Vprašanje glede zaposlitvenega oglasa

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
Prijatelj mi je včeraj (malo v šali, malo zares) poslal link za naslednji zaposlitveni oglas s strani podjetja PRO PLUS:


Jaz sem detaljno prebral oglas in pogoje ter menim, da bi bil primeren za to delo - mogoče mi to delo ne leži 100%, ampak me to ne moti, vseeno mislim, da bi ga opravljal več kot dobro, saj sem podobnih del, kjer je veliko pompa, ki znajo biti psihično zahtevna navajen, oz. imam nekaj izkušenj iz do neke mere sorodnih del.
Zanima me le eno, in sicer ali mislite, da bi tu lahko šlo za redno delo, tj. ali bi bilo možno vzpostaviti redno delovno razmerje. Ne morem namreč najti nobenega kontakta, ne tel. številke ne maila, kjer bi lahko to vprašal. Komu bi se sploh lahko obrnil za to inf.?
Mogoče je kakšna informacija, za katere reality šove se po pravzaprav sploh šlo?
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Pop ima zadnje 2 leti vec ali manj vse redno zaposlene.
V njihovi produkciji so pa trenutno master chef, sanjski moski, zaljubljeni kmeti.
Drugace pa poklici na centralo, te bojo ze vezal na kadrovsko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: vprasanje1

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
Pop ima zadnje 2 leti vec ali manj vse redno zaposlene.
V njihovi produkciji so pa trenutno master chef, sanjski moski, zaljubljeni kmeti.
Drugace pa poklici na centralo, te bojo ze vezal na kadrovsko.
To vem kaj je trenutno v njihovi produkciji. Samo to delo je od avgusta naprej, do takrat bo verjetno trenutno navedenih šovov konec, predvidevam da pride kaj drugega, novega...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.240
113
Če ne bo šlo s službo na POPtv:

E2QgrpuXIAsdSII.jpg
 

grunwald

Pripravnik
20. jul 2015
61
8
8
Bom kar tukaj vprašal, da ne odpiram nove teme...torej berem nek zaposlitveni oglas, pod pogoje piše "znanje androida". Kaj naj bi to predstavljalo? Mislim, kaj naj bi moral znati tukaj? Uporabljati pametni telefon? Ali je mišljeno nekaj drugega? Je sicer kontakt (mail), vendar se mi zdi, da če bom to vprašal prek maila, da bi bil že out :D
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Če ne gre za oglas za programiranje, potem so gotovo mislili samo na uporabo operacijskega sistema. Kako poglobljeno bi to naj bilo, ti bodo že povedali. Prijaviš se in boš videl, če odpadeš.
Včasih kdo kaj takega napiše v oglas tudi zaradi slabih izkušenj s tem, kar je predhodnik znal ali hotel znati. Naletiš na vernika druge znamke in nečesa še povohati noče, čeprav gre za službeno orodje in ne menjavo veroizpovedi. Ali pa kar naprej jamra čez nekaj in vnaša negativno energijo v ekipo, čeprav so rešitve dokaj enakovredne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.959
5.153
113
Lahko pa so tudi oglasi butasto spisani iz strani kadrovnika/delavca na zavodu.

Škoda, da nisem shranil, pred leti je nekdo iskal čistilko z znanjem excela in podatkovnih baz :valjamse:

Drugače pa kot je pepe napisal. Bratranec razlaga. Pride ženska v službo, pa ni znala ali hotela priklopiti projektorja na windows prenosnik. Drgnila je dokler ji niso kupili MacBook in iPhone. Da je poganjala Powerpoint po predstavitvah na terenu... Spet tretji je toliko drgnil glede službenega avta, da je šefu dopizdilo in mu je Fabio kupil :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Sem za foro vpisal gsm številko v google in res vrže ven enega gradbinca čigar ime se ujema s tistim na koncu oglasa - Rezanje in vrtanje betona, Iztok Ziherl s.p. :D

Evo ga majstra :aplauz:

RezalecBetonaIztok.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
Bom kar tukaj vprašal, da ne odpiram nove teme...torej berem nek zaposlitveni oglas, pod pogoje piše "znanje androida". Kaj naj bi to predstavljalo? Mislim, kaj naj bi moral znati tukaj? Uporabljati pametni telefon? Ali je mišljeno nekaj drugega? Je sicer kontakt (mail), vendar se mi zdi, da če bom to vprašal prek maila, da bi bil že out :D
Odvisno od delovnega mesta. "Znanje androida" bi lahko naprimer zahtevali tudi za te študente, ki preverjajo PCT. Ali pa imajo kakšno aplikacijo, ki teče na njem. Če bi šlo za programiranje android aplikacij bi verjetno posebej pisalo.

Nekatere zaposlitvene spletne strani imajo ob objavi za odkljukati zahtevana znanja in se zgodi, da kdo klikne tudi v kakšen napačen kvadratek.