VW e-Golf

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.843
602
113
Tole je ena izmed bolj realnih fotk:
front-3_4.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
se pravi če bi polnil čez noč doma in bi ti ustrezal s temi kilometri dometa, bi bila to "zmaga" zate
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Ja in ne :D
Načeloma avtu ni kaj posebnega očitati. Zelo korektno izvedeno. Verjetno bodo novejši e-poizkusi VAG koncerna precej solidne zadeve. Pač, ko bodo pogruntali, kako kaj iztržiti od poprodaje ;)

Je pa hudič - sam sem takšne sorte ptica, ki za naslednje ure ne ve, kje bo. In v tem primeru mi trenutna infrastruktura ne odgovarja. Pa tudi motoviljenje s kabli mi je odveč. Pa razmišljanje o teh karticah - za nameček imajo nekateri še telefonske aplikacije (če sem prav videl, imajo nekatere ravno v tem obdobju neke težave :eek:). Pa tudi polnilnice niso vedno čisto pri roki.
Po drugi strani pa je res, da bi se verjetno čez nekaj časa otresel strahu pred prazno baterijo. In je ne bi na vsaki lokaciji želel napolniti, saj večinoma je res ni treba. Predvsem so težava daljše nenapovedane vožnje. Oče me je recimo v ponedeljek popoldan vprašal, če ga peljem v Brda (vinski prijatelji :p). Pa je treba vzeti dizla. Golf ni bil čisto napolnjen, pa tudi sicer bi moral na hitro pregledati, kje je kakšna hitra polnilnica. In, ko bi jo lociral, bi moral tudi ateist moliti, da deluje in ni zasedena. Ob tem, da tiste hitre polnilnice sploh niso poceni (precej je namreč zgrešenega razmišljanja, da je elektrika povsod zastonj).

Načeloma bi si želel, da bi bilo polnjenje brezžično na (skoraj) vsakem parkirišču :cool::p
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kot bi bral moje "težave" z Zoe-jem pred pol leta, le da je tam bil max. doseg +-100km - potem veš kako sem bil presran že 200m od doma, čeprav realno ni bilo potrebe; pač psiha iz ICE ko pri 100+ dosega greš na črpalko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Zadnja informacija: obveščamo, da je omejena količina vozil že razprodana.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.293
821
113
:valjamse::bonk:


No in kje je zdaj ekonomska logika elektricnega avta? Neko je tak avto kupil pred X meseci, leti. Sedaj s ceno 19.990 EUR (vec glede na domen niti ni vreden) unicijo trg rabljenih eGolfov. Super. Me zanima, ce si je kdo od eko famatikov naredil izracun stroska na prevozen kilometer od upostevanju taksnega padca vrednosti.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Po mojem so jih po taki ceni lahko prodali cele 3 v celi Sloveniji. :)
Prava disrupcija cen rabljenih pa pride, ko pride na ceste ID3. Če se bodo res držali obljubljenih cen pred subvencijo, bo tudi cel kup konkurence z novimi tenko piskalo, oz. bo moralo dajat konkretne popuste.