Voznja brez cevljev

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Jaz sem eden tistih, ki še po preprogi ne more bos hodit. Da bi bos vozil? Nikol! Zdele poleti večinoma v natikačih. Na daljšo turo pa v športnih copatih. Sem enkrat v sandalah, neke tevice vozil par ur in me je noga bolela od klime verjetno a nisem imel naštimano, da mi piha v noge. Pač hlad. Najbolj je jeba pozimi, ko imaš kake abavtne čevlje gor. Obvezno 2 pedala pohodiš, vsaj na začetku vožnje.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.547
263
113
ja kaksne japanke so itak zoprne, k ma velik podplat, in pol se zatikas... zato grejo takoj dol. je pa klima res zoprna...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
med biti princeska in normalen tudi. Eni so ranjeni ko nogo na pedal položijo (eni niti po tepihu nemorejo bosi hodit), enim pa pedal ne povzorča nekih težav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Ne vidim problema. Če lahko normalno po skalah al pa šodru hodim bos brez težav mi jih tudi tisti pedal ne bo povzoračal.
saj je isto ko pisarničar prime kramp al pa lopato v roke je tudi v 10 minutah ranjen. Če pa delaš dnevno pa ni težav.
Isto to ti noge. Če maš cele dneve zavite v mehke zokne pa nevem kake čevle si valda ranjen takoj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in 8888

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.097
858
113
Točno. :zmaga:
Zgornji sarkastični komentarji pa samo pokažejo, da vam žal malo širine v glavi manjka. In nikoli niste imeli take izkušnje, kar je sicer pozitivno. Aja, alter, sama mladina in vsi s super duper novimi avtomobili in samo čakajo priliko, da lahko kaj zabrusijo...

Heh, imam 48 let in sem verjetno prevozil dovolj, da lahko stojim za tem, kar sem napisal. In ne vozim ravno pocasi, glede na stevilo kazni gotovo ne :)
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.915
1.083
113
www.adriamedia.si
Da ne bo pomote: ne trdim, da nihče ne more vozit bos in uspešno zavirat v sili. So pa taki redki, ker večina še v čevljih ne pritisne dovolj ...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
torej če večina v čevljih ne stisne dovolj lahko izključimo, da je bosa noga kriva za premalo stisnjeno bremzo.
Evo pa smo rešli zadevo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.915
1.083
113
www.adriamedia.si
Napačno sklepanje. Če že v čevljih ne stisnejo dovolj, bodo bosi še manj.
Lej, to je ista zgodba kot prekrmarjenje/podkrmarjenje ali letne gume pozimi. Eno je peščica tisitih, ki vedo kaj delajo, drugo je splošna trditev, ki velja za veliko večino.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Napačno sklepanje. Če že v čevljih ne stisnejo dovolj, bodo bosi še manj.
Lej, to je ista zgodba kot prekrmarjenje/podkrmarjenje ali letne gume pozimi. Eno je peščica tisitih, ki vedo kaj delajo, drugo je splošna trditev, ki velja za veliko večino.
A se je v tej temi oglasil kdo, ki mu je neprijetno vozit bos, pa vseeno vstraja pri takem načinu?
Glede na to, da sam izpostavljaš take in nato posplošuješ na vse ostale.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.291
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Težava je v tistih, ki mislijo, da bodo bosi enako močno zavrli, kot obuti.

Tistih nekaj, ki to dejansko zmore, naj ne nagovarja ostale, da je “luštno in brez problema”, ker ni.
Enako kot bi vrvohodec druge vabil, da gredo za njim čez prepad ... saj nekateri bodo prišli čez, večina bo pa končala spodaj.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.301
5.830
113
pri taščici
Da ne bo pomote: ne trdim, da nihče ne more vozit bos in uspešno zavirat v sili. So pa taki redki, ker večina še v čevljih ne pritisne dovolj ...
Koliko bolj je še treba pritiskati ko ti enkrat ABS nabija ali pa kolesa blokirajo če nimaš ABS.
To bo bilo zanimivo sprobat na Vranskem. Al pa na neki pregledni cesti izven naselja. Enkrat boš, enkrat obut. Pa da vidim koliko m razlike bi bilo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.915
1.083
113
www.adriamedia.si
Koliko bolj je še treba pritiskati ko ti enkrat ABS nabija ali pa kolesa blokirajo če nimaš ABS.
To bo bilo zanimivo sprobat na Vranskem. Al pa na neki pregledni cesti izven naselja. Enkrat boš, enkrat obut. Pa da vidim koliko m razlike bi bilo.

Še orenk bolj. Drugače veliko avtov samo spredaj zavira dovolj. Seveda govorimo o avtoh brez BAS. Sprobali. Opazna razlika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
gaza, kaj bremza

images m.jpg