WiFi Netgear router problemi

Mr_Giany

Pripravnik
8. avg 2007
52
0
6

S tem routerjem imam že nekaj časa probleme. Hitro po vklopu mi neha delovati dostop na večino spletnih strani, na samo zelo redke pa mi dela, pa še to upočasnjeno. MSN mi dela normalno. Parental kontrol ni vključen. Ali je imel še kdo podobne probleme s tem? Kako ste jih rešili?
Ali je servis edina rešitev?


P.S. : to sporočilo sem moral pisati 2 x, ker mi je prvič med trenutkom odprtja okna za novo sporočilo in trenutkom klika na "nadaljuj" zmrznil internet in sem moral resetirati ruter in na novo napisat vse skupaj. zdaj sem za ziher še kopiral besedilo
grin1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Hehe
smile-1.gif
ravno en teden nazaj sem nazaj poslal netgearov router, ker se je nonstop sesuval, imel je velik ping in vse je delalo takooo počasi.. namesto tega potem vzel TP-Link in zdaj deluje zadeva konkretno bolje, hitro in brez sesuvanj.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
to govorim po mojih izkušnjah ampak jaz imam D-link dwl2100ap ki mi je zaje....l dokler mu nisem na novo naložil formware zdaj dela pa že dolgo B.P.
cheer.gif




probaj ga totalno resetirat ali pa če ima opcijo mu naloži nov firmware



lp
 
Nazadnje urejeno:

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Ma men ni jasn kaj je s tem Netgearom WPN 824, nikakor mi ne dela port forwarding. Najprej sm meu probleme k sm hotu ftp server postavt pa neki ni delal, pol sm se z VPN-om ukvarju pa sam obupu, sam sm pol ugotovu da tale port forwarding nikakor ne dela. Sm že upgradu firmware vse nanou nastavu pa ne dela. Najprej se pravila dodajajo na listo, čez čs se pa še tm več ne prkazujejo, če pa hočš še enkrat isto pravilo not vpisat pa piše da je konflikt, se prav nekje je zapisan useen, vendar zadeva sploh ne deluje. Pol k use nanou nastavm spet ta lista dela in pol se isto zgodi, vendar sam forwarding nikakor. Znotraj mreže dela use, vn pa nč se sforwerdera, na prejšnm routerju je use delal zdej pa nč. Na jetra mi gre k nemorm met http/ftp serverja, VPN dostopa, pa občasno kšnga game serverja in je sranje. Netgear support na netu meče vn SQL error, pa enkat sm ži pisu prej, pa na mail tud ne dobim odgovora, uglavnm nč. Pomaga pa tud nč, reset, nou firmware, karkol. Ma kdo kšno idejo?
 

Roby

Pripravnik
27. jul 2007
429
0
16
www.sd-preserje.com
Citat:
Uporabnik Mr_Giany pravi:

S tem routerjem imam že nekaj časa probleme. Hitro po vklopu mi neha delovati dostop na večino spletnih strani, na samo zelo redke pa mi dela, pa še to upočasnjeno. MSN mi dela normalno. Parental kontrol ni vključen. Ali je imel še kdo podobne probleme s tem? Kako ste jih rešili?
Ali je servis edina rešitev?


P.S. : to sporočilo sem moral pisati 2 x, ker mi je prvič med trenutkom odprtja okna za novo sporočilo in trenutkom klika na "nadaljuj" zmrznil internet in sem moral resetirati ruter in na novo napisat vse skupaj. zdaj sem za ziher še kopiral besedilo
grin1.gif

A maš kakšno emulo pržgano, pa paket 1024/256?
Ker jest sm mev isti problem. Sm mel naštiman port forwerding za mulo, pa mula je skos laufala in se mi je po neki časa router nehu odzivat. Zdej sm pa izklopu port forwerding pa mi dela čist normalno.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Če maš P2P zna bit problem, če preveč povezavo zabiješ, predvsem je pa problem ker se nardi XXXX povezav k se drugi nate prjavlajo in to nekatere routerje zabije (odvisno od routerja kok povezav zmore), pol se pa use praktično ustau, neglede kakšno povezavo maš naprej. Če je pa dobr router pa po možnosti še kšn QoS nastavlen pol pa more to delat tud če laufaš P2P in nevem kaj. Zdej s tem k si ugasnu port forwarding se pač drugi ne morjo več gor povezat in zato ni povezav k bi zabile router.
 

Roby

Pripravnik
27. jul 2007
429
0
16
www.sd-preserje.com
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Če maš P2P zna bit problem, če preveč povezavo zabiješ, predvsem je pa problem ker se nardi XXXX povezav k se drugi nate prjavlajo in to nekatere routerje zabije (odvisno od routerja kok povezav zmore), pol se pa use praktično ustau, neglede kakšno povezavo maš naprej. Če je pa dobr router pa po možnosti še kšn QoS nastavlen pol pa more to delat tud če laufaš P2P in nevem kaj. Zdej s tem k si ugasnu port forwarding se pač drugi ne morjo več gor povezat in zato ni povezav k bi zabile router.

Točno tako. To je bil moj namen!