VW RNS310 in radarji

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tile bolha dilerčki, ki prodajajo dvd-je za 10-20€ ne vem ali se sami iz sebe norca delajo ali dobijo dvd-je zastonj.

Par znancev kupilo od teh bolha dilerčkov in je samo 1 delalo vsem ostalim niti pod razno, pa jim je ta dilerček poslal še 2x na novo narejene dvd-je.

Skratka na bolhi imaš robo v tem stilu, vidi, zapeče, prodaja, pa pojma nima, če bo delalo ali ne.

Bolje je kupit od preverjenega vira in si 99%, da bo delalo iz prve kot pri teh šalabajzerih iz bolhe kjer ti še 5 kopija ne deluje, ker pač samo nekaj prodaja.

Večkrat že kontaktiral katerega od teh in vprašal zakaj prodaja po taki smešni ceni, ko nima pokrite poštnine kaj šele dvd-jev, pa dobiš odgovor, da drugače nihče ne kupi, bolj brezveznega izgovora še nisem slišal

Če si imel denar za nakup avta z vgrajeno navigacijo kjer pride uradna posodobitev 150€+, pa ja ne boš potem jajčkal za 25-30€ za karte, če si sam ne znaš naredit skupaj.

p.s.
Ti novi mercedesi, ki imajo vgrajeno garmin navigacijo, majke mi, če imaš denar za tak avto, kako za vraga ga nimaš za posodobitve kart?

Na raznih forumih imaš dilerčke, ki iščejo rešitev kako se zadevi streže, da bi lahko zadevo prodajali čeprav ti zatrjujejo, da imajo sami avto, a ko bi morali kaj probat pa tema od njih, sta vmes tudi vsaj dva slovenca če ne več.

Skratka, zadevo za mercedese je otroško lahko porihtat, sam ne mislim služit s tem, odgovora kako se naredi pa niti približno nimam namena povedati nikomur, ki bi potem na bolhi veselo prodajal.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.269
271
83
38
Ljubljana
Moji dvdji delajo čist lepo, problem je samo v nekaterih enotah v avtih, ker so verjetno zapacane pa nekje potrebuje več časa da zapiše na hdd
smile-1.gif
direktno iz dvdja pa deluje normalno
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Mi je bil dolgčas pa sem sprobal, drugače tudi sam ne bi vedel
wink-1.gif

Če 310 tudi prepozna .db3, potem bi skoraj moralo delovat, samo vprašanje, če bo piskalo za radarje.

Bo moral nekdo s tem sistemom zadevo potestirat in javit.
Trenutno sem odsoten, probam ko pridem nazaj. Čeprav mi ni čisto jasno, kje naj bi uvozil zadevo. Ker nisem nikjer v RNS-ju 310 našel moŞnosti za uvoz. Sicer mi to niti ni tako nujno, ampak vseeno malo pogrešam opozarjanja na radarje iz Igo-ja. Kljub tempomatu ti včasih nevede uide čez.
Sem pa tukaj vprasal se kot zadnja moznost, ker sem pregledal kar nekaj strani in kot izgleda 310ka pade ven pri tem
frown-1.gif
.

@Rajc: za preverbo FW so ti Åže odgovorili, za ostalo sem pa na voljo (ne za nadgradnjo map, ker je to nelegalno).