pri ostalih bo napisalo kakšno napako (ni za ta model, gonilniki niso pravi...).

Glede prvotnega vprašanja pa ne, z nadgradnjo nisi oslabil sprejemanja signala, samo gonilnik je verjetno kak starejši priložen Windowsom (no včasih tudi novejši serje...).
 

bpangr

Pripravnik
7. jan 2013
57
0
6
Sem zbral pogum in šel po navodilih in mislim, da mi je uspelo naložit driwerje. Sedaj mi kaže wifi signal poln, upam da bo še naprej vse ok
grims-1.gif
. Hvalan za navodila-
Sem bil prehiter pri odgovoru
bonk.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
V isti sobi, ni mogoče kakšna stena vmes. Imaš zraven antene modema postajo za brezžični telefon in podobno
rolleyes-1.gif

Signal motijo neonske žarnice, kabli električne napeljave, vodovodne cevi, radiator in cevi centralne...
 

bpangr

Pripravnik
7. jan 2013
57
0
6
Nobene stene, le na drugem koncu dnevnega prostora. In še enkrat: problem se je pojavil, ko sem Win 8. nadgradil z 8.1.
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno: