VW e-Golf

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
V zadnjih dneh mi je družbo delal e-Golf. Tukaj je spet nekaj vrstic in sličic na to temo.
pozdrav.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Kravaz katere pnevmatike pa so bile na eGolfu? Continental e-Contact?
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
ok končno sem imel priložnost voziti tudi novega egolfa
avto me je v bistvu navdušil - manjka mu toplotna črpalka, saj se je na Gorenjskem konkretno shladilo te dni in je precej energije šlo v ogrevanje kabine
polnjenje na 1fazno schuko je neuporabno (ok to sem pričakoval, 13 ur je kazal čas polnjenja), se je pa odrezal Metron stebriček z brezplačno energijo na stebričku v Tržiču pri Tehno tehničnih pregledih, prav tako postaja (ne vem, od koga) pri občini Tržič - sem samo sprobal delovanje na Mennekes
na obeh postajah ne potrebuješ kartice ali česarkoli, plug and charge - pa še takoj imaš lokal za kavo zraven :D
varianta bi bila ga polniti na camper stop v Bistrici pri Tržiču

Pri vsem mi je najbolj všeč, da je pač, GOLF - brez ropotanja :D

baje ni dobavljiv trenutno, se pravi edino nakup testnega mogoče?je subvencija za tako vozilo 7500 - tudi rabljeno že registrirano in ali samo za fizične osebe ali tudi za pravne?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Je doplačilo cca. 1k€.

Sicer jih je pa na avto.netu kar nekaj novih... pri enem celo piše "dobava takoj". To naj nič ne bi bilo dobavljivo? Je pa avto tudi mene zamikal... ampak če pomislim, da bo verjetno kmalu zunaj nov model z večjo baterijo... pa konkurence bo vedno več. Če bi imel 10kWh večjo baterijo in toplotno črpalko serijsko, bi že resno razmišljal o nakupu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi