Vrata ne tesnijo-kaj narediti

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Lani so mi na Toyoti Avensis na servisu menjali sovoznikova vrata. Pred kratkim sem opazil, da se mi pri višji hitrosti 100 km/h+, sliši šumenje in to samo pri teh menjanih vratih. Pogledal sem že tesnilo in je povsod na mestu, morda se le vrata, ko jih hočeš odpret težje odprejo, občutek je tak kot bi jih držal nek "vakum". Kaj narediti, nazaj na servis in jih poslati nekam... Bolje da se ne spominjam, kako so mi zadevo poštrihal...
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Nazaj na servis. Vrata je treba 'spasat',če je kakšen vsaj malo strokovnjak,bo zadeva hitro poštimana.
smirk-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Na uradnih servisih so že nekoč take stvari delal dijaki privega letnika, zaposleni so bili pa majstri s papirji v rokah. Mislim, da danes še vedno ni veliko drugače.
Veliko sreče.
Kater servis ti je menjal vrata
 

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Vrata so mi menjali na Toyoti Center na Tržaški ravno v času, ko so se selili v BTC. Kleparji so bili "najbrž" njihovi iz servisa, medtem ko ličarska dela opravlja nek pogodbenik iz Podutika. Bolje da ne nalimam slike praga, kako so mi ga poštrihali, ki je bil nepoškodovan, a so ga vseeno šli veleumno štrihat. Zadevo sem takoj reklamiral, šumenje pri vratih pa se je pokazalo pred kratkim.