VW e-Golf

B81

22. jul 2007
34.426
8.917
113
Btw, nisem vedel, da lahko eko kredit vzames za rabljeno vozilo, sem sklepal, da samo za nova...
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Ali chip tuning za egolfa in ostale električarje že obstaja, imajo kaj rezerve ali so vsi odprti (pri tesli je verjetno jasno)? RSR in podobni majstri? Zagotovo je še tržna niša, verjetno ne za dolgo... :)
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.808
607
113
EU
Kot jst to razumem gre Tesla čez varne mejne vrednosti kapacitete baterije, da pridobi po potrebi več moči. Ostali si tega niti ne upajo.
 

amaterB

Zelenc'
6. jan 2018
29
2
3
Pravila so itak čudna. Vsak, ki pride k nam v decembru, ne more kandidirati niti v tistem decembru niti naslednje leto.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
V preteklosti je to pravilo najbrž bilo malo drugačno, glede na to da so kandidati bili vozila, ki so se že 2 leti pred izborom prodajali.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Pravila so itak čudna. Vsak, ki pride k nam v decembru, ne more kandidirati niti v tistem decembru niti naslednje leto.
Res je, "decembrci" padejo skozi. Ampak takih je zelo malo, za avte, ki bi prišli v poštev za izbor, ponavadi uvozniki poskrbijo, da ne padejo v to luknjo. Sem pa že opozarjal, da bi bilo treba popravit ta stavek in napisat od 1. decembra preteklo leto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
I

Izbrisan uporabnik 474

Avto leta je preprosto zato, da se lahko proizvajalec "kiti" z titulo pri avtomobilu in zaradi tega proda nekaj več teh modelov. Na te titule padajo predvsem srednja in starejša populacija in tehnični analfabeti. Koliko točno se titula pozna pri prodaji modela, vedo najboljše proizvajalci in skladno temu oblikujejo svojo kampanijo za Avto leta. VAG bo izračunal, da se jim z forsiranjem Fabie izplača vložit (podmazat) npr. 1 mio €, Renault z Cliom ima računico samo pri 750k€. Kar je več, ne prinese nič... (številke in avtomobili so izmišljeni).
Vsakemu s 5g (delujočih) možganov je jasno, da Avto leta nima nič z samim avtomobilom, glasovanjem in celo maškarado okrog tega, pa če se spoštovani urednik AM na trepalnice postavi - pač laže samemu sebi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC